Autor Wątek: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia  (Przeczytany 52447 razy)

Jolly

  • Gość
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 20, 2009, 21:35:53 pm »
No na daną chwile niestety nie miałam tych 400 zł bo jeśli kupować karnet to już na dobre miejsce...A 15 zł łatwiej co jakiś czas uskrobać ;p Niestety za każdym razem jak musiałam rezerwować bilet(godz 8.00) trzeba było się zerwać z lekcji a potem tłuc się na drugi koniec miasta żeby odebrać heh ale nie żałuje bo było warto
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2009, 21:51:20 pm wysłana przez Jolly »

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 20, 2009, 21:50:43 pm »
Jak na każdym meczu byłeś to chyba jednak lepiej Ci sie opłacało wziąść karnet:) pozdrawiam
proszę tylko nie "wziąść".... Język polski jest pięknym językiem, więc używajmy poprawnych, POLSKICH wyrazów!:D  a co do rezerwacji biletów to chyba będzie po staremu ;] tak więc prawdopodobnie za tydzień w środę rezerwacja powinna ruszyć:)

Jolly

  • Gość
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 20, 2009, 21:54:46 pm »
No i jeszcze jedno kobietą jestem więc nie "byłeś" tylko "byłaś"  :P :D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 20, 2009, 22:45:26 pm »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 21, 2009, 08:34:02 am »
Jolly takich kibiców jak Ty nam potrzeba.Wielki szacun dla Ciebie.
Mam nadzieję,że na meczu ze Skrą hala będzie jednym wielki kotłem, w których wszystko będzie wrzało, przy takim dopingu nawet Wlazłemu będą trzęsły się nogi i ręce, a wyeliminowanie go z gry, to połowa sukcesu, a o resztę postarają się NASI ZAWODNICY. Bądźmy tym siódmym zawodnikiem i nie wstydźmy się okazać tego, niech  wstydzą się ci, co nie będą kibicować.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2009, 13:33:44 pm wysłana przez majer »

Kozi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 21, 2009, 11:15:55 am »
Drodzy Klubowicze,
przyszło info z Ligi, że mecze rewanżowe u nas będą odbywały się w piątek (1.05) o 18:00 i ew. w sobotę (2.05) o 14:45.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 21, 2009, 11:43:22 am »
Kozi, poproś naszych chłopaków żeby odpuścili Skrze jeden mecz w Bełchatowie. Chcę przeżyć 2 wygrane mecze finałowe na Podpromiu, a jak wygramy ze Skrą oba mecze w Bełchatowie, to u siebie zakończymy jednym meczykiem. A przecież szkoda tracić dodatkowe widowisko. ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 21, 2009, 13:04:52 pm »
Kozi, poproś naszych chłopaków żeby odpuścili Skrze jeden mecz w Bełchatowie. Chcę przeżyć 2 wygrane mecze finałowe na Podpromiu, a jak wygramy ze Skrą oba mecze w Bełchatowie, to u siebie zakończymy jednym meczykiem. A przecież szkoda tracić dodatkowe widowisko. ;D

Uważaj o co prosisz  ;D ;D ;D bo chłopaki z Wrocławia na chwilę dpuszczą sobie kopaną i zainteresuja się siatkówką  ;D ;D ;D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:17:26 pm »
Kozi, poproś naszych chłopaków żeby odpuścili Skrze jeden mecz w Bełchatowie. Chcę przeżyć 2 wygrane mecze finałowe na Podpromiu, a jak wygramy ze Skrą oba mecze w Bełchatowie, to u siebie zakończymy jednym meczykiem. A przecież szkoda tracić dodatkowe widowisko. ;D
Widzę repres1 że tryskasz MEGAoptymizmem ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: WIELKI FINAŁ Skra-Resovia
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:43:50 pm »
Pablo, jakoś muszę odreagować to, co przeżyłem w sobotę i bełkot "ekspertów", że nie mamy szans. Poza tym, przygotowuję sobie dobre samopoczucie na każdy wariant:
1. dwa zwycięstwa w Bełchatowie - nie posłuchali mnie, ale trudno i tak sama radość,
2. jedna wygrana - posłuchali,
3. dwie porażki - koniecznie chcą żebym był na piątym meczu, zbyt dużo przełamaliśmy stereotypów żebym nie wierzył w 2 wygrane w Rzeszowie.
Jak widzisz następny łykend może być dla mnie tylko radosny - cokolwiek się wydarzy i tak jestem zadowolony.
Mirek, chłopaki z Wrocka odwalają kawał dobrej roboty, ale... z drugiej strony, w tym kraju nie ma ludzi niewinnych; jeśli ktoś myśli, że jest niewinny, to nie znaczy, że jest niewinny tylko, że jest źle poinformowany.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.