Autor Wątek: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.  (Przeczytany 40246 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:08:23 pm »
Leon mógłbyś rozwinąć, o co konkretnie się Tobie rozchodzi ;)???

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:23:54 pm »
Majer. Ty już nawet kropki w zdaniu nie potrafisz postawić żeby z tego laurka/obrona Andrzeja nie wyszła. I o ile koledzy walący w niego jak w kaczy kuper już się tak nie produkują, to Ty jak katarynka. A że podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi, Twoje ciągłe peany przynoszą skutek odwrotny. No bo skoro Andrzej Kowal takim cudownym trenerem jest, to nie potrzebuje adwokatów i sam się obroni swoją pracą i wynikami... a czekaj

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:28:01 pm »
Majer. Ty już nawet kropki w zdaniu nie potrafisz postawić żeby z tego laurka/obrona Andrzeja nie wyszła. I o ile koledzy walący w niego jak w kaczy kuper już się tak nie produkują, to Ty jak katarynka. A że podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi, Twoje ciągłe peany przynoszą skutek odwrotny. No bo skoro Andrzej Kowal takim cudownym trenerem jest, to nie potrzebuje adwokatów i sam się obroni swoją pracą i wynikami... a czekaj

Miałem właśnie Majerowi coś takiego napisać ale mnie ubiegłeś.  ;)

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:36:11 pm »
"Tylko nie rozumiem po co podpisywali kontrakt z Kowalem na kolejne 2 lata? To nie ma innych trenerów na świecie?", ajsmen90, tu nie chodzi o innych, ale o lepszych  :)

Dokładnie to miałem w zamyśle, ale nie chciałem być aż tak bezpośredni.  :-X :)

Jak na razie to skład może na papierze będzie wyglądał w teorii lepiej, bo inaczej - to pewne. Ale jak budować coś nowego to z nowym trenerem. No, ale cóż. Widać Kowal to Resovia, a Resovia to Kowal. I to pan Górski w tym momencie stał się twórcą tej teorii, która mi się nie podoba.

I jeszcze taka dygresja. Jochen dziś wyglądał lepiej niż bardzo dobrze. Szkoda, że nasz szlifierz nie wpadł na pomysł by na dłuższym dystansie dać mu kilka meczów podczas sezonu, to może wcześniej byłby lepszą alternatywą, a nie na ostatni mecz o 5 miejsce. No chociaż też nie widziałem by jakoś specjalnie Jochen był próbowany podczas meczów z AZS-em. I teraz dzisiaj nawet zacząłem się zastanawiać czy lepiej by został Jarosz czy Jochen? Albo żaden z nich.

Moim zdaniem od 3 sezonów nie gramy siatkówki na najwyższym poziomie. Jeszcze w sezonie 15/16 omal nie udało się zdobyć medalu LM i awansowaliśmy do finału ligi dzięki setowi Bielska w Bełchatowie, ale jednak znaleźliśmy się w nim z 8 porażkami. I od tamtej pory spadamy co 2 miejsca w lidze. Pewnie w następnym sezonie na 8 miejscu nie będziemy. Może zakręcimy się koło medali jednak nawet gdybyśmy mieli zdobyć mistrzostwo Polski to Kowal i tak mnie nie przekona.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:56:15 pm »
Gregy69 spokojnie, przecież jeszcze czasem można spotkać jak grają gdzieś sobie na trzepaku :D
"Lukas, bardzo dziękuję za te wszystkie lata, za te piękne chwile. Nie zapomnę nigdy tych emocji, których mi dostarczyłeś wraz ze swoimi Kolegami.
Jochen, Twój profesjonalizm, cierpliwość do kibiców...szczególnie tych młodych, wspaniała technika siatkarska, zaangażowanie, solidność. Cechy godne naśladowania przez każdego człowieka, nie tylko sportowca.
Wielkie dzięki za to wszystko, co dzięki Wam przeżywałem na Podpromiu i nie tylko. Dzięki, że co weekend przenosiliście mnie z szarej rzeczywistości w inny świat.". Mediolan przeczytaj sobie cytat z Leona jeszcze raz, zastanów się chwilę i odpowiedz sobie na pytanie. Kto tych ludzi (zawodników) zatrudnił ?, kto ich trenował ?, dzięki komu dostarczyli tego, za co teraz Leon im dziękuje?.
Ja takie podziękowania skieruję do Andrzeja Kowala i Adama Górala, bo dzięki nim Lukas, Jochen i wielu innych przed nimi dostarczyli mi tych emocji, o których pisał Leon.
Majer w sumie to ja Ci nawet zazdroszczę. To prawda, że miłość jest ślepa, ale aż tak się w kimś zakochać ;D ;D ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 29, 2018, 21:57:07 pm »
A wracając do dzisiejszego meczu. Dziwny on był. Było w nim masę świetych akcji, z których można by zrobić niezłą migawkę i nikt by się nie zorientował, iż to był tylko mecz o 5 miejsce. Były wspaniałe akcje, spektakularne bloki i nawet iskrzyło pod siatką. Ale coś było nie tak. Moja pierwsza myśl, to czemu nie graliśmy tak wcześniej? Na początku sezonu. Wiem, forma przyjdzie na play off. A jak już coś się pojawiło to sezon się skończył. I z tej drużyny nic nie zostało. Jak dobrze popatrzyłem, to w pewnych ustawieniach było 4 zawodników, którzy w nowym sezonie zmienią pracodawcę. Czyli jak słusznie zauważył Leon, znów odgrzewane historie. Najpierw się zgrywamy, później listopad, później się zobaczy. Na tych meczach ogromnie zawiódł mnie Tibo. Mentalnie go z nami nie było. Niby był na boisku ale tak jakby go nie było. Ładnie pokazali się środkowi. Francuz niedługo będzie gwiazdą tej pozycji. Niezwykły talent, aż żal iż nie zostanie "?" z nami. Na jego grę patrzyło się z przyjemnością i nie męczyło jak oglądanie Lemańskiego. Z całym szacunkiem Bartek, dużo pracy przed tobą bo inni młodzi są lepsi od Ciebie. Do roboty i bądź jak polski Muserski. Dryja też zagrał fajne zawody. Dlaczego przegraliśmy? O to jest dobre pytanie. To co się stało w końcówce czwartego seta jest godne wyczynu pan z Developresu. A może i jeszcze gorszych. Sami oddaliśmy mecz własnymi błędami. Zagrywką nawet nie przechodziła na drugą stronę. Zagraliśmy ja FATALNIE!!!

I na koniec o pucharach. Działacze z Gdańska, Olsztyna i Jastrzębia. Skoro wywalczyliście awans do Pucharów to nie rezygnujcie z nich. Jak mawia Zibi Boniek, "macie swój rowerek to pedałujcie". Trzeba robić punkty rankingowe a nie z kanapy dopingować kolegów. Liczę, iż władze ligi pomogą wszystkim naszym reprezentantom w godnym reprezentowaniu kraju. A jak któryś odmówi, to rzucić mu dyskwalifikację na jakiś czas od pucharów. Skoro jakiś Rumunów stać na wystawienie swoich zespołów to i ligę Mistrzów Świat stać na 5 zespołów.

Ps. Nie wiem jaki ostateczny skład będzie w nowym sezonie. Wiem, iż nie będzie w nim Lukasa. Rozmawiałem z nim po meczu i mogę potwierdzić to co repres napisał. Odchodzi od nas zawodnik, który walnie przyczynił się do sukcesów klubu.
Co do Jochena, to jeszcze ostateczne decyzje nie zostały podjęte, albo jeszcze nie padła ostateczne decyzje. Jochen ma ważny kontrakt, a dzisiejszym meczem pokazał, iż "stary człowiek i może". Zdaje się tylko zadać pytanie retoryczne, dlaczego tak późno?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2018, 22:00:14 pm wysłana przez A :) »

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 29, 2018, 22:05:00 pm »
Co do Jochena, to jeszcze ostateczne decyzje nie zostały podjęte, albo jeszcze nie padła ostateczne decyzje. Jochen ma ważny kontrakt, a dzisiejszym meczem pokazał, iż "stary człowiek i może". Zdaje się tylko zadać pytanie retoryczne, dlaczego tak późno?

Tylko jako, że Jochen i Jarosz mają ważne kontrakty, a ma przyjść ponoć Schulz to na ten moment mamy trzech atakujących. Coś tu nie halo. Ktoś nad tym panuje?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 29, 2018, 22:16:10 pm »
Cierpliwości. Wszystko niedługo się okaże. Jest dziś ostatni akord sezonu i wiele wskazuje, iż Jochen nie będzie w zespole jako zawodnik. Czy będzie w klubie i zakończy karierę lub będzie kontynuował w innym klubie niedługo się okaże.

Choć szczerze powiem, iż Schulz jeszcze oficjalnie u nas nie gra. Wiele wskazuje, iż zagra ale biorąc pod uwagę przypadek Perrina to nic pewne nie jest.

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 29, 2018, 22:20:56 pm »
Cierpliwości. Wszystko niedługo się okaże. Jest dziś ostatni akord sezonu i wiele wskazuje, iż Jochen nie będzie w zespole jako zawodnik. Czy będzie w klubie i zakończy karierę lub będzie kontynuował w innym klubie niedługo się okaże.

Choć szczerze powiem, iż Schulz jeszcze oficjalnie u nas nie gra. Wiele wskazuje, iż zagra ale biorąc pod uwagę przypadek Perrina to nic pewne nie jest.

No jak. Przecież Nowiny już potwierdziły skład. Haha  ;D ;D
http://www.nowiny24.pl/sport/siatkowka/asseco-resovia/g/transfery-w-asseco-resovii-dwoch-amerykanow-francuz-i-trzech-polakow-wzmocni-asseco-resovie-w-nowym-sezonie-zdjecia,13095952,28392996/

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 29, 2018, 22:21:15 pm »
Na tych meczach ogromnie zawiódł mnie Tibo. Mentalnie go z nami nie było. Niby był na boisku ale tak jakby go nie było. Ładnie pokazali się środkowi. Francuz niedługo będzie gwiazdą tej pozycji. Niezwykły talent, aż żal iż nie zostanie "?" z nami.

I ja się mogę pod tym podpisać. Grę Rossarda, zwłaszcza w końcówce sezonu, traktuję w kategoriach rozczarowania, może największego z całej drużyny. Czasem mu siadała zagrywka - ot i wszystko, czym się pozytywnie wyróżniał. A najbardziej irytujące były te bojaźliwe przebitki nad blokiem, gdy aż się prosiło, żeby zaryzykować i przywalić.
Natomiast Chinenyeze - zdecydowanie na plus i to im bliżej końca sezonu, tym lepiej. Nie mam nic do anonsowanego do Sovii Smitha, ale jak już ma być na środku jakiś obcokrajowiec, to chciałbym żeby został Bartłomiej ;)