Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90255 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #260 dnia: Września 04, 2014, 10:00:19 am »

Jeszcze trzy lata temu był TRAVICA, TRAVICA, TRAVICA...

Tych czasów nie pomnę, ale chętnie przy piwie o tem porozmawiam ;)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #261 dnia: Września 05, 2014, 17:50:52 pm »
Poszukuje 1 osoby na wyjazd pociagiem lub autem na mecz do Lodzi 14-09-2014 (2 faza grupowa z udzialem Polakow). Posiadam bilet do odsprzedania w cenie 150 zl. Chetnych zapraszam na pw.
Prezes-Ignaczak

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #262 dnia: Września 05, 2014, 18:33:46 pm »
Też bd 14 w Łodzi mam nadzieje na decydującym o awansie meczu.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2014, 18:38:43 pm wysłana przez d74 »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #263 dnia: Września 06, 2014, 11:41:21 am »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #264 dnia: Września 07, 2014, 20:26:25 pm »
Paul pogra trochę w Krakowie  8)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #265 dnia: Września 07, 2014, 20:45:55 pm »
No i mamy mocną reprezentacje forum :) w Arenie Kraków.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #266 dnia: Września 07, 2014, 21:21:30 pm »
3-ch resoviackich przyjmujących gra teraz w MŚ - Ivović, Penchev, Lotman
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2014, 21:33:54 pm wysłana przez KChudz »

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #267 dnia: Września 08, 2014, 10:30:47 am »
Bylismy w sobotę w Krakowie na meczu USA-Francja.  Bardzo dużo osób w Resoviackich koszulkach. Przeważał Lotman :-) Praktycznie w co drugim sektorze ktoś siedział w naszych barwach. Sama hala bardzo na plus, kolos, widoczność bardzo dobra, organizacja też, sprawnie ogarnięty parking i dojazd. Tyle ,że niczego nie wolno, tu nie wolno stać bo coś tam, tu też nie bo coś tam, napoje sprzedawane bez zakrętek, nie wiem może to standard na tego typu imprezach bo ja byłem tylko na reprezentacji jak graliśmy sparingi z Francja na Podpromiu pare lat temu, aaa i można było kupić piwo ;) 

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #269 dnia: Września 08, 2014, 15:55:16 pm »
...z Pablem to już tak jest...jak się przy czymś uprze to nie ma uproś.
Teraz jest OBRONA, OBRONA...OBRONA!...
Jeszcze trzy lata temu był TRAVICA, TRAVICA, TRAVICA... Nawet jakiś ołtarzyk powstał w mieszkaniu naszego Pawełka  :) ;) Do tego stopnia się ten ołtarzyk zakorzenił u Pabla, że musiał mieszkanie sprzedać...  ;D Kupił "se" teraz większe to "se" Linię Maginota buduje...  ;) :D
Pawełku, przyjmij do wiadomości, że każdy mecz, każdy set i każda akcja zaczyna się od ZAGRYWKI!!! Czy Ty "se" wymyślisz, że zagrywka to część obrony, czy ataku, czy przyjęcia, czy jeszcze może prysznica branego w szatni...nie ma to żadnego znaczenia. Od zagrywki zaczyna się wszystko w siatkówce. Nie ma możliwości zdobycia punktu bez wykonania tego elementu. Każdy inny element może nastąpić, ale nie musi!!!, dopiero po wykonaniu zagrywki.
Parafrazując Twoją...niedorzeczność...zagrywka to element siatkówki, dlatego uważam, że siatkówka jest najważniejsza  ::)
Oj ciężko, cholernie ciężko było mi się zebrać na riposte. W zasadzie moja odpowiedź na powyzsze powinna ograniczyć się do tego:  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Ale że Leona lubię i mam do Niego słabość (podobnie zresztą jak Jego kamrata - Sławko), więc ...... skrobnę parę słów. Chociaż wiem że i tak to bedzie jak ..... grochem o ścianę i prędzej taliba nawrócę na chrześcijaństwo niż tych dwóch zrozumie co jest kluczem do zwycięstw w siatkówce :P :P 8)
Przykro to pisać, ale powyższy post to takie "ble, ble, ble" oraz "pitu, pitu". Dużo uszczypliwości. Dużo złośliwości. Dużo sarkazmu. A merytoryki? No właśnie! Zero. Null. Nic. Ani grama.
A zatem drogi Leonie i drogi Slawko przypomnę Wam od czego zaczęła się ten nasza dyskusja i ten spór, który trwa bez mała już ponad rok. Przypomne, bo widzę że chyba wszyscy się trochę pogublismy i zapomnielismy o co ten spór. A przecież trzeba wrócić do korzeni. Otóż...... jakiś czas temu Kol. repres 1 napisał coś co mozna określić siatkarską demagogia. Mianowicie, NAJWAŻNIEJSZA jest zagrywka. Wiele osób na tym forum poleciało za tym jak "ćma do światła" i zapamiętale powtarza to do dnia dzisiejszego.
I już na sam koniec 2 krótkie i proste pytania:
1/ czy zagrywający zespól z definicji znajduje się w ataku czy w defensywie?
2/ seta (i w konsekwencji cały mecz) wygrywa zespól który zdobywa punkty przy swoim przyjęciu czy swojej zagrywce?

Na koniec: napiszę to po raz ostatni dlatego bedzie drukowanymi literami: MECZE W SIATKÓWCE WYGRYWA SIĘ OBRONĄ, A ZAGRYWKA JEST PIERWSZYM (WAŻNYM) ELEMENTEM TEJ OBRONY (ALE NIE NAJWAŻNIEJSZYM).
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)