Autor Wątek: Asseco Resovia sezon 2023/2024  (Przeczytany 46251 razy)

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #300 dnia: Marca 19, 2024, 23:32:55 pm »
fragmentu meczu finałowego:
https://youtu.be/06WE5KG1BQo

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #301 dnia: Marca 20, 2024, 01:17:25 am »
Dziękuję Resovii za mecz i Puchar a SSPS za wieczór w Morganie...

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #302 dnia: Marca 20, 2024, 07:59:31 am »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #303 dnia: Marca 20, 2024, 08:24:16 am »
Jestem zachwycony wczorajszym sukcesem.
Może i rozgrywki europejskich pucharów nie są finansowo opłacalne, ale to właśnie dla takich chwil warto kibicować na dobre i na złe. Te chwile zostają w pamięci.
Do dziś pamiętam mecze (nie tylko F4) CC z sezonu 07/08, gdy Resovia dobijała się do drzwi europejskiej siatkówki. Wtedy się nie udało, ale piękne wspomnienia zostały. To były takie czasy, ze cieszyliśmy się, gdy polski klub wychodził z grupy LM, więc każde zwycięstwo w Europie było świętem.
Dziś mamy szansę wygrać wszystkie europejskie puchary, a najtrudniejszym przeciwnikiem dla polskiego klubu jest inny polski klub.
Chwilo, trwaj!

Dzięki, Toms. Będę wracał do tego meczu jeszcze wiele, wiele razy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #304 dnia: Marca 20, 2024, 08:35:09 am »
Jak to było z tą nagrodą dla Stefana. Na hali nie widziałem. Przed chwilą była powtórka . Swędrowski powiedział że nagroda po prawej stronie.
Wielkie gratulacje dla Aseco.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #305 dnia: Marca 20, 2024, 09:59:07 am »
Zapomniałem podziękować Benkowi za jego relację z meczu.
Bardzo lubię Twoje filmiki. One oddają klimat hali o wiele, wiele lepiej niż relacje telewizyjne.
Dziękuję i życzę Ci wytrwałości w zapisywaniu historii Resovii.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 20, 2024, 10:53:25 am »
Dziękuję Resovii za mecz i Puchar a SSPS za wieczór w Morganie...

To wspaniała sprawa świętować z tymi, którzy są zawsze.
Przeżyliśmy wspólnie piękne Mistrzostwa, przeżyliśmy czasy Gruszki, pozostaliśmy wierni 😉 i mogliśmy wczoraj świętować 😊

Zawsze będę to podkreślać, że na Was zawsze można liczyć.
Dzięki!
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #307 dnia: Marca 20, 2024, 12:02:13 pm »
Kibicowanie Resovi jest naprawdę wyjątkowe, najlepsze w plus lidze. Aluron niby robi wielki hałas ale jest to takie bez "duszy", trzymają te ręce w górze i wymieniają zawodnikow na zagrywce. Posilają się naszymi przyśpiewkami /melodia/ a zmieniają treść na swoją. Dla mnie to ich kibicowanie jest prostackie, chcieli być lepsi od nas ,ale im się to nie udało.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #308 dnia: Marca 20, 2024, 14:30:51 pm »
Gratulacje dla dRRużyny. Chwała Chłopakom, że nie pękli w I secie, bo to co wyrabiał Luneburg w obronie, asekuracji i na zagrywce, złamałoby nie jedną świetną drużynę. Szacun Panowie.
Kilka słów napisać muszę  o trenerze Medeim. Ten Puchar to też Jego sukes. Wielokrotnie był  krytykowany, nie raz, nie dwa był zwalniany.  Robił i robi swoje. Może i nie jest ekspresyjnym trenerem, może i nie jest wybitnym trenerem, ale  zdobył brąz Plus Ligii , a  teraz Puchar CEV.  Szacun Trenerze.  A to może nie być koniec. Trzeba również zaznaczyć, że od czasów trenera Kowala jest pierwszym, który przetrwał w Rzeszowie 2  pełne sezony .

Szacun należy się Kibicom z SSPS  na czele,  za ten doping. Było super, jak w czasach świetności. Wczoraj Podpromie odleciało. Wczorajszy mecz przypomniał mi  kwiecień 2012r i I "nowożytne" MP, czy FF LM w Berlinie. Tej radości kibicowania nikt mi już nie zabierze. 
Za chwilę zaczną się play-offy. Zobaczymy co nam siatkarski los przyniesie. Nie jesteśmy bez szans w walce o medale. Wszyscy są praktycznie zdrowi, są bardzo zmotywowani. Widać to choćby po  naszym kapitanie.. Nie ma snucia się, dziwnych uśmieszków. Jest ogień, nie tylko u Fabiana, a  w całej dRRużynie. Zdobycie Pucharu dało chłopakom niesamowitego powera, a to wszystko może nam przynieść jeszcze coś extra.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #309 dnia: Marca 20, 2024, 19:38:45 pm »
Jastrzębie awansowali do finału LM.
Oby polskie kluby zgarnęły komplet pucharów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.