Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 693284 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2230 dnia: Kwietnia 26, 2019, 10:00:32 am »
To pisz klubowi, a nie na forum kibiców. I do tego jeszcze w głównej mierze kibiców siatkówki.

I nie zapomnij, że styl w którym piszesz też jest ważny. No chyba, że satysfakcjonuje Cię bycie mistrzem ciętej riposty.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2231 dnia: Kwietnia 26, 2019, 10:32:00 am »
Ciekaw jestem, czy @pewniak byłby taki hardy i z tekstem "detergent i szmata" wyjechał na forum kibiców piłkarskiej Resovii.
 Mam wrażenie, że niektórzy kibice siaykarscy mają dziwną manię "lepszości" nad piłką nożną i jej kibicami. 

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2232 dnia: Kwietnia 26, 2019, 10:57:19 am »
Skoro można na tym forum przeczytać taki kwiatki jak "czas gasić światło na Podpromiu" i "aż żal że kibice jeszcze lgną do siatkówki" to chyba może znaleźć się też miejsce na "szmatę i detergent" jako apelu o zadbanie obiektu. Dziwi mnie że na siatkarską Resovię można wylewać wszelkie żale a piłkarska nagle ma być otoczona kultem.

Co do samej akcji  #CzasWracaćDoDomu to uważam ją za bardzo trafny pomysł i chyba lepiej skupić się na jego promowaniu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2019, 12:42:29 pm wysłana przez dafu »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2233 dnia: Kwietnia 26, 2019, 11:13:06 am »
Ciekaw jestem, czy @pewniak byłby taki hardy i z tekstem "detergent i szmata" wyjechał na forum kibiców piłkarskiej Resovii.
 Mam wrażenie, że niektórzy kibice siaykarscy mają dziwną manię "lepszości" nad piłką nożną i jej kibicami.
Zaraz zaraz, czyli tu chodzi o odwagę? Bo za powiedzenie prawdy na forum piłkarskim, o brudzie na stadionie, o braku dbania o obiekt, dostałbym "po mordzie"?

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2234 dnia: Kwietnia 26, 2019, 12:21:35 pm »
Z całym szacunkiem dla problemu, ale...czystość krzesełek na nieużywanym stadionie w momencie, gdy są niezapłacone rachunki za wodę nie jest...pierwszorzędną bolączką.
Jak się chce restrukturyzować przedsiębiorstwo to najbardziej palącą potrzebą nie jest...umycie podłogi w sali konferencyjnej, gdy...nie ma za co tego zrobić. Jest wiele innych i zdecydowanie ważniejszych spraw do załatwienia. To musi przede wszystkim wstać na nogi organizacyjnie. A tu panie...referatu mało...tyle jest do zrobienia. Dlatego z uporem powtarzam, że na wysokości zadania stanęła dRRużyna. Piłkarze mimo biedy, kiepskich warunków, bo stan szatni i zaplecza...delikatnie mówiąc...pozostawia wiele do życzenia (był i nadal jest katastrofalny), wykonali pierwszy ruch. Wygrali awans i wydobyli Resovię z ligi zwanej przez niektórych buraczaną. Można podkreślać, a nawet kpić (niektórzy to robią z satysfakcją), że to faktycznie jest trzecia liga rozgrywkowa. Ale ta trzecia liga rozgrywkowa to najniższy szczebel centralnego poziomu rozgrywkowego.
Ale wracając...Piłkarska Resovia mając budżet na poziomie 600 tys. zł awansowała do II ligi. Dla porównania Stal Rzeszów ma w tej chwili czterokrotnie więcej i...nie jest oczywistym, że ten awans wywalczy. Życzę im, żeby im się udało.
Jeśli zatem to piłkarze wykonali ten pierwszy ruch...a to w piłce nożnej, szczególnie tej naszej naprawdę jest ewenementem biorąc pod uwagę zaangażowane środki i panujące warunki...to olbrzymim grzechem będzie nie wykorzystanie takiej okazji na zbudowanie solidnego klubu.
Ja się w tę budowę zaangażowałem. Finansowo także. I jeśli teraz się to nie uda...to...kibice będą mogli mieć pretensje tylko do siebie.
Także nie ma się co rozglądać na boki w myśl powiedzenia...a weźcie się i zróbcie...tylko zwyczajnie choć trochę zaufać i dorzucić tę małą cegiełkę.
Ryzyko straty jest o tyle niewielkie, że proponowane kwoty zbiórki nie są duże. Ja wiem, że tu zbiegają się dwa problemy...zaufanie do klubu i ta mordercza decyzja...wyjąć z własnej kieszeni. Ale mam nadzieję, że tym razem warto te dwa problemy przezwyciężyć w imię zbudowania czegoś fajnego, z czego możemy mieć wszyscy kupę radochy i zabawy. Bo kibicowanie to zabawa właśnie.
#CzasWracaćDoDomu 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2235 dnia: Kwietnia 26, 2019, 12:26:11 pm »
Zaraz zaraz, czyli tu chodzi o odwagę? Bo za powiedzenie prawdy na forum piłkarskim, o brudzie na stadionie, o braku dbania o obiekt, dostałbym "po mordzie"?

Od kiedy na forach dyskusyjnych biją? Twoje skojarzenie pokazuje jaki masz stosunek do kibiców piłkarskich. Jesteś  mocny w gębie tutaj, idź powiedz ludziom --Kibicom którzy , ratowali Resovię , (że ich dom to stajnia Augiasza), gdzie Ty ogrzewałeś się w blasku sukcesów siatkarzy.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2236 dnia: Kwietnia 26, 2019, 12:34:29 pm »
Z całym szacunkiem dla problemu, ale...czystość krzesełek na nieużywanym stadionie w momencie,

Bo jak się ktoś chce przyjechać, to się przyjedzie.
Czystość krzesełek na stadionie miejskim w stolicy innowacji pozostawia wiele do życzenia. Jesienią to i  były obrobione przez ptaki.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2237 dnia: Kwietnia 26, 2019, 13:05:51 pm »
Od kiedy na forach dyskusyjnych biją?
Podpowiem: cudzysłów był nieprzypadkowy

Twoje skojarzenie pokazuje jaki masz stosunek do kibiców piłkarskich. Jesteś  mocny w gębie tutaj, idź powiedz ludziom --Kibicom którzy , ratowali Resovię , (że ich dom to stajnia Augiasza), gdzie Ty ogrzewałeś się w blasku sukcesów siatkarzy.
A Ty znowu swoje - dlaczego zakładasz, że boję się powiedzieć ludziom że mają brudne krzesełka? Czy sądzisz, że coś by mi za to groziło?
Gdzie ja się ogrzewałem, to moja sprawa - czy gdzieś się obnoszę z mianem "wielkiego dozgonnego kibica Resovii"? Jestem kibicem [kropka]

Wreszcie merytorycznie:
Z całym szacunkiem dla problemu, ale...czystość krzesełek na nieużywanym stadionie w momencie, gdy są niezapłacone rachunki za wodę nie jest...pierwszorzędną bolączką.
Leonie. Cała dyskusja zaczęła się od zarzucenia Represowi (przywołanie jego wypowiedzi tez jest lizusostwem? - pytam, bo nie wiem) że zamiast bez pytania się "dorzucić" oczekiwał przekonania go. Dołączyłem, nie wprost poddając w wątpliwość organizację klubu, pokazując prostą rzecz, która kuleje. No wybaczcie, że dla mnie porządek jest jednym z wyznaczników oceny działalności klubu. Przy kilkumilionowym budżecie klubu (patrząc sumarycznie, bo mowa tu o ostatnich kilku latach) nie sądzę by problemem był brak środków, ale raczej ustalenie, że to nie jest priorytet.

I teraz klub mów do mnie: "Kup sobie krzesełko".  Więc jako potencjalny "inwestor" pytam: "A będziesz o nie dbał? Bo dotychczasowe doświadczenia każą wątpić". [podpowiem, że ten dialog jest swego rodzaju przenośnią]  W odpowiedzi, zamiast przekonania mnie (o którym pisał Repres) jestem atakowany  :) ...... coś dociera? nic?

To nie pierwsza taka dyskusja z mojej strony. Wy jesteście reprezentantami kibiców przed duże "K". jesteście z klubem na dobre i na złe (bez sarkazmu - tak jest). Ja jestem głosem kibiców (przez małe "k" - tych z "3-go Maja i okolic"). Ja wam mówię jak to wygląda z mojej strony i zamiast zastanowić się jak wyjść mi na przeciw, by tacy jak ja pomogli Wam odbudowywać Resovię (a "nasz" potencjał ilościowy w Rzeszowie jest większy niż Wasz - kibiców przed duże "K") mówicie mi odpie..... nie masz racji.

Jeśli nadal nie widzicie co Wam próbuję powiedzieć i pokazać, to szkoda naszego czasu na dalszą dyskusję. Wybaczcie, że podniosłem Wam ciśnienie.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2238 dnia: Kwietnia 26, 2019, 13:41:06 pm »
Wreszcie merytorycznie:Leonie. Cała dyskusja zaczęła się od zarzucenia Represowi (przywołanie jego wypowiedzi tez jest lizusostwem? - pytam, bo nie wiem) że zamiast bez pytania się "dorzucić" oczekiwał przekonania go.
Pewniak cały czas mijasz się z sednem tego co próbują przekazać inni... Stwierdzenie "zarzucenie Represowi, że zamiast...". Znowu Twój ton bije negatywnym oddźwiękiem. Kto coś zarzucał Represowi, że ten chce, aby go przekonać? Argumenty padły konkretne... Jeśli można mówić coś o zarzucaniu komuś to tylko o ton wypowiedzi. Ton Represa był taki, że można było wyczuć negatywne nastawienie... Sam Repres wielokrotnie podkreślał w tej audycji, krytykując władze PZPS, że panuje przekonanie "jest fajno, kasa z państwa jest, a kibica mamy w poważaniu"... No to zarząd Resovii po ogromnym sukcesie sportowym, jakim było wydostanie się z buraczanki, wychodzi na przeciw oczekiwaniom kibica i chce, aby piłkarze grali na W22. Na Hetmańskiej nie jesteśmy u siebie i to jest głos wszystkich kibiców... Nie ma na to pieniędzy, ale jest pomysł na zbiórkę i można ten pomysł wspomóc i liczyć na dalszy rozwój CWKSu. Zaczeło się dziać na prawdę dobrze i trzeba być na pesymistą, żeby tego nie widzieć.
Również zapraszam na mecz Pasiaków w II lidze! Można zobaczyć i emocjonować się ogromną walką z dużymi markami sportowymi, przed którymi żaden piłkarz się nie cofnie i na pewno pokaże Resoviacki chaRRakter. Wg. mnie emocje tworzone przez walkę są sednem kibicowania. Można też tam dostrzec cel, którym na pewno w przyszłym roku będzie awans do I ligi i powoli małymi kroczkami idziemy do przodu. Stosunkowo mały budżet każe działaczom podchodzić do wydatków z umiarem, a wszystkie decyzje są przemyślane 2 razy. Wzięło się za to kilka osób, które są mentalnie związane z naszym klubem i zależy im na odbudowaniu jego marki! Przyjdź to się przekonasz... Wydaj 15zł na bilet. To nie jest zawrotna kwota. Jak chcesz się przekonać to przyjdź, a jak nie chcesz się przekonać to nie podejmuj próżnej dyskusji. Bo to wygląda jakby ktoś kogoś próbował przekonać czy TVP podaje prawdę... Zmień stację to się przekonasz. PozdRRo dla Resoviackich świrów :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2019, 13:44:40 pm wysłana przez Unge »

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2239 dnia: Kwietnia 26, 2019, 13:43:11 pm »
Filip- a nagrałeś w ogóle tą audycję z ostatniego wtorku? Bo chętnie bym nadrobił zaległości.