Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 693167 razy)

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2210 dnia: Kwietnia 24, 2019, 09:24:27 am »
Presja jaką poddajecie nikomu służy. Może się okazać ,że Ignaczak też się spali zanim coś Mu się uda. A propos Maślaka to przyda Mu się zimny prysznic , bo za bardzo cwaniakował .

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2211 dnia: Kwietnia 24, 2019, 09:30:20 am »
Wszyscy Jesteśmy Resovią . Zwracam się do Zarządu SSPS z apelem o wsparcie akcji Czas Wracać Do Domu i wykupienia na Wyspiańskiego 22 symbolicznego krzesełka za kwotę 1000 zł

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2212 dnia: Kwietnia 24, 2019, 09:43:25 am »
Presja?
Presję to nałożył na niego Bartek Górski.
Krzysztof Ignaczak chyba wie, czego się podejmował i zdawał sobie sprawę z tego, że niezmiernie trudno mu będzie choćby dorównać Górskiemu.
Podejmując się funkcji prezesa zapewne coś uzgodnił z radą nadzorczą, postawił jakieś swoje warunki, które zostały przyjęte.
Nie oczekuję natychmiastowego mistrzostwa Polski. Będę temu kibicował, ale nie żądam. Oczekuję jakiego pomysłu, czegoś nowego, a nie bardzo to widzę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2213 dnia: Kwietnia 24, 2019, 13:54:46 pm »
Wszyscy Jesteśmy Resovią . Zwracam się do Zarządu SSPS z apelem o wsparcie akcji Czas Wracać Do Domu i wykupienia na Wyspiańskiego 22 symbolicznego krzesełka za kwotę 1000 zł

Wg mnie Boguś ma rację- powinniśmy pokazać, że wszyscy jesteśmy Resovią.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2214 dnia: Kwietnia 24, 2019, 16:08:06 pm »
Wszyscy Jesteśmy Resovią . Zwracam się do Zarządu SSPS z apelem o wsparcie akcji Czas Wracać Do Domu i wykupienia na Wyspiańskiego 22 symbolicznego krzesełka za kwotę 1000 zł
Byloby to ogromne wsparcie i pokazanie, że wszyscy jesteśmy Resovią! Inni mogą i za kwotę 100zł, ale to jest ten moment, gdzie nie słowa, a czyny mogą pomóc. Bardzo dobra inicjatywa, która jeszcze bardziej scala kibica z Resovią! O Moja RESOVIO...!
#czaswracaćdodomu #wszyscyjesteśmyresovią

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2215 dnia: Kwietnia 25, 2019, 17:34:41 pm »
Ostatnia audycja i burzliwa dyskusja na temat akcji #czas wracać do domu" sprawiła, że naszła mnie refleksja w tej kwestii.

Repres domagał się argumentów, które przekonałyby go do wpłaty 100zł na wymianę  krzesełek przy Wyspiańskiego 22.

Powiem szczerze, zrobiło mi się bardzo smutno. Wieloletni kibic Resovii domaga się argumentów, aby móc jej pomóc.
Czy na prawdę potrzeba do tego argumentów?
Dla mnie i dla wielu, wielu ludzi nie potrzeba argumentów, aby wesprzeć nasz klub, bo to Resovia JEST WIELKIM NASZYM ARGUMENTEM . Nie wystarczy mieć na ustach hasła Wszyscy jesteśmy Resovią. To hasło , aby było rzeczywistym , funkcjonującym w realu musi być w sercu , biało-czerwonym trzeba dodać.
Dlatego Represie, nie wpłacaj 100zł. Z chęcią wyciągnę z portfela drugie 100zł i wpłacę za Ciebie.  Dlaczego?, bo czuję odpowiedzialność za naszą Resovię, czyli za nas, za piłkarzy, łuczników, piłkarki, lekkoatletów, siatkarzy i wszystkich nas kibiców.
Czas wracać do domu, pięknego małego domku, który jest cząstką każdego z nas. 

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2216 dnia: Kwietnia 25, 2019, 22:12:01 pm »
Repres domagał się argumentów, które przekonałyby go do wpłaty 100zł na wymianę  krzesełek przy Wyspiańskiego 22.
Świat się kończy, bo normalnie znowu w 100% zgadzam się z Represem :)

A tak poważnie. Przychodzę z dzieciakiem na lekkoatletykę dla każdego. Już nawet nie będę wybrzydzał że nie ma gdzie siąść, bo wszystko wysyfione. Ale tam nawet muszę patrzeć pod nogi żeby w ptasie (za przeproszeniem) gówna nie wejść!!!!
Na wodę, szmatę i jakiś detergent też trzeba zrzutę robić? I Wy chcecie żeby Wam się dorzucać do rozbudowy czegoś, co za chwilę może wyglądać tak jak teraz?

Mam nadzieję, że parę osób zapieni się z powodu tego wpisu!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2217 dnia: Kwietnia 25, 2019, 23:19:08 pm »
Mnie cieszy akcja z W22. W końcu kibice Resovii będą mogli udowodnić, jak bardzo zależy im na Resovii. Bo nie sztuką sięgać do cudzej kieszeni i wydawać cudze pieniądze. Tutaj trzeba swoje pieniądze oddać.
Ostatnia akcja i odbudowa trybuny przy sztucznej murawie nie zakończyła się sukcesem. Mam nadziej, iż tym razem będzie inaczej.

W co do postu represa czy pewniaka. Sławek, nie sztuką przekonać przekonanych. Sztuką jest przekonać tych nie przekonanych.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2218 dnia: Kwietnia 26, 2019, 07:49:49 am »
Świat się kończy, bo normalnie znowu w 100% zgadzam się z Represem :)

A tak poważnie. Przychodzę z dzieciakiem na lekkoatletykę dla każdego. Już nawet nie będę wybrzydzał że nie ma gdzie siąść, bo wszystko wysyfione. Ale tam nawet muszę patrzeć pod nogi żeby w ptasie (za przeproszeniem) gówna nie wejść!!!!
Na wodę, szmatę i jakiś detergent też trzeba zrzutę robić? I Wy chcecie żeby Wam się dorzucać do rozbudowy czegoś, co za chwilę może wyglądać tak jak teraz?

Mam nadzieję, że parę osób zapieni się z powodu tego wpisu!

W zasadzie intencje powyższego wpisu zdradza to jedno, wytłuszczone przeze mnie, zdanie.
I nie wiem, czy chce mi się kogoś takiego do czegokolwiek przekonywać. Raczej nie ma to sensu.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2019, 08:13:08 am wysłana przez leon »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2219 dnia: Kwietnia 26, 2019, 08:07:25 am »
Świat się kończy, bo normalnie znowu w 100% zgadzam się z Represem :)

A tak poważnie. Przychodzę z dzieciakiem na lekkoatletykę dla każdego. Już nawet nie będę wybrzydzał że nie ma gdzie siąść, bo wszystko wysyfione. Ale tam nawet muszę patrzeć pod nogi żeby w ptasie (za przeproszeniem) gówna nie wejść!!!!
Na wodę, szmatę i jakiś detergent też trzeba zrzutę robić? I Wy chcecie żeby Wam się dorzucać do rozbudowy czegoś, co za chwilę może wyglądać tak jak teraz?

Mam nadzieję, że parę osób zapieni się z powodu tego wpisu!



Ten wpis skomentuje dwoma słowami: STAN UMYSŁU