Resovia > Historia

Bilety kiedyś i dziś

(1/3) > >>

kasia84:
Nie wiedziałam gdzie założyc ten wątek, ale chyba dział "Historia" będzie odpowiedni.

W PLS-ie, a teraz w PlusLidze jesteśmy już od 2004 roku i przez ten czas bilety na mecze siatkówki baaardzo się zmieniły. Jeszcze 6 lat temu (w sumie wcale nie tak dawno) bilety niektórych drużyn wyglądały jak z PRL-u! Teraz zastąpiły je plastikowe karnety o wyglądzie karty kredytowej - technika poszła do przodu i dobrze, że my razem z nią  :) Tym młodszym resoviakom chcę przybliżyc trochę ten klimat z dawnych lat i pokazac jak wyglądały i jak się zmieniały bilety drużyn PLS przez ostatnie 6 lat.

Gdyby ktoś posiadał inne bilety to niech wklei do tematu, bo niestety trochę mi się gdzieś zapodziało i nie mam wszystkich  :( Nie mam też karnetów na Resovię, gdyby ktoś takowe posiadał niech wrzuci  ;)

Sezon 2004/2005


Sezon 2005/2006


Sezon 2006/2007


Sezon 2007/2008


Sezon 2008/2009



Sezon 2009/2010







kasia84:
A tak wyglądały karty Klubu Kibica:

pedzelito:

--- Cytat: kasia84 w Września 09, 2010, 16:01:40 pm ---A tak wyglądały karty Klubu Kibica:

--- Koniec cytatu ---

Fajnie powspominać!!! No, no, już trochę tych kart SSPSu się uzbierało. :)

tubka1905:
Macie tu świąteczny prezent ode mnie  :)









I teraz bonusy  ;D









ZdRRów!

kasia84:
Tubka dzięki za kolejną porcję biletów! Właśnie tych biletów Resovii z poprzednich lat nie mam, bo zastepowała je karta kibica. Jak ktoś posiada karnety z poprzednich lat to uprasza się o ich zamieszczenie ;)

To ja też dorzucę bonusa  ;D
Z kosza mam te same bilety, więc wrzucę tylko te których nie ma we wcześniejszym poście.
Na piłce były zazwyczaj te samy bilety przez cały sezon to za dużego zróżnicowania nie ma... szkoda, że na wyjazdach nie dają biletów - były by na pamiątke  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej