Autor Wątek: Asseco Resovia sezon 2023/2024  (Przeczytany 44546 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #420 dnia: Kwietnia 26, 2024, 22:39:17 pm »
To już jest koniec, nie ma już nic. Dobrze, że ten sezon się skończył, bo kolejna rywalizacja przyniosłaby zapewne następną kontuzję.

Co do dwumeczu o brązowy medal- odbył się, bo musiał. Cóż, ciężko nie wygrać z rozbitym kontuzjami rywalem (trzech zawodników z wyjściowego składu wypadło, w tym TJ w pierwszej odsłonie)- brawa dla Warszawy, że umiała to wykorzystać.

Najlepiej z tego sezonu zapamiętam kulturę gry Louatiego, Karola Kłosa, który od pierwszego meczu był wodzirejem na Podpromiu i rekordy zagrywek. Puchar CEV to przeżycie, które wryło się w moją pamięć na zawsze i tam też zostanie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #421 dnia: Kwietnia 26, 2024, 22:53:21 pm »
Nawet się nie smucę. wszystko rozstrzygnęło się w 4-tym secie w Jastrzębiu. Brak motywacji do walki o brąz. W ubiegłym sezonie chociaż było o wiele trudniej to była ogromna motywacja do walki o brąz tak jak teraz motywację miała Warszawa i Oni są w siódmym niebie.
Szkoda tylko ligi mistrzów. Cieszę się ,że odchodzi Fabian. Szkoda, że zostaje Klemen bo On nie nadaje się na wielkie granie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #422 dnia: Kwietnia 27, 2024, 10:43:54 am »
...jedynym powodem dlaczego Gładyr dostał polskie obywatelstwo są limity obcokrajowców w +L. Przecież to normalna praktyka. Po co do tego dorabiać jakąś filozofię?
1. W którym miejscu mojej wypowiedzi pojawia się jakakolwiek "filozofia"?
2. Pojęcie "dostał obywatelstwo" jest bardzo nieprecyzyjne. Nie wiem czy Gładyrowi nadano obywatelstwo, czy tylko je potwierdzono.
Bo jeśli pan X miał pradziadka Polaka, a pozostałych 3 pradziadków Chińczyków, wszystkie 4 prababcie Chinki i całe życie spędził w Chinach, to i tak jest obywatelem polskim, bo takim się urodził (choć może nie mieć o tym bladego pojęcia). Wtedy tylko potwierdza się polskie obywatelstwo.
Co innego nadanie obywatelstwa.
"Panie Prezydencie, bardzo proszę o nadanie mi obywatelstwa polskiego, bo chcę ominąć limity obcokrajowców w lidze. W Polsce to normalna praktyka. Łączę wyrazy szacunku. John Smith".
"Panie John'ie Smith, w związku z tym, że w Polsce omijanie limitów obcokrajowców w lidze jest normalną praktyką, nadaję Panu polskie obywatelstwo. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #423 dnia: Kwietnia 27, 2024, 16:09:50 pm »
Panie Prezesie proszę pozbyć się Klemena bo On już za długo jest u nas i nie sprawdza się w momentach kluczowych. Fabian odchodzi to dobrze ,jeszcze powinien odejść Klemen z Jego skwaszoną miną  nie podrywa zespołu do walki.