Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30  (Przeczytany 11197 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #20 dnia: Października 22, 2014, 23:55:15 pm »
Głównie z sympatii dla Paula, to mimo wszystko się cieszę, powiedzmy sobie szczerze - szans na gre miałby bardzo mało, a Paul chciał grać.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #21 dnia: Października 22, 2014, 23:56:44 pm »
Szczerze, to mina/postawa Paula najbardziej mi teraz ciążą na meczach i psują humor!
Na hali to staram się nie patrzeć w kwadrat, ale w TV to widać i to jeszcze bardziej!
Gość raz że jest głodny gry, dwa to jego kariera leci na łeb na szyję w dól - kto będzie chciał gracza co przesiedział na ławie?!?!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #22 dnia: Października 23, 2014, 00:02:18 am »
To nie trza było brać Ivovicia.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2014, 00:44:55 am wysłana przez dk91 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #23 dnia: Października 23, 2014, 00:18:30 am »
No chyba ze plan jest taki żeby grać dwoma "zestawieniami" na PLS i LM?!?
Czyli gramy faktycznie dwoma, różnymi 6, a jak w danym meczu coś nie idzie to rotujmy/ratujemy zawodnikami z drugiej 6 ?!?!

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #24 dnia: Października 23, 2014, 07:04:08 am »
Ja naszą Mróweczkę bardzo lubię i szanuję, ale coś czuję, że w tym sezonie to on pogra tyle co Buszu 2 lata temu.
ZAKSY nie lubię, ale mi szkoda ich gry, krew cieknie z TV, a na POffy to będzie szybkie 2-0 w pierwszej rundzie, więc szkoda emocji związanych z rywalizacją z nimi.
Dlatego napiszę coś niepopularnego i powiem, że lepiej by było, aby Paul poszedł do K-K. Lepiej dla niego, dla nich, dla ligi.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #25 dnia: Października 23, 2014, 08:16:50 am »
Czyli co? Alek gotowy do gry, bo inaczej tego nie widzę? Chyba za duże ryzyko...
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #26 dnia: Października 23, 2014, 08:20:32 am »
https://twitter.com/KKZaksa/status/525029619800756224

Ktoś coś słyszał? Osobiście w to nie wierzę... Do minimum stycznia zostalibyśmy z trójką przyjmujących...

Nie no, to byłaby to jakaś kpina. Osłabić siebie i wzmocnić przeciwnika. Nie wiadomo jak będzie z Alkiem. Na temat przenosin Paula (nie do Zaksy) można porozmawiać , jak wróci nasz kapitan.
Dla mnie wypuszczenie Paula teraz do K-K byłoby zwykłym sabotażem.

Co do meczu.
Cieszy postawa drużyny. Potrafili w końcówkach odrobić straty. Mamy wielkiego zawodnika, którym jest Rafał Buszek. To co  ten chłopak gra, to jest dla mnie coś niesamowitego. Oj wyrósł nam Lider.
Wczoraj kiepski mecz rozegrał Igła. A w pierwszym secie to był dramat. Potem trochę się ogarnął. Mam pewność jednak, że Krzysiek z każdym meczem będzie grał coraz lepiej. 
Wprawdzie rozegrane zostało dopiero 5 kolejek, ale można się pokusić o pierwsze spostrzeżenia. Nasz trener prawdopodobnie wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu.  Na duży plus zagrywka. Wiem, że jest dużo błędów, ale zagrywką bardzo często robimy krzywdę przeciwnikom. W sezonie 2011/12 też od początku sezonu stawialiśmy na zagrywkę....... Bardzo fajnie wygląda gra na kontrach. Nie są to sztampowe schematy, a rozegrania (i to przez obu rozgrywających). No i blok-obrona zaczyna funkcjonować, tzn. czytanie gry, a co za tym idzie ustawianie się obrońców.
Brawo trenerze, trzymaj tak dalej i nie schodź z obranej przez siebie drogi. Ta droga wygląda na właściwą.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2014, 08:23:13 am wysłana przez Slawko »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #27 dnia: Października 23, 2014, 08:33:00 am »
Nie no, to byłaby to jakaś kpina. Osłabić siebie i wzmocnić przeciwnika. Nie wiadomo jak będzie z Alkiem. Na temat przenosin Paula (nie do Zaksy) można porozmawiać , jak wróci nasz kapitan.
Dla mnie wypuszczenie Paula teraz do K-K byłoby zwykłym sabotażem.

... i świadczyłoby o "profesjonalizmie" naszego klubu. Bez Paula mamy 3ch przyjmujących i tak naprawdę nie wiadomo jak będzie "wyglądał" Alek po powrocie po kontuzji.

Co do meczu.

Wczoraj kiepski mecz rozegrał Igła. A w pierwszym secie to był dramat. Potem trochę się ogarnął.

Dla Michała Żurka nie  byłeś tak wyrozumiały >:D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #28 dnia: Października 23, 2014, 08:42:00 am »
Dla Michała Żurka nie  byłeś tak wyrozumiały >:D

Igła wraca po kontuzji. Widać było, że brakuje mu gry. Zapewniam Cię kolego Vice,  że gdy Igła zagra tak z Polibudą będzie ostrzej. Z Olsztynem będzie jeszcze miał u mnie "okres ochronny"  ;) >:D 

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #29 dnia: Października 23, 2014, 08:44:44 am »
Oczywiście, nie spodziewałem się 3:0, na zawsze gorącym terenie. Cały czas zachwycam się postawą Buszka, godnie zastępuje Alka i wyrasta na lidera. Kolejne MVP i największa ilość punktów po społu z Piotrem.
Cieszy mnie zagrywka; śmiała, silna i często przynosząca bezpośrednio punkty. Chyba chłopcy mają wolną rekę w tym elemencie.
Igła rozegrał się w dalszej części meczu i było już lepiej. Musi teraz grać, bo LM tuż, tuż.

Z Paulem to chyba jakiś żart. Nie wyobrażam sobie Go w szeregach ZAKSY, On jest nasz i tylko u nas pasuje.
LM się zbliża, a my mamy sie osłabić? Grania jest dużo i jeszcze się nagra. Alek nie wiadomo kiedy wróci do gry.