Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30  (Przeczytany 11196 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #40 dnia: Października 23, 2014, 11:03:36 am »
Jak wypożyczenie to z klauzulą iż nie może grać w play off przeciw Resovii.

Najlepiej to z klauzulą, że wraca na playoffy ;)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #41 dnia: Października 23, 2014, 11:18:08 am »
Jak wypożyczenie to z klauzulą iż nie może grać w play off przeciw Resovii.
A Kozłowski dalej u nas. Może jego do ZAKSy? Swoje kosztuje.
Dziwna polityka naszego klubu się szykuje.

My chcielismy wypozyczyc Kozlowskiego (wielokrotnie pisałem że podpisywanie z 29 letnim zawodnikiem mało wnoszącym do gry, kontraktu na 2 lata, głównie w razie zabezpieczenia się jest głupie), tylko nikt raczej go nie chciał.
To już lepiej mieć zabezpieczenie u nas na pozycji, niż oddawać do 1 ligi, przy praktycznie zerowych oszczędnosciach.

Bardzo możliwe że Paul negocjował kontrakt na trochę innych zasadach, bo on chciał grać, więc może być klauzula i może być tak że klub nie ma nic do gadania... z PO to też wątpie aby KK strzelił sobie tak w kolano.

Milo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #42 dnia: Października 23, 2014, 11:21:09 am »
Sportowo Resovia wiele zawdzięcza Paulowi, na dodatek to człowiek o wielkim charakterze. Nie wyobrażam sobie jednak, że przedłożymy dobro zawodnika nad dobro Klubu.

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #43 dnia: Października 23, 2014, 11:36:39 am »
- "Resovia w ubiegłym roku miała problem, gdy Olieg Achrem miał kontuzję. Poradzili sobie i myślę, że my też sobie poradzimy. Stworzymy inny zespół niż mieliśmy zaplanowany w momencie budowania drużyny. Nie możemy sobie pozwolić na lamentowanie, że miało być inaczej. Trzeba walczyć tym składem, który jest, bo innego nie będzie[/b][/i]. Musimy zrobić wszystko, żeby zmienić swój wizerunek."

 http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,sebastian-swiderski-o-problemach-kadrowych-zaks-y,artykul,512598,2,908.html
to już zgłupiałam...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #44 dnia: Października 23, 2014, 11:54:16 am »
Sportowo Resovia wiele zawdzięcza Paulowi, na dodatek to człowiek o wielkim charakterze. Nie wyobrażam sobie jednak, że przedłożymy dobro zawodnika nad dobro Klubu.

A ja sobie wyobrażam. Paul zgodził się za psa, więc szczekać powinien. I wręcz oczekuję od klubu, żeby myślał kategoriami klubu. Niech go wypożyczą np. jak już muszą, ale z jakimiś klauzulami, które nas by chroniły.

Piszę to przy całej mojej ogromnej sympatii do naszej Mróweczki.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #45 dnia: Października 23, 2014, 12:57:45 pm »
Szczerze, to mina/postawa Paula najbardziej mi teraz ciążą na meczach i psują humor!
Na hali to staram się nie patrzeć w kwadrat, ale w TV to widać i to jeszcze bardziej!
Gość raz że jest głodny gry, dwa to jego kariera leci na łeb na szyję w dól - kto będzie chciał gracza co przesiedział na ławie?!?!

Z całym szacunkiem do Paula: z punktu widzenia swojego interesu, klub nie powinien się oglądać na pozy/miny/postawy zawodnika. Chcesz grać , pokaż na treningach, że jesteś lepszy od kolegów grających na tej pozycji w drużynie. Trener rozliczany jest z wyników. Jeżeli te wyniki gwarantują koledzy Lotmana, to przykro mi , ale poza/mina/postawa zawodnika na trenerze nie powinna robić wrażenia.
Antiga pokazał, jak się przekłada interes drużyny ponad jednostki. W Resovii jest dużo krzesełek poza bandami......, a my możemy zagrać na czterech środkowych, dwóch libero, trzech rozgrywających  ;) .
Teraz może dołożę do pieca, ale uważam, że chęć zmiany klubu przez Paula jest przyznaniem się do tego, że jest słabszy od innych, nie ma szans wygrania rywalizacji z kolegami. Jakoś mi to nie pasuje do jankeskiej mentalności. 
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2014, 13:09:33 pm wysłana przez Slawko »


Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #47 dnia: Października 23, 2014, 13:22:34 pm »
Jest gdzies do obejrzenia na internecie skrot z meczu ?

Milo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 22.10.2014 g.20:30
« Odpowiedź #48 dnia: Października 23, 2014, 15:19:52 pm »
A ja sobie wyobrażam. Paul zgodził się za psa, więc szczekać powinien. I wręcz oczekuję od klubu, żeby myślał kategoriami klubu. Niech go wypożyczą np. jak już muszą, ale z jakimiś klauzulami, które nas by chroniły.

Piszę to przy całej mojej ogromnej sympatii do naszej Mróweczki.

Nie zrozumiałeś mnie napisałem dokładnie to samo co TY.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784