Autor Wątek: AssecoResovia TV  (Przeczytany 130975 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #50 dnia: Września 02, 2013, 09:11:32 am »
Ok może od 3 sezonów ale opłacało się czekać bo  obecnie mamy najlepszą telewizję ;) Żaden siatkarski klub nie ma takich materiałów. Patrząc na SkraTV to tam wieje nudą. Większość wypowiedzi Piechockiego, konferencje i kilka słów zawodników.
Chłopaki wykonują świetną robotę i oby tak dalej! ;)


PS: Widzę, że forum nam przymiera :p Tylko KChudz wrócił już z wakacji?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #51 dnia: Września 02, 2013, 09:33:36 am »

PS: Widzę, że forum nam przymiera :p Tylko KChudz wrócił już z wakacji?


Spokojnie, spokojnie. Budujemy formę na nadchodzący sezon.  :) Szlachectwo (mistrzostwo) zobowiązuje.  ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #52 dnia: Września 02, 2013, 19:20:58 pm »
PS: Widzę, że forum nam przymiera :p Tylko KChudz wrócił już z wakacji?
Jakich wakacji  :o 3 tyg urlopu i tyle  :(
Przynajmniej pogoda była super, no i piękne Mazury Zachodnie.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #53 dnia: Września 03, 2013, 17:02:04 pm »
Skra ostatnio użyła dobrodziejstwa youtuba. Mianowicie HANGOUT - livestream z normalnej kamerki. Fajnie by było zrobić taką transmisje z meczów sparingowych. Potrzebny jest tylko internet.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #54 dnia: Września 04, 2013, 10:23:29 am »
Skra ostatnio użyła dobrodziejstwa youtuba. Mianowicie HANGOUT - livestream z normalnej kamerki. Fajnie by było zrobić taką transmisje z meczów sparingowych. Potrzebny jest tylko internet.
... i bardzo dobre serwery !!
Przypomnę Ci że były już inicjatywy typu rozmowy z siatkarzami itd. i bardzo często bywało tak że po prostu serwery były tak przeciążone że się tego oglądać nie dało :/

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #55 dnia: Września 04, 2013, 10:45:02 am »
Mamy sponsora transmisji live - VegaCom - i należy z tego korzystać  8). Kanał na YT to tylko namiastka dla tych co nie mają takich możliwości jak my. AR.TV powinno bardziej się do tego przyłożyć. Taka transmisja live bez komentatora jest strasznie "sucha". To jest kolejny problem  :o

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #56 dnia: Września 04, 2013, 14:21:25 pm »
Może i transmisja "sucha", ale czasami lepsza taka niż inna, szczególnie jak TV nie transmituje meczu.
Zawsze można załączyć Bogusia w radyjku i mamy już komplet.
Ja jestem za tym, aby każdy mecz, który nie jest w TV był transmitowany w necie. Choć, jak idzie na Sport Extra, to też wiele osób nie ma tego na otwartym kanale i chętnie zasiadłoby na żywo przed kompem.

Działaj KChudz w temacie transmisji live.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #57 dnia: Września 04, 2013, 14:37:36 pm »
Ale możne też kogoś zatrudnić do komentowania meczu. Trudna to praca ale do zrobienia. Myślę iż jest to do zrobienia.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #58 dnia: Września 04, 2013, 14:56:55 pm »
Ja jestem za tym, aby każdy mecz, który nie jest w TV był transmitowany w necie. Choć, jak idzie na Sport Extra, to też wiele osób nie ma tego na otwartym kanale i chętnie zasiadłoby na żywo przed kompem.
Niestety tylko Polsat ma prawa na PlusLigę i żadna inna firma nie pójdzie na taką transmisję. Polsat ostatnio pokasował wszystkie filmiki z wykorzystaniem ich materiału (większość "twórców" dostało bany na youtube pod groźbą pieniężną). To wyobraź sobie co by było gdyby vegacom przeprowadziło transmisję do której nie ma praw...
Mi chodziło tylko o mecze sparingowe bo większość w tym sezonie będzie na wyjeździe..

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #59 dnia: Września 04, 2013, 14:57:32 pm »
To się raczej njie uda w sezonie, bo prawa ma Polsat, a on za free się nie podzieli :P