Autor Wątek: AssecoResovia TV  (Przeczytany 130975 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #120 dnia: Września 18, 2013, 17:35:58 pm »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #121 dnia: Września 18, 2013, 18:07:37 pm »
Ale jaja ;D! Chyba wywołałem wilka z lasu z tą piosenką zespołu "Piersi" ;D!
Jednym słowem ............. "będzie, będzie zabawa, będzie się działo i nocy znowu będzie mało.........." ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #122 dnia: Września 18, 2013, 19:09:42 pm »
Ale jaja ;D! Chyba wywołałem wilka z lasu z tą piosenką zespołu "Piersi" ;D!
Jednym słowem ............. "będzie, będzie zabawa, będzie się działo i nocy znowu będzie mało.........." ;D
Super sprawa z tym koncertem po prezentacji. Jakieś urozmaicenie, bo sama prezentacja, zapewne jak zwykle będzie nudnawa. Trudno powiedzieć cokolwiek o meczu. Może KK JW przyjedzie i będzie zabawa :)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #123 dnia: Września 18, 2013, 20:07:38 pm »
Przypomnę tylko, że Adam Asanov już śpiewał (czy jak kto woli "wodzirejował") na Podpromiu w jednym z poprzednich sezonów co niektórzy powinni pamiętać. Bałkanica kawałek zacny, totalnie imprezowy,  kilka tygodni temu jak zaczeliśmy ze znajomymi go słuchać to przez 48 godzin nie mogłem prowadzić auta... ;)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2013, 20:44:55 pm wysłana przez Paweł »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #124 dnia: Września 18, 2013, 21:53:30 pm »
Nie od dziś wiadomo, że najsłabszym elementem w grze Veresa jest właśnie jego zagrywka. Nigdy rywalowi nie psuł krwi w tym elemencie no chyba, że ktoś ma wyraźne problemy z przyjęciem jakiejkolwiek zagrywki. Ale spokojnie, od zagrywania będą inni, ważne by włączył się w defensywę i 'trochę' poszlał pod siatką :)

Wiem, że zagrywka to nie jest najlepszy element Veresa ale mimo wszystko w większości meczów jakie widziałem z jego udziałem zagrywał głównie mocno i potrafił zrobić problem przyjmującym przeciwnej drużyny.
Ja tam bym nie był taki spokojny co do tego elementu. A już stwierdzenie, że od zagrywania są inni jest trochę nie na miejscu. Jeśli podstawowy skład będzie wyglądał tak: Drzyzga, Kosok, Veres, Konarski, Nowakowski, Achrem i Igła to przy zagrywającym flotem Veresu będziemy mieli aż 3 flotowców. Achrem, Drzyzga i Konar jakimiś tuzami w elemencie zagrywki mocnej też nie są(głównie chodzi mi o regularność) więc boję się po prostu, że kolejny sezon możemy się męczyć w tym elemencie. Na +Ligę może znowu starczyć ale na LM już nie koniecznie.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #125 dnia: Września 18, 2013, 23:09:20 pm »
Super sprawa z tym koncertem po prezentacji. Jakieś urozmaicenie, bo sama prezentacja, zapewne jak zwykle będzie nudnawa. Trudno powiedzieć cokolwiek o meczu. Może KK JW przyjedzie i będzie zabawa :)

Możecie sprecyzować, jakiś koncert ma być ?? :)

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #127 dnia: Września 19, 2013, 01:26:58 am »
A jak było w filharmonii? Wystarczy zaglądnąć na Asseco Resovia TV: www.youtube.com/watch?v=x8NczcKWRb4 :) Warto też subskrybować kanał!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #128 dnia: Września 19, 2013, 06:52:55 am »

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: AssecoResovia TV
« Odpowiedź #129 dnia: Września 19, 2013, 11:08:37 am »
Dziś nie próżnujemy, oto kolejny filmik, tym razem z wczorajszej konferencji: http://www.youtube.com/watch?v=No4KGcNmuAo :)