Autor Wątek: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)  (Przeczytany 19347 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 05, 2017, 23:50:17 pm »
Często, gdy oglądam transmsje meczu, bez znaczenia jaka dyscyplina, pada stwierdzenie, ze ktos uciszył trybuny. Dzisiaj Kaczmarek uciszył trybuny. Nie ma takiej publiki na świecie, która po 5 asach i kolejnych zagrywkach odebranych w buraki, wstanie i pociągnie doping, szczególnie gdy wynik w ciagu 3 minut zupełnie odjechał. To tak nie dziala. Za duzo wymagasz. Nawet Podpromie w takim momencie ucichnie  :)

Nie, nie, jak poleciała ta seria to jasne że każdego przygasi. Chodzi mi o początek seta, już od pierwszej piłki widać że gramy miękko, że wkradło się rozluźnienie, ale Lubin jest rozbity, dostają czape za czapą, mamy przewage 8-6(była piłka na 8-5) a publika cicho, oklaski po punkcie i tyle, a to był moment na pobudzenie, wystarczyło odjechać wtedy jeszcze 2 pkt i było po meczu. W tiebreaku też wydaje mi się było dość spokojnie, ale to już duże emocje, więc może nie zauważyłem.


Nie moglismy wyslac Thomasa na wypozyczenie, choc zgadzam sie z Toba, ze byloby to najrozsadniejsze, bo gdyby rozsypaly sie piszczele Gavina, to Rossard idzie na atak, a my potrzebujemy wtedy czwartego przyjmujacego, czyli i Freda i Rześkiego.

Do treningów i pchania wózka wystarczył by Depowski(inny młody zawodnik z AKS), bo rola Thomasa tak czy siak by się do tego sprowadziła.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 23:52:58 pm wysłana przez kael »
W końcu.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 05, 2017, 23:59:30 pm »
Do treningów i pchania wózka wystarczył by Depowski(inny młody zawodnik z AKS), bo rola Thomasa tak czy siak by się do tego sprowadziła.

Na poziomie forumowych dyskutantów możemy sobie tak deliberować i nie twierdzę wcale, że nie ma w tym pewnej logiki.
Ale wczuwając się w rolę osób podejmujących decyzję personalne w tym klubie, trudno mi sobie wyobrazić sytuację, że wysyłają oni Rześkiego na wypożczenie, a w składzie Resoviii jego miejsce zajmuje Depowski  ;)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 06, 2017, 06:39:14 am »
Widziałam wczoraj pod ochraniaczem opaskę u Fabiana.Coś ma z tym kolanem,a Gavin po kontakcie z zawodnikiem Lubina zaczął utykać,ale to chyba stopa go zabolała.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 06, 2017, 08:33:05 am »
Parę rzecz poprawiliśmy, nad paroma błędami opisanymi przy okazji poprzednich meczy musimy popracować. Zwłaszcza Wojtaszek nad przyjęciem flota i Perrin nad obroną na 9 metrze. Z tego meczu na pewno zapamiętam obronę Tahta na 9 metrze. Rzucił się jak kiedyś Lotman.

W jednej rzeczy nie zgodzę się z z Represem. Chodzi o wykorzystanie maszyny. Mam wrażenie, iż przez to iż maszynę wykorzystujemy nie umiemy ustawiać się do zagrywki którą wykona człowiek. Dobry obserwator wie gdzie maszyna będzie zagrywać, natomiast człowiekowi często schodzi. Dodatkowo jest stosowana zasłona aby ukryć kierunek zagrywki co przy maszynie nie jest stosowane. Zafiksowaliśmy się na nowych technologiach i mam wrażenie, iż nasze problemy na przyjęciu z tego wynikają.

Na plus, iż mamy pierwszą 6,  która jest optymalna. Natomiast zmiennicy są na dramatycznym poziomie. Poza Lemańskim pozostali dużo poniżej swoich możliwości.

Lewy21

  • Gość
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 06, 2017, 09:20:42 am »
Brawa za walkę i determinację. Widać gołym okiem, że w zawodnikach jest sportowa złość i wydaje mi się, że niebagatelna w tym zasługa Gavina.
   To co mnie najbardziej martwi w naszej grze to forma Fabiana. Jest w nim chęć do gry, ale chyba to kolano mocno Go ogranicza. Przy rozgrywaniu prawie się nie odrywa od podłoża, przy zagrywce to samo, a w bloku totalna dziura (biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne) i tutaj pytanie czy Lukas jest jeszcze słabszy czy o co tutaj chodzi?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 06, 2017, 11:00:00 am »
Mecz wygrany. Walka była, ale z formą to my w lesie, wciąż.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 06, 2017, 11:07:05 am »
Walka była, ale z formą to my w lesie, wciąż.
No gra dalej nie zachwyca i dalej nasi strasznie jakieś takie zwolnione tempo mają!
Ale...w końcu była walka i ten "pazur" do gry i to co nie wyrabiali fizycznie, to nadrabiali chęciami i walecznością   ;)
I za to wielkie brawa i w tym kontekście mecz jest in plus  ;D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 06, 2017, 11:18:57 am »
Fabian, plizzz, obroń jakąś piłkę. Jak obroniłeś jedną piłkę w Bełchatowie, to Polsat przez miesiąc miał o czym mówić. Obroń drugą, to sam się przekonasz jak o Tobie będzie głośno przez kolejny miesiąc.

Właśnie oglądnąłem skrót na stronie polastu, po wpuszczaniu piłek w boisko przez cały mecz, Fabię zrobił 2 obrony w 3 ostatnich akcjach meczu ;D
W końcu.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 06, 2017, 16:16:48 pm »
Mecz wygrany. Walka była, ale z formą to my w lesie, wciąż.

Marcin a czegoś Ty się spodziewał, cudu, magii w kilka dni?
Prezes-Ignaczak

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 06, 2017, 19:25:48 pm »
Emocje emocjami...wola walki...wolą walki...ale ja z tego meczu zapamiętam przede wszystkim...
Flota w wykonaniu Gavina Schmitta  ;D
Rubikon po raz kolejny został przekroczony  8)