Autor Wątek: opinia prezentacji druzyny  (Przeczytany 4264 razy)

rutrar

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
opinia prezentacji druzyny
« dnia: Października 04, 2008, 21:36:34 pm »
moje skromne zdanie kompletne dno zero organizacji jak na profesjonalna druzyne . W porownaniu do zeszlorocznej prezentacji to kataklizm
badzmy nadzie ze szkoncza lepiej jak zaczeli

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2008, 21:41:01 pm »
Zgadzam sie calkowicie- rok temu wchodzili przynajmnjiej przy zgaszonym swietle, teraz zabraklo nawet tego. Generalnie same uśmieszki, malo konkretow. Biednemu Wilkowi opadała szczęka na oczy (wiem, ze to brzmi niemozliwie).
"The eye of a tiger"- nie nooo oryginalny utwór....... puszczany od poczatku przy kazdym zawodniku- DNO
Kolejki przy wchodzeniu- koles stoi przy wejsciu z czytnikiem rodem z Tesco- juz na wejsciu zle sie nastawilem.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #2 dnia: Października 04, 2008, 22:13:31 pm »
Nuda.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #3 dnia: Października 04, 2008, 22:40:20 pm »
Sama prezentacja w porównaniu z zeszłoroczną to żenada - zero pomysłu, łatwizna na całego. No, ale skład wygląda imponująco. Po meczu widze, że Gierczyński i Perłowski są jeszcze bez formy. O Łuce się nie wypowiadam bo chyba jestem do niego uprzedzony a dzisiaj mnie utwierdził co do zdania na jego temat - jestem przekonany, że to jego ostatni sezon w Sovii. Za to Oivanen, Wika robią spore wrażenie. Ciekawe kto bedzie pierwszym rozgrywającym?? To jest pytanie za 100 pkt. Mój typ na szóstke na ZAKSE (potem może się oczywiście zmienić) to jednak: Ilić, Hernandez, Kaczmarek, Oivanen, Wika i Igła. Musze jeszcze dodać, że młody Wójtowicz to perełka do oszlifowania no i Kusior w końcu ruszył z miejsca, widze postępy. Sklad mamy na medal

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #4 dnia: Października 04, 2008, 23:43:17 pm »
Określenie "dno" jest przesadzone, ale rzeczywiście ubiegłoroczna prezentacja podobała mi się bardziej, chociaż zawodnicy trochę narzekali, że była dla nich męcząca. Robiła wrażenie. Tegoroczna - nijaka.
Dobrym pomysłem był wewnętrzny meczyk. Biali mieli dziurę na pozycji libero. Wójtowicz jest dużym talentem, ale nad przyjęciem musi jeszcze mocno popracować, w ataku jest znacznie lepszy (przynajmniej tak to wyglądało w pierwszym meczu AKS).
Jeśli ktoś jest uprzedzony do Piotrka Łuki to niech się "odprzedzi". Piter nie zepsuł chyba ani jednego ataku i ani jednego przyjęcia. To zawodnika na trudne mecze. Przecież jego kontuzja zabrała nam medal.
Ciekawe jest porównanie Oivanena i Papkina. Fin ma niesamowite możliwości: zasięgiem, siłą i zagrywką ustępuje jedynie Wlazłemu, gorzej u niego z techniką i precyzją. Natomiast Papkin to jednak mistrz nad mistrze. Wprawdzie latka lecą i wyskok już nie ten, ale rutyna robi swoje: spokój, otwarte oczy i precyzja.
Nowy zaciąg dobrze podziałał na Mitrovicia, a szczególnie na Ilicia. Ivanek jest w najlepszej formie od czasu przyjścia do Resovii.
Hernandez: ekstraklasa - może być najlepszym środkowym polskiej ligi.
Krzysio Ignaczak wrócił na tron polskich libero i długo tego tronu nie opuści. We współpracy z trybunami wypełnia dziurę po Tomku Józefackim (którego nie mogę przeżałować).
Mam wrażenie, że nie są w szczycie formy pozostali środkowi: bez szybkości, wyskoku i "czucia gry". Cieszy dobra zagrywka Gawryszewskiego.
Wika i Gierczyński świetni w ataku i zagrywce. Woicki szybko wraca do właściwego rytmu gry, ale początek sezonu pewnie będzie miał słabszy. Jest niekonwencjonalny, dużo widzi, gra szybko. Potrzebuje tylko lepszego zgrania ze środkowymi. W I secie, przy fatalnym przyjęciu Wójtowicza, niewiele mógł zdziałać. Później było lepiej, a będzie jeszcze lepiej.
Trochę martwię się nijakością naszych środkowych (nie dotyczy Hernandeza). Resovia zawsze miała mocny środek a dziś... niezbyt dobrze to wygląda. Może przesadzam, może będzie lepiej, ale... zobaczymy.
Mecz ciekawy.
Zawiódł mnie Klub Kibica. Liczyłem, że będzie show jak na meczu ligowym. Zabrakło gardeł, zabrakło bębnów, zabrakło ikry, zabrakło treningu dla reszty publiczności.
Ale najważniejsze, że się zaczyna!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #5 dnia: Października 05, 2008, 00:00:32 am »
repres1 na temat Łuki mam swoje zdanie i nie będę go zmieniał bo mi tak radzisz. Mówisz, że nic nie psuł w ataku to chyba na innym meczu byliśmy - Travica dwa-trzy razy omal po głowie nie dostał po jego atakach itd. Druga sprawa to Oivanen - mówisz, że nie ma techniki i pecyzji - toż to chłopak tak utalentowany z taką techniką gry, że tylko klaskać, widocznie siedzimy w innych miejscach i różnie widać. Ale jeśli chodzi o reszte opisanych przez Ciebie zawodników masz świętą racje, zgadzam się z Tobą w 100% co do innych no i bierność klubu kibica to był jeden z bardziej widocznych minusów. Na szczęście na boisku widze dużo plusów a klub kibica chyba jeszcze na wakacjach. Pozdrawiam

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #6 dnia: Października 05, 2008, 10:49:46 am »
Szanowny Tim'ie. Nie twierdzę, że Oivanen "nie ma techniki i precyzji". Twierdzę, że "gorzej u niego z techniką i precyzją". Pomiędzy zacytowanymi zwrotami istnieje ogromna różnica. "Gorzej" w tym przypadku nie znaczy nawet "źle" (nie mówiąc już o "nie ma"). Znaczy jedynie: "gorzej" w porównaniu do "niesamowitego zasięgu, siły,...". Jeśli coś jest "gorsze" od "niesamowitego" to znaczy, że musi być na (przynajmniej) dobrym poziomie. W ten sposób wartościuję cechy zawodowców. Nie w kategoriach "czarne - białe", "jest - nie ma".
W przypadku ataków Łuki, głowa Travicy była zagrożona jedynie po dotknięciu piłki przez blok.
Pzdr.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #7 dnia: Października 05, 2008, 11:05:16 am »
jeżeli mogę wyrazi moje zdanie to prezentacja w tym roku jak najbardziej dla mnie na "plus", przypomnijcie sobie niektóre posty z forum z tamtego roku gdzie krytykowana była prezentacja zespołu za jej otoczke: dymy , "Denis", pytania do zawodników typu:"masz dziewczyne?" dla mnie osobiscie to była żenada i sztuczne dmuchanie balonu z którego potem wyszło tylko lub aż PIĄTE miejsce. W tym roku inaczej skromnie ale konkretnie czyli od młodzików po seniorów, obecnośc TV i transmisja to też plus tej imprezy. Jeżeli chodzi o pomysł meczu biali na czerwoni również uważam za udany. Oczywiście zaraz posypią się gromy na mój wpis ale troszke tolarancji !!!! ;)Jeżeli ktoś wczoraj chciał zobaczyc ponownie występ gwiazd z lat 70- tych tupu Vondrackowa to chyba pomyli sale koncertowe  ;D
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2008, 11:09:54 am wysłana przez ja1710 »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #8 dnia: Października 05, 2008, 11:07:47 am »
Teraz widzicie, jak by wyglądały mecze na Podpromiu bez Klubu Kibica  :P
Dopingu nie było, bo jak tu dopingować, jak po obu stronach gra Resovia?... no i zwycięzca był już przed meczem znany - Resovia ;)
Swoją drogą to był niezbyt trafiony pomysł, żeby Resovia grała z Resovią, lepszy  byłby jakiś konkretny przeciwnik. Sam mecz troche nudny (ciekawszy był Wilk, czy dzieci przepychające ten duży balon z napisem RZESZÓW :) )  
Nie bójcie żaby - doping będzie. Na Kędzierzynie będzie niezła jazda, nie tylko w dopingu, ale i wizualnie ;)
Pozdro

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: opinia prezentacji druzyny
« Odpowiedź #9 dnia: Października 05, 2008, 11:12:58 am »
repres1 ok, teraz wszystko rozumiem, ale do Łuki mnie nie przekonasz, hehe.
Pozdrawiam

P.S. Ciekawe w jakiej roli Travica go widzi? Czy wieczna Ława czy coś innego? A prezentacja młodzików była git, chłopcom zostaną miłe chwile w pamięci.