Autor Wątek: Co nowego przed Jadarem?  (Przeczytany 3700 razy)

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Co nowego przed Jadarem?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 24, 2008, 07:30:51 am »
a teraz pytanie całkiem z innej beczki:P można przyjść do sektoru SSPS i z wami kibicować??

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Co nowego przed Jadarem?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 24, 2008, 13:17:02 pm »
Abdul jak chcesz Go powitać co na pewno będzie bardzo miłe dla niego powiedz mu po fińsku HYYYWA PAJWA napisałem Ci to fonetycznie tak jak mówią Finowie.Znaczy to Dzień Dobry { mieszkałem w Finlandii ponad rok }więc potrafię z nim pogadać.

Dzięki za lekcję :) Zawsze to nowa wiedza :)

A jeżeli można skorzystać z Twojej wiedzy to jak po fińsku jest "nie mówię po fińsku?"

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Abdul bardz proszę " MINA EN YMERE " tzn.JA NIE ROZUMIEM.U nich nie używa się zwrotu " nie mówię po fińsku " lecz tak jak Ci napisałem.
Heheheehe Pestka to pewnie wiesz dobrze również o tym, że jedno słowo ma tam kilka znaczeń w zależności od ciągnięcia(przedłużania)liter w wyrazie, czy coś takiego.

Jestem za tym żeby zrobić jedną połączoną flagę na kij z wszystkimi flagami obcokrajowców. Bodajże Bayern ma taką dużą flagę jak dobrze pamiętam.
Nie tak do końca.To tak jak wszędzie zależy od regionu w jakim jesteś.Ale oczywiście jest też tak jak napisałeś.Hehehehe tutaj jest więcej "finów "niż myslałem.

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Co nowego przed Jadarem?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 24, 2008, 14:49:19 pm »
? :)


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Co nowego przed Jadarem?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 24, 2008, 18:34:48 pm »
Abdul jak chcesz Go powitać co na pewno będzie bardzo miłe dla niego powiedz mu po fińsku HYYYWA PAJWA napisałem Ci to fonetycznie tak jak mówią Finowie.Znaczy to Dzień Dobry { mieszkałem w Finlandii ponad rok }więc potrafię z nim pogadać.

Dzięki za lekcję :) Zawsze to nowa wiedza :)

A jeżeli można skorzystać z Twojej wiedzy to jak po fińsku jest "nie mówię po fińsku?"

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Abdul bardz proszę " MINA EN YMERE " tzn.JA NIE ROZUMIEM.U nich nie używa się zwrotu " nie mówię po fińsku " lecz tak jak Ci napisałem.
Heheheehe Pestka to pewnie wiesz dobrze również o tym, że jedno słowo ma tam kilka znaczeń w zależności od ciągnięcia(przedłużania)liter w wyrazie, czy coś takiego.

Jestem za tym żeby zrobić jedną połączoną flagę na kij z wszystkimi flagami obcokrajowców. Bodajże Bayern ma taką dużą flagę jak dobrze pamiętam.
Nie tak do końca.To tak jak wszędzie zależy od regionu w jakim jesteś.Ale oczywiście jest też tak jak napisałeś.Hehehehe tutaj jest więcej "finów "niż myslałem.

Dzięki za lekcje ..... jak by to napisał Amerykanin w CV znam Fiński ale słabo ....... :)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Co nowego przed Jadarem?
« Odpowiedź #14 dnia: Października 27, 2008, 14:26:26 pm »
witam wszystkich mam taki pomysł aby wprowadzić doping nie tylko całej druzyny ale tez indywidualnie kazdego zawodnika np po udanym zagraniu albo przed zagrywką.....prawie kazde nazwisko mozna wyspiewac w rytmie przyspiewek ktore juz teraz sa uzywane....Przed kolejnym meczu u siebie mysle tutaj o mecze z bełchatowem mozna by zebrac klub kibica troche wczesniej i poprobowac....Myśle ze to napewno pomoze zawodnikom..