Autor Wątek: Doping ZAwodnikow  (Przeczytany 5145 razy)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Doping ZAwodnikow
« dnia: Października 27, 2008, 14:27:16 pm »
witam wszystkich mam taki pomysł aby wprowadzić doping nie tylko całej druzyny ale tez indywidualnie kazdego zawodnika np po udanym zagraniu albo przed zagrywką.....prawie kazde nazwisko mozna wyspiewac w rytmie przyspiewek ktore juz teraz sa uzywane....Przed kolejnym meczu u siebie mysle tutaj o meczu z bełchatowem mozna by zebrac klub kibica troche wczesniej i poprobowac....Myśle ze to napewno pomoze zawodnikom. Piszcie co sadzicie na ten temat!!??
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2008, 15:11:59 pm wysłana przez crash »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #1 dnia: Października 27, 2008, 21:49:48 pm »
Crash, myślisz że pomoże, czy jesteś tego pewien.Myślenie ma przyszłość.Co się tyczy skandowania nazwisk, to może to być w czasie prezentacji. W meczu są brawa po udanej akcji i to napewno wystarczy, 

jarek_m

  • Moderator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #2 dnia: Października 27, 2008, 22:28:14 pm »
W meczu są brawa po udanej akcji i to napewno wystarczy, 

Zdecydowanie popieram :) wspieramy całą drużynę a nie tylko danego zawodnika który akurat zagrał dobrze w danej akcji, rozdrabnianie się na poszczególnych zawodników nie byłoby dobre. Poza tym; siatkówka to gra zespołowa a nie indywidualna, drużynę tworzy grupa 12 graczy, którzy muszą się rozumieć i to oni jako drużyna otrzymują brawa po udanej akcji, wyodrębnianie i faworyzowanie kilku graczy nie jest chyba najlepszym pomysłem :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2008, 22:59:27 pm »
Jestem za skandowaniem nazwisk graczy, ale podczas prezentacji. Majer ma rację: brawa w trakcie meczu są dla całej drużyny, bo cała drużyna wygrywa. A indywidualnie..., to raczej po nieudanej akcji wolałbym wesprzeć Resoviaka.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #4 dnia: Października 28, 2008, 07:50:09 am »
Można ewentualnie skandować nazwisko po jakiejś super akcji ale "indywidualnej" np seria asów serwisowych...

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #5 dnia: Października 28, 2008, 14:47:43 pm »
ale na przykład przed zagrywką myślę ze to by dużo dało zawodnikowi....a zagrywka to sprawa indywidualna i bardzo ważna...No ja sie przy swoim nie upieram podałem tylko taki luźny temat jeśli sie wam nie podoba to trudno wedlug mnie to fajny pomysł...Ale piszcie jeszcze co uwazacie moze cos z tego wyjdzie. A jesli nie ten pomysł to może ktoś ma inny ciekawszy?
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2008, 14:49:43 pm wysłana przez crash »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #6 dnia: Października 28, 2008, 14:59:43 pm »
Wydaje mi się że dopingowanie indywidualnie zawodnika skandując jego imię i nazwisko przy zagrywce może go bardziej zdekoncentrować niż zmotywować

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #7 dnia: Października 28, 2008, 16:13:24 pm »
Wydaje mi się że dopingowanie indywidualnie zawodnika skandując jego imię i nazwisko przy zagrywce może go bardziej zdekoncentrować niż zmotywować
Czyli wychodzi na to ze jak cały klub kibica śpiewa albo klaska przed zagrywka to to wcale nie pomaga tylko przeszkadza zawodnikom tak ? to po co to wszystko ?

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #8 dnia: Października 28, 2008, 18:00:08 pm »
Wydaje mi się że dopingowanie indywidualnie zawodnika skandując jego imię i nazwisko przy zagrywce może go bardziej zdekoncentrować niż zmotywować
Czyli wychodzi na to ze jak cały klub kibica śpiewa albo klaska przed zagrywka to to wcale nie pomaga tylko przeszkadza zawodnikom tak ? to po co to wszystko ?
Takie skandowanie miło słucha się po kilku udanych akcjach, ale na pewno nie pomaga przy koncentrowaniu się na zagrywce, czym innym jest wybijanie rytmu i na tego przed zagrywką się klaszcze w odpowiednim coraz przyśpieszającym tempie.

Można nagrodzić skandowaniem jeśli walnie asa albo kilka. Chcesz nagradzać zawodnika, bo tak trzeba nazwać skandowanie imienia i nazwiska, jeszcze przed tym jak cokolwiek zrobił ?

Przy prezentacji tak, później co najwyżej w bardzo sporadycznych sytuacjach. Wygrywa i przegrywa drużyna a nie indywidualności.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #9 dnia: Października 28, 2008, 19:25:28 pm »
dobra spoko ja tylko myślałem że to będzie dobry pomysł ale to wy tu rządzicie i zrobicie tak jak będziecie chcieli