Autor Wątek: Doping ZAwodnikow  (Przeczytany 5143 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2008, 19:33:10 pm »
dobra spoko ja tylko myślałem że to będzie dobry pomysł ale to wy tu rządzicie i zrobicie tak jak będziecie chcieli
To jest dyskusja, każdy wyraża zdanie. Nie załamuj się tym że ten pomysł może nie wyjść. Ten nie, ale kolejny może być na tyle dobry że zostanie wykorzystany ;) Liczy się że masz chęci i pomysły aby udoskonalać doping, trzeba takich osób jak najwięcej.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2008, 20:21:05 pm »
Crash nie załamuj się, wrzuć jeszcze parę pomysłów, może któryś wypali, Crash, Crash ... :)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #12 dnia: Października 28, 2008, 21:41:35 pm »
dzięki  ;)

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2008, 21:55:39 pm »
Jeśli chodzi o pomysł Crasha to tak jak mówicie, że może to trochę przeszkadzać zawodnikowi oraz że wygrywa i przegrywa cała drużyna. Tak ok ale prosty przykład wzięty z ostatniego final four challenge cup. Kibice Modeny przed zagrywka Hellera bądź Andre Nascimento wyspiewywali ich nazwiska i jakoś po nich nie było wielce widać aby im to przeszkadzało:P   

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #14 dnia: Października 28, 2008, 22:08:07 pm »
Moim zdaniem problem nie polega na tym, ze indywidualny doping przeszkadza w zagraniu. Może przesadzam, ale obawiam się żeby któremuś z naszych w głowie się nie przewróciło. Bo najwyższym celem jest dobro zespołu. Doceniam indywidualne umiejętności i artystyczne zagrania, ale nic mi z nich jeśli nie służą dobru zespołu. Nie chciałbym żeby doping był indywidualną cenzurką. Na to jest czas po meczu. Dlatego: jeśli indywidualnie, to raczej w trudnych dla zawodnika momentach; niech się nie załamuje.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #15 dnia: Października 29, 2008, 08:32:39 am »
co do indywidualnego kibicowania to myślę ze przy Iglę mogło by się to sprawdzić po niektórych "kosmicznych" obronach czasem mu się to należy i czasem brawa to chyba za mało jak na Igłę...to tylko moje skromne zdanie

pawelek44

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #16 dnia: Października 29, 2008, 12:09:02 pm »
A ja mam propozycję dla Klubu Kibica, żeby może spróbował przetestować nowy doping (Sovia-Rzeszów-Sovia-Rzeszów) na całej hali. Jedna strona może krzyczeć "Sovia", a druga odpowiadać "Rzeszów". Myślę, że efekt byłby fajny i po kilku próbach wychodziłoby to już nieźle. Jak myślicie ?

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #17 dnia: Października 29, 2008, 12:32:22 pm »

A ja mam propozycję dla Klubu Kibica, żeby może spróbował przetestować nowy doping (Sovia-Rzeszów-Sovia-Rzeszów) na całej hali. Jedna strona może krzyczeć "Sovia", a druga odpowiadać "Rzeszów". Myślę, że efekt byłby fajny i po kilku próbach wychodziłoby to już nieźle. Jak myślicie ?

Chcemy to zrobić, ale najpierw ludzie muszą załapać o co nam chodzi to próbujemy to narazie u nas w klubie kibica .  Na bełchatów powinno już wyjśc tylko spiker musi wcześniej zapowiedzieć co i jak.
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #18 dnia: Października 29, 2008, 14:13:04 pm »
Dyskusja z cyklu: lepiej myć ręce czy nogi?
Owszem, siatkówka to gra jak mało która drużynowa, więc doping CAŁEJ drużyny jak najbardziej
ale POSZCZEGÓLNYCH zawodników też należy nagradzać w niektórych momentach.
Na przykład, gdy zawodnik schodzi z placu gry albo gdy wchodzi. Po szczególnie udanej akcji, a już na pewno po udanej serii.
O oczywiście podczas indywidualnej prezentacji - jak najbardziej.

A już naprawdę super jest propozycja podtrzymywania na duchu przez skandowanie nazwiska po nieudanej akcji, szczególnie gdy zawodnik walczy ale ma pecha itp.
Nie muszę chyba pisać, że w razie (nie daj Bóg) kontuzji jesteśmy z zawodnikiem?
 
Wiem, że kibice Resovii są najlepsi na świecie i niech tak zostanie.

Do boooju Resovia! 

 
 

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #19 dnia: Października 29, 2008, 14:32:18 pm »
Nie zapominajmy też o nagrodach MVP. Oczywiście są brawa na stojąco ale nie zawsze jest skandowane imię i nazwisko danego zawodnika, a nie wątpię że lepiej by się temu zawodnikowi  zrobiło gdyby odbierał daną nagrodę słysząc że cała hala krzyczy jego imię i nazwisko. To chyba trudne nie jest.