Autor Wątek: Doping ZAwodnikow  (Przeczytany 5144 razy)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #20 dnia: Października 29, 2008, 16:28:04 pm »
no więc myśle ze jezeli zdania sa podzielone to moglibyśmy(bo sam jestem w klubie kibiba :)) zacząć od skandowania nazwisk na prezentacji jeśli by się to przyjęło mozna by to przenienieść na cały mecz....Kto jest za niech pisze :) oczywiśćie późńiej wszystko za zgodą Adminów czyli Prezesów Klubu

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #21 dnia: Października 29, 2008, 17:10:14 pm »
Bardzo podoba mi się pomysł mieczyka żeby uczcić MVP meczu. Ta nagroda jest przyznawana w/g dość obiektywnych kryteriów. Nie zawsze zgadzam się z wyborem (bazuję na swoim odczuciu, a nie statystykach), ale zawsze ten wybór szanuję.
Moja prośba do Klubu Kibica: dajcie hasło do skandowania MVP meczu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #22 dnia: Października 29, 2008, 17:33:24 pm »
...Adminów czyli Prezesów Klubu
crash złe myślenie, jedynym adminem jestem tutaj ja, a nie jestem ani prezesem lub działaczem kluby, ani też prezesem klubu kibica. Po prostu jestem administratorem forum i w przyszłości strony SSPSu (czytać klubu kibica).
EOT

Co do tematu to zacznijmy od prezentacji, spiker mówi imię, a hala nazwisko. Kiedyś było to próbowane ale słabo wyszło, można jeszcze raz spróbować. Jak nie wyjdzie znowu to trzeba będzie jakiś inny sposób wykombinować na prezentacje.

Co do MVP to dawniej słyszałem kilka razy na hali jak sami kibice krzyczeli kogo chcieliby na MVP i coś takiego przed samym ogłoszeniem MVP byłoby fajne, a po ogłoszeniu już można normalnie pośpiewać dla zdobywcy

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #23 dnia: Października 29, 2008, 19:43:14 pm »
dobra sorry mój błąd ale myśle ze prezes klubu tu zaglądnie i wyrazi swoja opinie jeśli sie nie zgodzi to probojemy dalej...Ale i tak kombinujcie,wymyślcie coś lepszego skoro te pomysły sie nie podobaja....najlepiej jest komentowac a ruszyć głową nie ma komu :D hehe

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Doping ZAwodnikow
« Odpowiedź #24 dnia: Października 31, 2008, 20:15:28 pm »
na meczu Trefla z ZAKSĄ klub kibica dopingował swoich zawodników indydiwdualnie szczególnie przy zagrywce np. Przy Kadziewiczu krzyczeli ŁUKASZ a on wcale nie wyglądał na takiego któremu by to przeszkadzało...wręcz przeciwnie.