Autor Wątek: Karnety 2008/2009  (Przeczytany 37972 razy)

Pablo

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Karnety 2008/2009
« dnia: Czerwca 04, 2008, 19:44:23 pm »
Może troche za wcześnie o tym pisze ale czy pojawiły się już jakieś informacje jak będą sprzedawane karnety na następny sezon?Czy ceny będą niższe i czy pierwsze karnety będą mogły kupic firmy?Co sądzicie na ten temat?

Kasia93

  • Gość
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2008, 22:30:18 pm »
też czekam na tę informację i podejrzewam że karnety będą droższe niz w zeszlym sezonie ...
oby tylko wyniki były to każda cena nie jest za wysoka ;)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2008, 16:34:20 pm »
To mogą być droższe? Najdroższe karnety w zeszłym sezonie kosztowały 400zł. Na Skrę (Liga + Puchar Polski + Liga Mistrzów) - 420zł, bez komentarza.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2008, 16:58:50 pm »
Moim zdaniem ceny karnetów i biletów nie powinny być wyższe.

Rok temu wzrost ceny był bardzo duży, a wyniki... Więc lepiej nie nastawiać się na fajerwerki i nie szaleć z cenami biletów i karnetów, które i tak nie są najważniejszym źródłem klubowego budżetu,a dla budżetu kibica karnet jest sporym wydatkiem (np. kupno dla 3-osobowej rodziny, czy dla emerytów).

Mam nadziję, że "szefostwo" zrozumie nie najbogatszych kibiców z Podkarpacia.

Co do sposobu dystrybucji biletów uważam, że pierwszeństwo powinni mieć posiadaczae karnetów z poprzedniego sezonu. Po drugie, niech nawet nie próbują sprezdawać przez firmy!!!
Potem na meczach ze słabszymi rywalami najlepsze miejsca na trybunach są wolne, bo niektórych "kibiców", którzy dostali karnet od firmy siatkówka czy tym bardziej Resovia wogóle nie interesuje. Chodzą na lepsze mecze, bo to jest "trendy", można się znajomym pochwalić, że się było. A to przecież nie o to chodzi. Żal mi niektórych z nich...

Zgodnie z obietnicą p. Karbarza, posiadający karnety z sezonu 2007/8 mają zakupić na nowy sezon z 20zł zniżką. Pamiętam i nie odpuszczę (tłuc się do Krosna i zobaczyć kiepskawą grę Resovii). Może zamiast tych 20zł, które nie są wielką sumą rozdać resoviackie szaliki? Pozostawiam do przemyślenia.

Apeluję do dyrektorów, prezesów, szefów i "szefa wszystkich szefów" z Klubu, aby rozsądnie zorganizowali sprzedaż karnetów (świetnym pomysłem był system dystrybucji biletów przez Internet na ChCup- były niedociągnięcia, ale najważniejsze- czyli pierwszeństwo karnetowiczów a nie firm- było zachowane).

pawelek44

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:28:08 pm »
W większości szanujących się europejskich klubów jest tak, że pierwszeństwo zakupu karnetu ma posiadacz z poprzedniego sezonu. Jest to swego rodzaju premia i zachęta dla kolejnych osób do kupowania karnetów.
Ja taką politykę popieram i mam nadzieję, że w tym sezonie nie będzie zrobione takie "dziadostwo" jak w poprzednim i pierwszeństwo w zakupie karnetów będą mieli zwykli kibice, a nie firmy i instytucje ( rozumiem, że tak by było wygodniej dla klubu, ale chyba nie o to chodzi, żeby mieć puste krzesełka na meczach).
A co do cen karnetów, to mam pobożne życzenie, aby nie zdrożały, a jak zdrożeją, to niech chociaż posiadacze karnetów dostaną jakiś gratis w postaci np. koszulki lub czapeczki, itp...

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:28:31 pm »
Czy ceny będą niższe

Na to nie licz...
Bilety prawdopodobnie będą droższe, co się też odbije na karnetach  :-\
"Cennika" klub narazie nie określił

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:44:36 pm »
Na razie mam 300zł odłożone na karnet. Oby wystarczyło na jakieś przyzwoite miejsce...

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:55:22 pm »
fajnie:D jeśli Resovia będzie się wzmacniać co roku coraz mocniej a ceny biletów z roku na rok będą proporcjonalnie rosnąć do jakości wzmocnień jakie dokonał klub, to za 10 lat...aż strach myśleć :)

Pablo

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:16:05 pm »
Ceny biletow raczej się nie zmienią.W tamtym sezonie już przejechali się na za drogich biletach (na inauguracyjnym meczu z Zaksą było dużo wolnych miejsc) i poźniej zniżyli ceny.Byłoby nie poszanowaniem kibica dając bilety po 30zł normalny a 20zł ulgowy >:( I tak zyskow im to nie przyniesie bo przyjdzie mniej ludzi i na to samo wyjdzie jakby bilety były po 10 i 20zł.Ceny karnetow powinny byc niższe!W tamtym sezonie były wyzsze poniewaz ceny biletw miały byc wyższe.Więc jeśli w nadchodzącym sezonie bilety będą po 10zł i 20zł to ceny karnetw powinny byc niższe.

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Karnety 2008/2009
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:47:30 pm »
Dla mnie jako uczennicy i osoby nie pracującej to cena karnetu powyżej 200 zł jest dużo.. [muszę zbierać, sępić, zbierać...].
Wiem, ze pozyskaliśmy  świetnych zawodników, dobrego trenera, tylko proszę aby osoby ustalające ceny najpierw pomyślały.. a potem ustalą w miarę NORMALNĄ cenę :)