Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412619 razy)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 18, 2010, 23:35:14 pm »
Czy coś jest niejasne w tym że o transferach rozmawiamy po zakończeniu sezonu? Ostrzegam ostatni raz Szanowni Państwo...
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 14, 2010, 22:51:27 pm »
Jak myślicie - mamy szanse na Zagumnego???

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 14, 2010, 22:55:06 pm »
Szanse sa zawsze, mam taka nadzieje :)
Skoro Świder podpisal a u Gumie jeszcze oficjalnie nikt nie mowi, wiec mam nadzieje, ze zaproponujemy mu dobre warunki. Wybor oczywiscie nalezy do niego.

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 14, 2010, 22:56:51 pm »
Szanse zawsze są :) W Grecji kryzys, zamieszki.. więc może i Guma zawita do nas. Why not?
Na razie cieszmy się i świętujmy brąz :)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 14, 2010, 23:04:27 pm »
Myślę, że mamy. Na pewno działacze zrobią wszystko by Gume do nas sprowadzić i to z dwóch powodów. Pierwszy powód: bo robi się miejsce dla klasowego środkowego/przyjmującego, a drugi powód: bo to Guma. Tym większą, że zdobyliśmy brązowy medal i mamy szansę na dziką kartę. Szansę niemałą trzeba dodać bo atmosfera u nas na hali zawsze jest niesamowita, poza tym zaprezentowaliśmy się więcej niż dobrze i zostaliśmy wyróżnieni za wzorową organizację konferencji prasowych. To na pewno zostało zauważone przez supervisorów CEVu i działa na naszą korzyść.
 Czarnowskiego nam ZAKSA sprzątnęła, a szkoda bo ile razy oglądałem Jastrzębie to zawsze biadoliłem jak to by nam się on przydał.

Może trochę na wyrost powiem, ale spektakularne transfery uzależnione są właśnie od przyznania nam tej dzikiej karty bo LM to ogromna karta przetargowa jeśli chodzi o pozyskiwanie graczy.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 14, 2010, 23:09:38 pm »
Wielkie gratulacje za zdobycie brązu!
Jeśli chodzi o transfery to zanim nastąpi podpisanie pierwszych umów, muszą zostać podjęte decyzje dotyczące zwolnień ( niestety ta gorsza kwestia, szczególnie po dzisiejszym sukcesie). Odejście Redwitza raczej przesądzone. Moim zdaniem kolejnymi powinni być Wojtek Grzyb, Paweł Papke, Bartek Gawryszewski i któryś z dwójki przyjmujących Gierczyński lub Wika. Krzysiek oczywiście nie zawiódł oczekiwań w tym sezonie, wręcz przeciwnie, Marcin natomiast... bez komentarza. Jedyne co może ratować tego drugiego to wiek ( choć w jego przypadku mało przekonywujące).

Nowe twarze ? Paweł Zagumny byłby megagwiazdą. Bo jeśli nie on, to nieuzasadnione jest nie przedłużenie umowy z Redwitzem. A może Dragan Travica ? :)
Coraz częściej słyszy się nazwisko Łukasza Kadziewicza w kontekście przyjścia do Rzeszowa...

dedkam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2010, 23:13:51 pm »
Jeżeli nie uda się ściągnąć Zagumnego, to nie ma sensu szukania kogoś zamiast Redwitza, no ale to też jego zdanie się liczy. Szkoda że Czarnowski już podpisał, bo miałem cichą nadzieję, że może trafi do nas.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 14, 2010, 23:15:01 pm »
Wojtek Grzyb raczej zostanie, mam nadzieje, troche mnie zbiles z tropu tym przypuszczeniem :-\

PS. Pamietacie moze w ktorym mniej wiecej momencie poprzedniego sezonu CEV oglosilo przyznanie dzikich kart? Bo czasu na transfery niewiele, przynajmniej na te najbardziej wartosciowe.

dedkam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 14, 2010, 23:16:03 pm »
Z tego co gdzieś ostatnio czytałem to do końca maja, ma się ukazać decyzja o dzikiej karcie.