Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  (Przeczytany 42994 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #280 dnia: Października 18, 2012, 22:31:19 pm »
To nie pierwsza taka wystawa w wykonaniu Arjony.Kilka razy już popisywał się takimi zagraniami.
Moim zdaniem jest to bardzo niedoceniany rozgrywający.Gdyby nie niski wzrost ten zawodnik zrobiłby światową karierę.
Co ciekawe kiedyś ten gracz był łączony z Resovią ;).

Ps.Tutaj macie próbkę umiejętności Arjony.
http://www.youtube.com/watch?v=3J-w705Wptw


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #281 dnia: Października 19, 2012, 08:20:19 am »
Przepraszam, że się tak typowo po polsku przyczepię:
jaki to ma związek z meczem Resovii ze Skrą, który odbył się prawie dwa tygodnie temu i którego to meczu ten wątek dotyczy?

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #282 dnia: Października 19, 2012, 09:42:20 am »
Marzy mi się taki rozgrywający w Resovii jak William Arjona, idealnie wyszkolony technicznie, nieprzewidywalny, przy takim sypaczu zyskalibyśmy min 30% na jakości gry ! Oby w najbliższym czasie (pewnie po sezonie) taki sypacz się u nas pojawił, byłbym w niebo wzięty  ;)!
Prezes-Ignaczak

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #283 dnia: Października 19, 2012, 11:08:05 am »
Marzy mi się taki rozgrywający w Resovii jak William Arjona, idealnie wyszkolony technicznie, nieprzewidywalny, przy takim sypaczu zyskalibyśmy min 30% na jakości gry ! Oby w najbliższym czasie (pewnie po sezonie) taki sypacz się u nas pojawił, byłbym w niebo wzięty  ;)!

To tutaj masz takiego sypacza!
http://www.youtube.com/watch?v=a_N-sGSq9bo

2.18 wystawa dyszlem, zresztą nie jedyna w jego wykonaniu!

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #284 dnia: Października 19, 2012, 12:00:04 pm »
W takiej formie Atanasijević nie ma prawa wylądować na ławie. Ja bym zrobiła tak:

- Atanasijević w wyjściowym składzie na ataku
- Cala do szóstki, bo facet ma spory potencjał ofensywny, ale jest w tym sporo chaosu, regularnie grając musi to wyeliminować, jemu nie potrzebna jest ława tylko gra, obok oczywiście Winiarski a na libero Zatorski
- na środku Pliński i Kooistra bo na mimozę Kłosa patrzeć ciężko,wczoraj miał bodajże 1/7 w ataku  :o nie wiem co ten Nawrocki w nim widzi, tym bardziej że w KMŚ nie obowiązuje limit, w takim zestawieniu konieczna jest gra Woickiego w wyjściowym składzie. Vincić ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył, ale wirtuozem nie jest, sporą przewagą nad Woickim jest wzrost i to by było na tyle


Atanasijević-Pliński-Kooistra-Woicki-Cala-Winiarski-Zatorski


I wtedy Wlazły z ławki może wejść i za Atanasijevicia i za Cale, tym samym Skra ma większe pole manewru. Z Wlazłym grającym na ataku, kto zastąpi Cale? Z Wlazłym na przyjęciu kto zastąpi Atanasijevicia? Cupković to z całym szacunkiem dla zawodnika śmiech na sali. Nie nadaje się do pierwszej 5 zespołów PL, nawet na ławę. Przy wejściu Wlazłego można zrobić podwójną zmianę i wpuścić na boisku Vincicia. W moim mniemaniu to byłoby najlepsze wykorzystanie potencjału zawodników jakimi dysponuje Skra.



Tylko żeby posadzić Wlazłego na ławie to trzeba mieć jaja - chodzi mi o strefę mentalną. Trzymanie Kłosa na boisku a Kooistry w rezerwie to jedna z największych głupot, którą ciężko wytłumaczyć, bo tu limit nie miał znaczenia. Wczoraj Skra przegrała fatalną grą na środku i katastrofalnymi błędami na zagrywce w 5 secie. Dlaczego nie wszedł Cala chociaż na zagrywkę? W meczu z Zenitem posłał 4 asy! Atanasijević atakował wczoraj  z 66% skutecznością!, zagrał fantastyczne spotkanie i gdyby Nawrocki miał jaja to Skra by to spotkanie wygrała, tym bardziej, że Brazylijczycy niczego wielkiego nie grali, skuteczność skrzydłowych nie porażała. Po tym jak wyrównali mogli wygrać tie-breaka. Tylko jak się w 5 secie oddaje kilka punktów zagrywką to o czym tu gadać?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2012, 12:04:05 pm wysłana przez Linka20 »

rayan11

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #285 dnia: Października 19, 2012, 12:16:48 pm »
Linka ciekawe przemyślenia, które w pełni podzielam, tylko na miłość boską, piszmy w danym wątku na temat. A to co napisałaś nijak ma się do meczu Resovia- Skra (na dzień dzisiejszy).Bardziej pasuje w temacie Plusliga.
Już wystarczająco odjechaliśmy tutaj od tematu.  :-\  Proszę jeszcze Ty nie dokładaj.  ;)
Pozdrowionka