Autor Wątek: PlusLiga 2013/2014  (Przeczytany 77238 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #250 dnia: Grudnia 07, 2013, 08:13:06 am »
Epopeja z ZAKsą w roli głównej. Pomimo iż jadą juz 24 godziny to jeszcze nie dojechali do Gdańska. Mają jeszcze 200 km ale jest nie wesoło i przy kolejnych postojach mogą nie zdążyć.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #251 dnia: Grudnia 07, 2013, 09:05:44 am »
Jak napisał Oskar Kaczmarczyk na TT, 10 min temu dojechali.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

mikser

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #252 dnia: Grudnia 07, 2013, 09:30:25 am »
Zaksa zawsze ma pod górkę. I chociaż współczuję długiej i trudnej drogi, to w sumie można się było tego spodziewać ;) Od kilku dni wiadomo, że przyatakuje nas orkan i na północy będzie pogodowa masakra. I mimo to podróż zaplanowano na piątek, samolotem, w przeddzień meczu. Nie wyszło. Usłyszymy zresztą o tym od Świdra, bo na pewno coś wspomni o trudach. Ale w sumie dojechali! Ja tam trzymam kciuki za Gdańsk.

Cytuj
Adrian Brzozowski ?@a_brzozowski 55 min

Jestem w szoku...8:30 a ZAKSA ciągle w drodze do Gdańska. Plus jest jeden - nie zjedli się. Noc przetrwana.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #253 dnia: Grudnia 07, 2013, 09:32:58 am »
Dotarli do Gdańska. Po 27 godzinach.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #254 dnia: Grudnia 07, 2013, 09:54:43 am »
Jeden z forumowiczów Siatki.org napisał:
Ta cała podróż 6 grudnia to nagroda św. Mikołaja dla ZAKSY.
Teraz wiedzą co to przeciwności losu  ;D

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #255 dnia: Grudnia 07, 2013, 09:59:53 am »
Jeden z forumowiczów Siatki.org napisał:
Ta cała podróż 6 grudnia to nagroda św. Mikołaja dla ZAKSY.
Teraz wiedzą co to przeciwności losu  ;D

Wszystkiemu i tak będzie winny sędzia, challenge i Ksawery.
Kolejność dowolna;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #256 dnia: Grudnia 07, 2013, 11:16:08 am »
Ja tam współczuje zawodnikom ZAKSY. Takie podróże planuje się znacznie wcześniej, bilety pewnie mieli kupione, to co mieli zrobić? Czekali spokojnie na lotnisku - jak twierdzi Gacek tam zapewniali ich, że lot się odbędzie, ale jednak.. Ostatecznie powiedzieli NIE. I co w takiej sytuacji robić? Ciężka sprawa. O ile nudne i żenujące stają się ich wymówki i żale to w tym wypadku są w pełni uzasadnione. Na takie coś chyba nikt z nas nie może być przygotowany. Mi osobiście nie byłoby do śmiechu gdyby Resovii odwołali lot, a Ci w ścisku jechali 27 h nad morze..  :o :o :o
Seize the day or die regretting the time you lost.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #257 dnia: Grudnia 07, 2013, 11:33:11 am »
Ja tam współczuje zawodnikom ZAKSY. Takie podróże planuje się znacznie wcześniej, bilety pewnie mieli kupione, to co mieli zrobić? Czekali spokojnie na lotnisku - jak twierdzi Gacek tam zapewniali ich, że lot się odbędzie, ale jednak.. Ostatecznie powiedzieli NIE. I co w takiej sytuacji robić? Ciężka sprawa. O ile nudne i żenujące stają się ich wymówki i żale to w tym wypadku są w pełni uzasadnione. Na takie coś chyba nikt z nas nie może być przygotowany. Mi osobiście nie byłoby do śmiechu gdyby Resovii odwołali lot, a Ci w ścisku jechali 27 h nad morze..  :o :o :o

Nieprzygotowanym to można byc na pęknięcie tamy na Sanie w Solinie.O orkanie bębnili od tygodnia.Wszędzie.Było wiadomo,co ,gdzie ,kedy i jak to bedzie wyglądac.Wyjazd w piątek to po prostu zwykły błąd logistyczny sztabu Zaksy.I tyle.Dla mnie ,że tak utknęli ,żadna sensacja.Jeżeli coś można przewidziec to trzeba tak czynic ,aby do tego  nie dopuścic.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2013, 02:30:01 am wysłana przez repres1 »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #258 dnia: Grudnia 07, 2013, 11:47:08 am »
Nie przygotowanym to można byc na pęknięcie tamy na Sanie w Solinie.O orkanie bębnili od tygodnia.Wszędzie.Było wiadomo,co ,gdzie ,kedy i jak to bedzie wyglądac.Wyjazd w piątek to po prostu zwykły błąd logistyczny sztabu Zaksy.I tyle.Dla mnie ,że tak utknęli ,żadna sensacja.Jeżeli coś można przewidziec to trzeba tak czynic ,aby do tego  nie dopuścic.

Daj spokój. Nie pamiętasz ile szumu było gdy ZAKSA grała z nami mecz, ten przełożony z grudnia? Przecież wtedy rozchodziło się o loty, że mają prosto z Turcji rezerwację do Rzeszowa - czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, ale wszystko kręciło się wokół właśnie rezerwacji lotów. Więc skoro miesiąc wcześniej planują wyjazdy to co? Mają przewidywać dosłownie WSZYSTKO?! O Orkanie - masz rację bębnią od tygodnia, no ale skoro do czwartku - późnego wieczora (!!) wszystko latało zgodnie z planem i do piątku do 10 na lotnisku zapewniali, że odlecą to co mieli zrobić? Widzisz jakieś rozwiązanie? W środę grali mecz LM, zatem skoro w piątek ich pogoda zatrzymała to równie dobrze mogła to zrobić w czwartek. Więc kiedy mieli lecieć? Nie przesadzajmy. Mówisz tak, bo nie tyczy się to Resovii, a gdyby to nasi - nie daj Boże - gdzieś utknęli, to chyba nie wypowiadałbyś się w tym samym tonie.
Po prostu po ludzku ich szkoda. W takim wypadku ciężko o dobre rozwiązanie. Pojechali autokarem, ale tam były jeszcze większe niespodzianki. Pociąg nie byłby lepszym rozwiązaniem, patrząc na to jakie opóźnienia od środy są na kolejach.
Nasi też na mecz z Jastrzębiem dostali się z przygodami. Już były problemy kiedy pojawili się w Katowicach o 23 w piątek, a w sobotę grali mecz. Chcieliśmy przecież przełożyć godzinę spotkania i wtedy było OK, ale jak ZAKSA dociera na kilka godzin przed meczem na miejsce, po 27h podróży to już wiatr im w oczy kole.. Bądźmy rozsądni i obiektywni. Mają prawo narzekać, mają prawo być zmęczeni. To tylko ludzie. Póki co nikt z nich się nie skarży, wręcz przeciwnie, Gacek 'fajnie' relacjonował całą podróż.
Seize the day or die regretting the time you lost.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: PlusLiga 2013/2014
« Odpowiedź #259 dnia: Grudnia 07, 2013, 11:47:09 am »
Ja tam współczuje zawodnikom ZAKSY. Takie podróże planuje się znacznie wcześniej, bilety pewnie mieli kupione, to co mieli zrobić? Czekali spokojnie na lotnisku - jak twierdzi Gacek tam zapewniali ich, że lot się odbędzie, ale jednak.. Ostatecznie powiedzieli NIE. I co w takiej sytuacji robić? Ciężka sprawa. O ile nudne i żenujące stają się ich wymówki i żale to w tym wypadku są w pełni uzasadnione. Na takie coś chyba nikt z nas nie może być przygotowany. Mi osobiście nie byłoby do śmiechu gdyby Resovii odwołali lot, a Ci w ścisku jechali 27 h nad morze..  :o :o :o
Oj, tam.... lux im było, mogli się rozłożyć w autobusie wygodnie i przespać.
Patrzę to z punktu widzenia kibica, bo pamiętam wyjazdy gdzie jechaliśmy znacznie dłużej  niż ZAKsa. Co prawda jak mi ktoś wytknął iż później nie graliśmy, ale oni zapewne wypoczną w hotelu i będzie OK.
Żeby nie być gołosłowny, ostatni wyjazd do Pragi. Wyjazd do Czech we wtorek o 23, powrót w czwartek o 6 rano. W międzyczasie zwiedzanie Pragi, Czeskich Budziejovic a spanie na trasie. Ot taka cena za miłość do siatkówki i Resovii. Ale nikt nie narzeka bo było super. To są niezapomniane chwile które na długo pozostają w pamięci. Takich przykładów jest więcej.... Ekstremalna to powrót z Paryża i za 4 godziny wyjazd do Jastrzębia. Tydzień na wyjeździe :p, prawda Spider?