Autor Wątek: Transfery 2008/09 - dyskusja  (Przeczytany 141466 razy)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2008, 10:29:45 am »
Ja też jestem zdania, że PIOTREK ŁUKA miał lepszy sezon niż Bąkiewicz i w tej chwili powiedziałbym że jest lepszym zawdonikiem. W ataku gra napewno dużo lepiej, a w przyjęciu i obronie też bardzo dobrze.
Sądze też że czas Bąkiewicza w kadrze się skończył i jest od niego wielu lepszych przyjmujących, co pokazały ostatnie powołania na turniej w IZMIRZE. WINIARSKI,MUREK,ŚWIDER,KUREK,GIERCZYŃSKI, WIKA, GRUSZKA to w sumie teraz nasza czołówka dla Bąkiewicza już tam nie ma miejsca.
Napewno lepszy byłby już ten Bąkiewicz niż ŚWIR, ale nie chciał u nas grać tylko wolał ławkę w Bełchatowie.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2008, 11:04:34 am »
Bąkiewicz był tylko przykładem, a nie pisze że chciałbym go w drużynie :P Wole dużo bardziej Siezieniewskiego niż Bąka :P

Uważam że Bąkiewicza można ściągnąć na libero w przypadku gdy nie utrzymamy Igły, ponieważ aktualnie nie widzę lepszej polskiej możliwości. Gacka i Ruska nie puszcza, a w słabszych drużynach nie ma jakiegoś wybijającego się zawodnika na tej pozycji.

Kadziewicz podobno wraca do Polski to trzeba będzie go ściągnąć w miejsce Hernandeza (jak będzie limit 2 obcokrajowców na boisku i 3 w drużynie).

O ile zatrzymamy wszystkich zawodników których będziemy chcieli (Perła, Igła, Łuka) to trzeba ściągnąć 2 przyjmujących, środkowego lub/i rozgrywającego (zależy którego klub zostawi, czy Ilicia czy Hernandeza, a może nie zostawi obu)

Mi pasowałby taki składzik:
Rozgrywający: Ilic, Żygadło (najwyżej jednego z nich i Kozi na rezerwę)
Atakujący: Papke, Józefacki
Środkowi: Perłowski, Kaczmarek, Kadziewicz
Przyjmujący: Łuka, Mitrovic, Siezieniewski, Dante (z tego co pamiętam to jest do wyciągniecie z Grecji)
Libero: Ignaczak

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 22, 2008, 11:11:55 am »
Z takim składem to można by było zawojować europa :P
Najbardziej tutaj prawdopodobne było przy przejście Kadziewicza gdyby wracał do polski. Dante to troszke cel nieosiągalny jak narazie :P

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 22, 2008, 11:29:55 am »
Moja propozycja to :
rozegranie - Ilic i Żygadło
atak - Jozek i Papkin
środkowi - Hernandez , Perłowski , Kaczmar , Gunia - warto by go zatrzymac , widac ze ma potencjal i ochote do grania lub Kadziewicz :P
przyjecie - Łuka , Siezieniewski , Bartman , Bakiewicz
libero - jak sie uda to zatrzymac Ignaczaka - a warto by było , w najgorszym wypadku może Salparow z bułgarii :P

Trzeba jednak pamiętać że najprawdopodobniej 3 obcokrajowców w klubie może być , Mitrovic dobry ale juz 3 obcokrajowców mam w swojim składzie :P:D

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 22, 2008, 11:41:43 am »
Gunia?

Jeżeli ma zostać wykupiony ze Skry to owszem, jeżeli nie - to nie ma sensu.

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 22, 2008, 12:26:43 pm »
Zgadzam sie co do Bartmana. POdobno swietnie sobie w Turcji radzi, mozna by go sprowadzic - sam mial kiedys zal ze w Turcji nikt z kadry nie przyjezdza go ogladac, a tutaj mialby wieksze szanse na pokazanie sie ;)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 22, 2008, 13:16:03 pm »
Na następny sezon obowiązuje jeszcze jakaś karencja i w klubie może być 3 obcokrajowcó, ale tylko spoza UE żeby w takich krajach jak BELGIA, GRECJA etc nie było drastycznego spadku poziomu.
Zostawić ten skład co jest. Na PERŁOWSKIEGO to nie ma co liczyć bo jeszcze nie było sezonu żeby zagrał chociaż połowę meczów.
Napewno odejdzie GUNIA i ŚWIR.
Więc zostaną:
KOZI
KACZMAREK KUSIOR PERŁOWSKI
PAPKE JÓZEK
ŁUKA KVASNICA

W sumie MITROVIC, ILIC , HERNANDEZ i IGŁA mogli by zostać. Potrzebujemy wzmocnień na przyjęciu i 1 środkowego. Pod warunkiem że zostanie HERNANDEz jak nie to trzeba 2 środkowych. Można też wymienić obcokrajowców na lepszej klasy. Ale wątpie, żeby kogoś takiego jak DANTE udało nam się namówić. CIĘZKO będzie znaleźć kogoś lepszego od OLKA MITROVICA, podobnie i IVANEM- Żygadło ma tylko ten plus że jest POLAKIEM.
PRIOTYTET to zatrzymanie IGŁY.

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 22, 2008, 13:20:37 pm »
Bartman ryzykowny  ??? już jeden "świr" był wolałbym kogoś bardziej solidnego i wiernego :)

Dante - marzenia, a jakby jeszcze na rozegraniu Esko to już w ogóle cud (hmm cuda w siatkówce ostatnio sie zdarzają także . . . )  ;D

Żygadło hmm ostatnio też coś nie w formie, ja bym zostawił Koziego i jakiegoś obcokrajowca mało znanego a dobrego :)   

przyjęcie: Łuka, Karel, Mitrovic i ktoś nowy z mocnym atakiem, Bąku czy Siezieniewski raczej nie dadzą dużej siły ataku dlatego przydałby sie ktoś pokroju Gruszki

Libero oczywiście Igła :) a jak nie to przerobić Bąka na libero :) przysłużymy się tym reprezentacji :)

środek: Gunia, Pereł, Kaczmarek , Kadziu chyba nikt nie ma nic przeciwko ale jednak wolałbym kasę przeznaczyć na przyjmującego dobrego bo obecnie środkowych mamy bardzo dobrych

atak: nie ma co mieszać jest dobry i trzeba zostawić :) chyba żeby Józka przerobić na przyjmującego i wtedy jakiegoś młodego atakującego np Kamińskiego   
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

BeAcIa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 22, 2008, 14:15:15 pm »
Józka...na przyjęcie..hmm...dość śmiały pomysł;/...baaardzo śmiały....

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 22, 2008, 14:21:39 pm »
Józka...na przyjęcie..hmm...dość śmiały pomysł;/...baaardzo śmiały....

jak na naszą ligę to na ataku jest przeciętny, dlatego jeżeli by przyjmował na poziomie Gruszki i atakował tak jak atakuje to przyjmujący pierwsza klasa :)

podobnie jak Bąku na libero :)  śmiało mogę powiedzieć, że po jednym sezonie gry byłby w ścisłej czołówce libero
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"