Autor Wątek: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09  (Przeczytany 8865 razy)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 18, 2008, 23:56:48 pm »
WOICKI
HERNANDEZ  GAWRYSZEWSKI
OIVANNEN
GIERCZYŃSKI  MITROVIC
IGŁA

Największy atut takiej 6 to atak, a najsłabsze strony to przyjęcie(poza IGŁA)no i chyba mimo wszystko BLOK,mocną zagrywką dysponuje MITROVIC i OIVANEN z rezerwowych WIKA,ŁUKA i PAPKE. Trzeba będzie kończyć dobrze 1 akcje i dobrze grać na kontrach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 19, 2008, 01:08:02 am »
Najlepszym rozwiązaniem będzie brak pierwszej szóstki, ale dla zabawy:
Niewiele wiem o Oivanenie, ale parametry ma lepsze niż Paweł Papke. Tyle że Papkin to rutyniarz i nie potrzebuje zasięgu by celnie zaatakować.
Rozegranie: Woicki.
Libero: tu nie ma dylematu.
Środek: Hernandez i Perłowski. Łukasz ma największy potencjał.
Przyjęcie: Piotrek Łuka nie gra w reprezentacji, ale był dla Resovii nie do zastąpienia (jego kontuzja odebrała nam medal). Za Gierczyńskim i Wiką przemawia dobra zagrywka i zgranie z Woickim, przeciwko - zmęczenie występem olimpijskim (bo do Pekinu pojadą). Mitrović chyba nie - słaba zagrywka. Zaczniemy sezon z Łuką i Wiką a potem się zobaczy.
Bardzo cenię tegoroczne nabytki, ale szóstka: Ilić, Hernandez, Mitrović, Papke, Perłowski, Łuka też zdobyłaby medal, gdyby nie kontuzje.
Najfajniejsze jest to, że, jeśli zdrowie dopisze, ławka nie będzie odbiegać od I szóstki. Tak było w udanym sezonie 2006/07, do czasu kontuzji Eithuna i odejścia Tomka Kamudy. Jedną z największych zalet Janka Sucha było kończenie meczu zupełnie inną szóstką niż tą, która zaczynała.  W zbliżającym się sezonie może być podobnie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

zaly

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 13, 2008, 22:06:49 pm »

Cytuj
Reprezentanci Finlandii odnieśli drugie zwycięstwo w tegorocznej Lidze Światowej. Ambitni Skandynawowie pokonali wyżej notowanych Bułgarów po wyrównanym meczu 3:2.

Mikko Oivanen 26 pkt!!!! coś czuje ze mamy naszego Wlazłego....

puszczyk w konserwie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 21, 2008, 12:51:49 pm »
Oby taki zawodnik nam się przyda...

krzywy

  • Gość
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 21, 2008, 13:26:59 pm »
Witam, jestem tu nowy i jutro (22-07-08) mam zamiar zapisać się do SSPS-u. Uważam, że na rozegraniu powinien grać Paweł Wioicki, a jako środkowego ustawiłbym Bartosza Gawryszewskigo i Hernandeza, ponieważ Paweł Woicki grał kiedyś w drużynie z Gawryszewskim i może w RESOVII dobrze by się dogadywali na boisku i tworzyli ładne akcje punktowe. :)

marioss77

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 05, 2008, 10:16:39 am »
Tylko się cieszyć, że mamy takie bogactwo urodzaju :). Trener będzie miał wiele możliwości ustawienia drużyny. Będzie można ustawiać zespół pod konkretnego przeciwnika i realizować różne założenia taktyczne. Myślę, że nie ma w Resovii pewniaków do pierwszego składu ... poza Igłą oczywiście.  Nie przekreślałbym szans żadnego zawodnika. Nie mniej jednak wydaje się że Łuka i Wika są zawodnikami bardzo podobnymi i mogą wymieniać się /raz jeden raz drugi/. Podobnie Gierek z Olkiem.
Atak ... Oivanen pokazał się z jak najlepszej strony w meczach Ligi Światowej. Myślę, że będzie z niego pożytek. Rozegranie ... póki co wydaje się że Woicki jest pewniejszy, ale ...
Na środku też nie wiadomo. Mamy pięciu zawodników, spośród których dwóch nie będzie w ogóle w 12. Hernandez raczej będzie grał w "6". O dwa pozostałe miejsca powalczą Perła, Kaczmar i Gawryszewski. Kusior zrobił duże postępy w kadrze B, ale to chyba nie wystarczy żeby wskoczyć do pierwszego składu.
Należy się tylko cieszyć że są takie dylematy, a nie takie ja w końcówce zeszłego sezony kiedy trzeba było się zastanawiać czy w ogóle uda się zmontować szóstkę do gry  ;D. Pozdro M.

beti

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:23:37 pm »
Rywalizacja niewątpliwie będzie ostra! I to praktycznie na każdej pozycji. Ja to widzę w ten sposób:
Rozegranie: Woicki
Atak: Oivanen
Przyjmujący: Wika, Łuka
Środkowi: Hernandez, Perłowski
Libero: Ignaczak

Zobaczymy jak to widzi trener :D:D pozdro  ;)

michał77

  • Gość
Odp: Pierwsza 6(7) Resovii na sezon 2008/09
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 05, 2008, 17:06:27 pm »
Ja też tak jak Krzych za Łukę widzę Gierczyńskiego :)