Autor Wątek: FF Challenge Cup  (Przeczytany 36855 razy)

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 22, 2008, 22:40:22 pm »
Przestańmy mówić o pechu kontuzjach. Dzisiejsze wypowiedzi po meczu i w trakcie ( transmisja polsat sport właśnie obejrzałem po meczu)

Igła w radio rzeszów- nie wiem co jest w głowach naszych chłopaków, kolejny przegrany mecz po 5 setach, mam tego dość.Czego możesz życzyć Karelowi?  Co ja mogę życzyć? " żeby spał spokojnie"

Papkę podczas meczu kilkakrotnie przy mikrofonach Polsat Sport pokazał jakim autorytem cieszy się nasz trener. Nie wierzycie obejrzyjcie powtórkę. To pokazuję, że jest bezradny i ma tyle do powiedzenia co przed 5 setem czyli nic.

Kvasnicka przyznał się,że po 2 setach nogi odmawiały posłuszeństwa, więc co robi trener Kowal?, nie widzi tego lub nie chce widzieć a mach dalej na ławce. Tak więc nie mówmy o tym trenerze bo to nieporozumienie. Papke, Igła mają taką samą wiedzę lub wiekszą nie grali w Radlinie i nie pobierali tylko nauk u prof. Sucha.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2008, 22:48:54 pm wysłana przez Piotras »

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 22, 2008, 22:49:10 pm »
cała prawda

lleyton

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 22, 2008, 22:49:18 pm »
Papke mu tłumaczył, żeby zmienić go nawet na MACHA ale Kowal uparcie dążył do celu i kolejny raz pokazał na co go stać.

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 22, 2008, 22:50:56 pm »
KOWAL się pogubił trochę. w dodatku PIOTREK ŁUKA odpadł i zespół się całkiem posypał.
Szkoda bo mógł to być piękny sezon z super wynikami, a tak zostały nam tylko emocje.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 22, 2008, 22:54:29 pm »
Drugi raz z rzędu mecz położył Rozgrywający ..... brakło też ławki rezerwowych i za późno Andrzej odpuścił 3 i 4 set ..... a Mach mógł zostać ... może by w końcówce zagrał lepiej niż Karel ... przynajmniej nie był przemęczony i nie po kontuzji....

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 22, 2008, 23:03:57 pm »
5 seta nie przegraliśmy przez Kwasnicke a przez błędy Ilicia ( razy źle wystawiona piłka na środek) oraz w ataku Mitrovicia i Kaczmarka. Jakby nie te proste błędy to nawet z średnim przyjęciem Kwasnicki wygralibyśmy  :-\


ps.
Jeśli masz sprawę do moderatora to pisz do niego pm, a nie śmiecicie tematy !!

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 22, 2008, 23:09:33 pm »
Jakby pan trener miał odrobinę honoru to złożył by dymisję jednak ambicja tego pana to Bełchatów, niczym Czesław Michniewicz do Interu Mediolan.

Tak trzymać panie trenerze a nawet w Ropczycach nie będzie pracy.

klub jest ok, transfery trafione, trener cudowny tylko brak szczęścia. Tego się trzymajmy tak będzie najlepiej. ... niech żyje nam prezes, trener naszego klubu.

-=edit by Piotras=-
Może skończysz z tą ironią ? i tak już wystarczający śmietnik musiałem sprzątać  :-\
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2008, 23:17:51 pm wysłana przez Piotras »

Kicu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 22, 2008, 23:20:21 pm »
Daniel my nie mówimy o pechu tylko o przyczynach tych kontuzji, po drugie nie nazwę tego pechem tylko: a)wiedzą i doskonałością Sucha; b)Karel K.
Piotrek to też jasne ja tego nie wykluczam tyle że od biegania po górach minęło już prawie pół roku, więc się trochę odleżało, poza tym pamiętam co oni wyczyniali na siłowni(dwa sezony temu jak tam czasem chodziłem, nie wiem czy teraz mają tylko na wyłączność i powiem szczerze że poprawy bym się nie spodziewał w ich treningach(chodzi mi o dawkę i wagę).
Abdul Ilica? Komu miał grać? Kvaśnicce, miał takich wykonawców więc nic dziwnego że opadali z sił, popatrz ile zrobił zmian w 6 ostatnich spotkania Kowal(oczywiście zagrania przy stanie 5-5 i 5-6 w5secie masz jak najbardziej rację)...a co Kozłowski byłby lepszy, dzięki jego ostatni popis z AZSem dał nam jasno do zrozumienia żenawet na ławke nie jest wystarczający, Ilić miał beznadziejny początek sezonu, ale zgrał sie z drużyną i wygląda to moim zdaniem bardzo poprawnie.
Ja dalej zostanę przy swoim i napisze że porażka tkwi w zbyt asekuracyjnym serwisie.

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 22, 2008, 23:46:32 pm »
PO DZISIEJSZYM MECZU MOŻNA TYLKO SOBIE ŻYCZYĆ BY TEN SEZON SIĘ ZAKOŃCZYŁ JAK NAJSZYBCIEJ BO TO BYŁA WIELKA PORAŻKA, WIELKIE ROZCZAROWANIE.
Tak więc czekam na transfery i budowanie drużyny z głową ( może trener z zagranicy lub MAZUR). Osoba nie z Rzeszowa będzie posiadała większą niezależność od działaczy co pozwoli na komfort pracy i co za tym idzie otwartość umysłu( czego w ostatnim czasie zabrakło trenerowi Andzejow). Proponuję przynieść naq jutrzejszy mecz białe chusteczki jak na lidzę hiszpańskiej w ten sposób podziękujemy trenerowi.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 23, 2008, 00:44:32 am »
cytat trenera Mazura: "Karel Kwaśnicka zachowywał się niczym aktor, więcej grał twarzą niż wnosił na boisko" - nic dodać , nic ująć, ale nasz trener tego nie widział. Brawo za spostrzegawczość a Mach na ławie. Trener do bani, przegralismy w tym sezonie juz wszystko co było zakładane. To w większości wina koncepcji Sucha, ale w 40% Kowala. On nie panuje nad zespołem w krytycznych momentach,boi sie ryzyka, gubi sie i nie ma respektu u zawodników, ale podobno ma zostać na nast sezon. Boże, widzisz a nie grzmisz !!!