Autor Wątek: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA  (Przeczytany 31222 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 03, 2008, 13:30:18 pm »
Kowal na trenera sie nie nadaje i koniec, nie ma co dywagować. Góral powinien go usunąć z klubu, też dawałem mu kredyt zaufania ale widze, że Kowal nie ma nie tylko umiętności trenerskich, ale pozbawiony jest jakichkolwiek walorów psychologiczno-mobilizujących, pozwalających podnieść zespół z trudnych sytuacji (jak widze takiego Castellaniego czy Santilliego czy Panasa to przy Kowalu są to mędrcy, nawet trener Zawieracz ciągle mobilizował zespół a "nasz" 0 reakcji na to co sie dzieje), jak i nie reaguje na sytuacje na boisku, trzyma się tych samych do końca(czemy po tylu zepsutych setowych piłkach przez Józka nie wpuścił Papkego????). Oby dzis zadarzył się cud to wygramy ten mecz a jak nie to nawet nie chce myśleć co będzie musiało sie w klubie stać, zmiamy, zmiany,zmiany. Po tylu przegranych-wygranych meczach teraz najważniejsza jest psychika a tej Kowal nie jest w stanie zmienić( w Radlinie tego nie uczyli a motywatorem sie nie urodził).

Kinia Blondaska

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 03, 2008, 15:14:03 pm »
Po wczorajszym meczu stałam niedaleko Łuki i mówił do znajomych z Resovii, że został zameldowny na dzisiejszy mecz.. Mam nadzieje że to oznacza że zagra! Musimy wygrac bo to bedzie katastrofa   :'(
JUŻ NADESZŁY TAKIE CZASY, ŻE MISTRZAMI BĘDĄ PASY!!!

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 03, 2008, 15:59:43 pm »
Jak nie wygramy to pozostaje nam walka o 7 miejsce... na poczatku sezonu mielismy walczyc o medal a moze sie to skonczyc jeszcze gorzej. Ale w to nie wierze. Wygramy dzis z Plomieniem

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 03, 2008, 16:34:22 pm »
Tak tuż przed meczem sobie myślę... Jak Kwasnicka nie zagra (bo wczoraj to szkoda słów) to kto zagra w jego miejsce... Łuka kontuzja, Józek  na przyjęciu z atakiem - ten numer już był i nie wyszło, Papke - myślę że byłoby to samo co z Józkiem, Kozi - głupi pomysł :o, któryś ze środkowych - jeszcze gorzej :o :o. Nie ma dobrego rozwiązania  :-\ dobrze nie jestem trenerem...

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 03, 2008, 19:27:08 pm »
Ufff udało się. Piszcie jak było bo z nerwów pierwszy raz w sezonie nie byłem na meczu i cholernie ciekawy jestem. Uff po meczu z Sosnowcem, ale czasy nastały.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 03, 2008, 19:54:52 pm »
MVP - Łuka, to chyba mówi samo za siebie

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 03, 2008, 20:11:59 pm »
Ten mecz pokazal jak Łuka jest waznym dla nas graczem

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 03, 2008, 20:32:47 pm »
wróciliśmy z dalekiej podróży !!! dzięki Piotrek jeszcze tylko takie dwa mecze i skonczymy ten sezon na 5 miejscu

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 03, 2008, 20:50:40 pm »
Miejmy nadzieje ze tylko 2 :)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 03, 2008, 20:55:20 pm »
Co sie stalo Mitrovicovi?! Kowal mówi, że w nastepnym meczu znowu może zagrać Igła na przyjęciu bo Mitrovic odpadł. Czy ten zespół zacznie w końcu funkcjonowac bez kontuzji????