Resovia > Mecze

Wyjazd na mecz LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów, 04.03.2022 (piątek) g. 20:30

(1/3) > >>

Carpyook:
Cześć!

SSPS "Resovia" organizuje wyjazd do Lublina na mecz Plus Ligi: LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów. Planowane rozpoczęcie meczu 4 marca 2022 (piątek) o godzinie 20:30.

Koszt wyjazdu to 50zł + ewentualnie koszt biletu (czekamy na potwierdzenie liczby biletów z Lublina).
Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv do 2 marca 2022, godz. 23:59 wraz z informacją czy jest się osobą zaszczepioną czy nie.
 
PozdRRawiam,
Grzesiek

repres1:
Czas jest taki, że sport schodzi na drugi plan.
Z drugiej strony, nawet w najtrudniejszym czasie człowiekowi potrzebna jest odskocznia od prawdziwych problemów.
Dziś mecz, w którym musimy obronić miejsce w ósemce.
Żarty się skończyły. Nie bardzo jest miejsce na jakiekolwiek straty.
Mam nadzieję, że wreszcie wbiliśmy sobie do głowy, że w +L nikt się przed nikim nie położy. To nie jest frazes. Takie są fakty (Zaksa - Radom 1:3).

reeman:
3:1 MVP Maciek  ;D

Dude:
Cieszą trzy punkty oraz bezbłędny Muzaj. Jest jednak sporo "ale", jak choćby dyspozycja niektórych zawodników na zagrywce. Chwilami aż się prosiło o zmianę zadaniową lub zwyczajną prośbę- przebij na drugą stronę, nawet gdyby Papa Jarosz miał za każdym razem powtarzać: "To nie jest zagrywka". Druga rzecz to obrona- mając w tyłach dzisiejszego MVP oraz Klemena, to mało zgrabna w tym elemencie jest rzeszowska ekipa.
Niezły mecz Fabiana.

repres1:
I dobry mecz Jasia Kozamernika. Nareszcie!
Pewne zwycięstwo po dobrej grze.
Dziś cieszyłem się siatkówką w naszym wykonaniu. Nawet przegrany set nie wywołał u mnie niepewności o wynik.
Ważne zwycięstwo.
Brawo!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej