Autor Wątek: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 16477 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 14, 2020, 19:43:47 pm »
Bardziej zawodzi Butryn i to kolejny raz

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 14, 2020, 19:45:34 pm »
Pierwszy mecz z Parodim to ok - jestem w stanie zrozumieć, że trener chciał go sprawdzić w trybie meczowym.
Ale ze kolejny to już parodia, przy tak dobrze grającym wcześniej Rafale
Aż tak na treningach jest lepszy Włoch, niż Rafał, który trenował od początku sezonu z resztą drużyny?!?

No chyba, że forma przyjdzie na playoff

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 14, 2020, 20:03:07 pm »
Akurat Parodi dziś był najmniejszym problemem.
Cała drużyna zaczęła mieć doła od trzech meczów, a Butryn w szczególności. Prawego skrzydła nie ma, lewe słabo, coś tam środek kończy, ale nie Tammemaa, a akurat tego nie wiedzieć czemu trener wystawia w szóstce. Gra blok-obrona która pojawiła się kilka kolejek temu, od dwóch praktycznie nie istnieje, blok nie istnieje tak jak nie istniał. Jak zagrywka siedzi, to jeszcze jest jako-tako. Jak nie siedzi, to jest jak jest.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 15, 2020, 07:21:03 am »
zagrali tak, jakby się dowiedzieli kto zostaje/odchodzi po tym sezonie  ::)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 15, 2020, 09:13:21 am »
Baaaaaaaardzo słaby mecz w wykonaniu Asseco Resovii. Trener Andrzej Kowal chyba się zlitował i nie chciał pogrążać do 0 swojego byłego klubu.
Brak asekuracji czy dogrania prostych piłek wołał chwilami o pomstę do nieba. Ciężko kogokolwiek wyróżnić za to spotkanie...
Jest do zagrania jeszcze 7 meczów z czołową czwórką z poprzedniego sezonu, obawiam się, że w takiej dyspozycji może Resovii zabraknąć w play-offach.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 15, 2020, 13:51:33 pm »
Ciężko się nam gra w dwóch przypadkach: gdy nie ma zagrywki i gdy zaczniemy seta od kilku błędów. Nie wróży to dobrze, bo zagrywka raz będzie a raz nie, raz nam wyjdzie początek seta a raz będzie do tyłu. Trudno wskazać najlepszego środkowego. Butryn ma chyba jakieś zaćmienia pocovidowe :D patrząc na te przepuszczane przez niego piłki. Dodatkowo nie rozumiem dlaczego Giuliani nie wpuści Domagałe za Butryna do pary z Drzyzgą. Zazwyczaj jest podwójna zmiana, albo zmiana do bloku za Fabiana. Wiem że wejścia Domagały nie były najlepsze, ale przeważnie wchodził z Woickim, może z Drzyzgą wyglądałby ciut lepiej. Mecz z Radomiem przymusowo do wygrania, bo jak nie to... będzie źle.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 15, 2020, 19:31:21 pm »
Kolejny przegrany mecz, w którym mamy lepsze przyjęcie od przeciwnika. Pytanie, gdzie leży problem, w atakujących czy w rozgrywającym ?

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 16, 2020, 13:21:49 pm »
Rozegraliśmy połowę spotkań (fałszywą bo z 8 spotkań z najlepszymi zespołami w lidze rozegraliśmy tylko 1 mecz), z tych 12 spotkań wygraliśmy 7, a dobrą siatkówkę zagraliśmy tylko 2 razy. To jest totalna kompromitacja, my tak na prawde gramy niewiele lepiej niż w poprzednim sezonie. I mimo tego trener dostaje nagrodę w postaci ciepłego 2 letniego kontraktu, za co ja się pytam? Przecież my nie wejdziemy do playoff !
A najbardziej trener w*urwił mnie tym jak potraktował Buszka. Jedyne 2 dobre spotkania zagrał z Rafałem w składzie, po czym ściągnął sobie swojego koleżkę z Italii i z miejsca wstawił go do składu. Ciągłego wystawiania pozoranta z Estonii nawet nie chce mi się już komentować.
Na, ale w sumie u nas chyba ten sezon jest skreślony i góra myśli jak naściągać nowych najemników. Ja mam chyba dość.
W końcu.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 16, 2020, 13:36:08 pm »
A najbardziej trener w*urwił mnie tym jak potraktował Buszka. Jedyne 2 dobre spotkania zagrał z Rafałem w składzie, po czym ściągnął sobie swojego koleżkę z Italii i z miejsca wstawił go do składu. Ciągłego wystawiania pozoranta z Estonii nawet nie chce mi się już komentować.
Tego zagrania z Rafałem też nie pojmuję  :'( Mam obawy, że postawa reszty zawodników w ostatnich meczach, też może poniekąd i z tego wynikać. Jakoś w to, że rozmowy o kontraktach na to wpłynęły nie chce mi się wierzyć.
Środek też jakaś zagadka - przy każdym wejściu na boisku Jankes jest o ligę lepszy od Estończyka  :o A ciągle w kwadracie  :'(
Początkiem sezonu, jak jeszcze pozwalano Mu grać, to to jak chodził z Fabianem na I tempo i jego ataki, przypominało trochę parę Fabiana i Pita.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2020, 13:37:51 pm wysłana przez dzidek »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 16, 2020, 14:33:59 pm »
Mam obawy, że postawa reszty zawodników w ostatnich meczach, też może poniekąd i z tego wynikać.

Też się obawiam że makarony rozwalili atmosfere w zespole. Po mocnej wygranej z Katowicami jedziemy do słabiutkiego Lubina i taka kupa, a z Suwałkami to już w ogóle wygladało jak by mieli totalnie wywalone.
W końcu.