Autor Wątek: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018  (Przeczytany 29283 razy)

stary kibic

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 25, 2018, 20:43:07 pm »
Po pierwsze czas pokaże na ile Igła poradzi sobie z doborem ludzi do współpracy - uważam, że ds. organizacyjnych powinien pozostawić Bartka Górskiego (jeżeli się dogadają), bo w tym był dobry. Ds sportowych przydałby się kapitan z tonącego krążownika.. Z taką twarzą jak Rado o kolejne sezony można by być spokojnym. Budowanie składu nie opierałoby się na dotychczasowej filozofii i przypadku. Co do wzmocnień - nie tyle atak, co sypanie było mocno średnie, a przyjęcie z pewnością wyjdzie na prostą. Redwitz robi co może, ale to nie on miał ciągnąć grę. Shoji nie grał bardzo długo, więc jego wchodzenie na poziom trwa podobnie jak u Kurka na MŚ. Decyzje o zmianach posypały się tuż przed kosztownym prezentem dla kibiców - turniejem KMŚ, który miał rekompensować brak LM.. No cóż - oby nie skończyło się na szybkim laniu, choć z Sadą trudno będzie kończyć z tarczą. Może z Azjatami jakiś tiebreak..
Takiego sezonu jeszcze nie było na Podpromiu - i może wystarczy tych "pierwszych razów" na minus. 

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 25, 2018, 20:57:26 pm »
W temacie wyprzedaży Stoczni jeśli już do niej dojdzie to jedyna opcja żeby Bartek Kurek chciał do nas powrócić to przekonać władze Developresu do sprowadzenia Anny Grejman  :). Wówczas Bartek nam nie odmówi  ;)
Ta wyprzedaż już trwa a może nawet jest ku końcowi z udziałem Reski ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2018, 21:05:46 pm wysłana przez tomi92 »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 25, 2018, 21:50:20 pm »
Ciekawa sytuacja...nie dalej, jak dwa/trzy tygodnie temu prezes Stoczni buńczucznie grzmi o pozyskaniu jednego z większych sponsorów Resovii, a teraz okazuje się, że...Resovia wykupuje na promocji to, co po Stoczni zostało. Życie to jednak przewrotne jest i uczy pokory.
Z krążących po ulicy 3 Maja ploteczek można wywnioskować póki co, że targi trwają. Czym się zakończą...
Ja jednak to bym sobie Bartka w Resovii życzył (Pablo, szykuj sokowirówkę  ;D) i to najlepiej na 1,5 sezonu. Od sierpnia 2019 dochodzi Leon (mam cichą nadzieję, że przy prezesurze Igły magiczna obowiązująca dotąd górna granica wartości kontraktu zostanie bądź przesunięta, bądź zniesiona i ustalana każdorazowo wg potrzeb)  :D
W końcu tę drużynę trzeba w oparciu o kogoś zacząć budować. Ja wiem, że Bartek Kurek to się że stabilizacją ostatnio nie kojarzył, ale...może to jest właśnie ten czas.

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 25, 2018, 23:04:48 pm »
Gdy brakuje argumentów, pozostają wyzwiska. Ale ja się już przyzwyczaiłem i jestem ponad to.
A wystarczy sięgnąć do wpisów moich i innych forumowiczów sprzed miesiąca, nie mówiąc o tych sprzed kilku lat, gdy odwaga trochę kosztowała, nie teraz, gdy nic nie kosztuje.

Nie brak argumentów tylko ten bełkot tak działa. Zrób jak Bartosz i odejdź stąd, bo przez te teksty to forum też sięga dna, albo już mocno kroczy w mule. ::)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 25, 2018, 23:28:48 pm »
fanzwawy Ty człowieku pokazujesz się na forum po to ............ w sumie sam nie wiem po co, pewnie tak jak i Ja napisać coś, tylko Ty masz większą "wyobraźnię" czyt. zryty beret i mocarstwowe plany, jesteś jak polityk  :o repres1 czytając twoje posty sądzę że jesteś nieomylny, znasz odpowiedź na każde pytanie, potrafisz wybrnąć z każdej sytuacji, z każdej krytyki w twoją stronę "wychodzisz" (według Ciebie) obronną ręką.............. Pytam co Ty tu jeszcze robisz na forum ??  Powinieneś być już gdzieś w miejscu Bartka Górskiego  co najmniej  ::)
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2018, 23:39:14 pm wysłana przez maćko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 26, 2018, 08:21:25 am »
Gdy brakuje argumentów, pozostają wyzwiska. Ale ja się już przyzwyczaiłem i jestem ponad to.
A wystarczy sięgnąć do wpisów moich i innych forumowiczów sprzed miesiąca, nie mówiąc o tych sprzed kilku lat, gdy odwaga trochę kosztowała, nie teraz, gdy nic nie kosztuje.
:(

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 26, 2018, 10:59:12 am »
Ja tam się na siatkówce  nie znam, życzę Resovii jak najlepiej, ale szczerze wątpię w menadżerskie i biznesowe zdolności Ignaczaka. Na dyrektora sportowego - jak najbardziej, zna środowisko, ma kontakty itd. ale na prezesa?  Nie widzę tego- czas pokaże.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 26, 2018, 11:31:00 am »
Nie obawiałbym się tego. Dla mnie oczywiste jest, że za tak głębokimi zmianami stoi strategiczny sponsor... a zresztą... nazywajmy rzeczy po imieniu: właściciel klubu. Krzysiek dostanie wsparcie na polu organizacyjnym i biznesowym, bo Asseco ma odpowiednie zasoby. Co do tego nie mam namniejszej wątpliwości.
Dla mnie, kluczowe pytanie jest inne. Czy to w pełni świadoma i przemyślana decyzja, czy spektakularna i desperacka akcja, mająca ratować wizerunek i może sezon.
Mam nadzieję, że to pierwsze. Bo to oznacza, że Adam Góral, który jest mądrym człowiekiem, doszedł do wniosku, że model korporacyjny, połączony z nutą lokalnego patriotymu, w klubie grającym o najwyższe cele się nie sprawdził.
Dla mnie nominacja Igły to sygnał, że w siatkarskim klubie, najwięcej ma być... siatkówki. Dobra organizacja klubu nic nie znaczy, albo niewiele, jeśli leży i kwiczy strona sportowa. A tego doświadczamy od jakiegoś czasu. Krzysiek będzie miał za zadanie wyprowadzić Resovię na prostą od strony sportowej, w biznesie pomoga mu fachowcy.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 26, 2018, 11:47:27 am »
Ja tam się na siatkówce  nie znam, życzę Resovii jak najlepiej, ale szczerze wątpię w menadżerskie i biznesowe zdolności Ignaczaka. Na dyrektora sportowego - jak najbardziej, zna środowisko, ma kontakty itd. ale na prezesa?  Nie widzę tego- czas pokaże.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

A jakie umiejętności miał Świder w tym zakresie?

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia - AZS Olsztyn 23.11.2018
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 26, 2018, 12:03:25 pm »
Dla mnie, kluczowe pytanie jest inne. Czy to w pełni świadoma i przemyślana decyzja, czy spektakularna i desperacka akcja, mająca ratować wizerunek i może sezon.

Można się domyślać, że decyzja świadoma i zaplanowana. Tylko chyba zmiana miała nastąpić nie w tym momencie, a po zakończeniu sezonu. Prawdopodobnie wdrożenie miało być sukcesywne, poprzez "dyrektorowanie sportowe" Ignaczaka w klubie już w trwającym sezonie, ale coś nie pykło. Pewnie osobowości. Nie sądzę też, by Bartosz Górski odszedł z dnia na dzień na zasadzie "radźcie sobie", bez gotowego ciągu dalszego.