Forum Kibiców Resovii Rzeszów

Resovia => Mecze => Wątek zaczęty przez: tomi92 w Października 04, 2020, 09:41:27 am

Tytuł: Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, 04.10.2020
Wiadomość wysłana przez: tomi92 w Października 04, 2020, 09:41:27 am
Dzisiaj ważny mecz, po typach bukmacherów można stwierdzić że stajemy do pojedynku jako faworyci. Ja raczej stawiam na wyrównany mecz. Ważny też dlatego że jedyny dzisiaj który się odbędzie w związku z sytuacją epidemiologiczną, a co za tym idzie, chyba warto walczyć nie tylko o zwycięstwo ale jeśli gra będzie dobra to walczyć o komplet punktów, bo jeśli mecze dalej będą przekładane tak szybko w takiej ilości to możliwe że faza zasadnicza będzie decydująca, nie będzie PO dzięki temu zyskamy dwa miesiące na dodatkowe terminy rozegrania zaległych spotkań.
Tytuł: Odp: Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, 04.10.2020
Wiadomość wysłana przez: Kiko1905 w Października 04, 2020, 17:47:33 pm
Wie ktoś czy Szerszeń ma jakieś problemy zdrowotne ?
Wiadomość wysłana przez: Wronka w Października 04, 2020, 18:55:42 pm
Hm, mamy może Libero w zespole? Jakoś nie zauważyłem... Nie ma przyjęcia, nie ma... Zagrywek napsute i kupa.
Wiadomość wysłana przez: tomi92 w Października 04, 2020, 19:28:42 pm
Strasznie męczy oglądanie gry Resovii pod tym względem bez zmian... tylko wynik lepszy na starcie niż dwa poprzednie sezony ::)
Wiadomość wysłana przez: j_w_pan_p w Października 04, 2020, 19:36:09 pm
Jak z Katowicami... szło na 3 - 0 a tu piąty set się szykuje.
Może to specjalnie bo mało meczy grali....

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Wiadomość wysłana przez: Wronka w Października 04, 2020, 19:50:00 pm
Skład - jest, trener - jest. Gra - jest. Do trzeciego seta. Może zapomnieli,  że to się do 3 wygranych gra?
Wiadomość wysłana przez: Kiko1905 w Października 04, 2020, 20:09:00 pm
Gramy bez bloku i przyjęcia !!! Jak dopadnie nas, ktoś z czołówki to będzie wielki dzwon do zera.
Wiadomość wysłana przez: Wronka w Października 04, 2020, 20:20:08 pm
Kolejne 3:2 wymęczone. Część można złożyć na karb bałaganu w rozgrywkach ale reszta to indywidualne błędy zawodników.  A nasze przyjęcie i blok to kpina
Wiadomość wysłana przez: j_w_pan_p w Października 04, 2020, 20:22:04 pm
Niepokojąco to wygląda. Dobrze,że 2 pkt są ale....

Wiadomość wysłana przez: tomi92 w Października 04, 2020, 20:22:47 pm
Fajnie że wygraliśmy, ale tylko jedno się na usta ciśnie..., gramy bez pierwszej 6'tki i tak trochę że jakoś to będzie, ehh
Wiadomość wysłana przez: SupporteRR w Października 05, 2020, 09:02:25 am
Buszek czego się wczoraj nie dotknął zamieniał na punkty (10/12 w at., 4 asy), on powinien odebrać mvp, choć Karol również zagrał bardzo dobrze. Niepokoi gra Potery, Tahta, niemoc środkowych w bloku i to że nie potrafimy domknąć meczu na 3:0.
Wiadomość wysłana przez: A :) w Października 05, 2020, 09:11:30 am
Widać w Resovii głód gry. Zamiast skończyć w 3 setach to my poszliśmy na 5. Podobnie jak z Katowicami. (taki żart)
Martwią przestoje. Nie powinno się nam to zdarzać. Tym razem wygraliśmy, ale byliśmy o krok od porażki. Z lepszymi Drużynami będzie pewnie jak z Jastrzębiem.
Wiadomość wysłana przez: dzidek w Października 05, 2020, 09:51:35 am
Widać w Resovii głód gry.
Widać brak rytmu meczowego, nasi po prostu potrzebują grania, grania i jeszcze raz grania!

Brawa dla Buszka, wczoraj miał "złoty dotyk"  ;)
Wiadomość wysłana przez: Dude w Października 05, 2020, 11:04:23 am
Hmmm, czy ktoś ma przepis na to jak grać trzy pierwsze sety na pełnej, a nie tylko zadowalać się dwoma?
Z trzech wyjazdów przywieziono dwa zwycięstwa- to i tak jest tyle samo ile w całym poprzednim sezonie. Jednakże, z jednego z nich- powinny być trzy punkty.
Co do meczu: branie do składu zawodników, którzy w poprzednich sezonach siedzieli na ławce we Włoszech nie wychodzi Resovii na dobre (vide Taht i Hoag), chociaż wierzę, że Estończyk się jeszcze rozkręci. Widać też, że bez Szerszenia- nie ma gry.
Co do meczu: świetnie zagrał duet BB (Buszek i Butryn), jak słusznie zauważył @dzidek, ten pierwszy miał wczoraj złoty dotyk i chwilami Fabian- zwłaszcza w zagrywce, wszak to ona wygrała mecz jak i ustawiła nieco pierwszego seta.
Paradoks Krulickiego - świetnie w ataku i fatalnie w bloku, w sumie słusznie przyczepiał się do niego Papa Drzyzga, było widać chwilami jak Kędzierski robi z niego wiatrak.
Kolejny mecz z Nysą- tutaj nawet bez Szerszenia, 3pkt. to obowiązek.
Wiadomość wysłana przez: kael w Października 05, 2020, 13:45:10 pm
Wygrana na trudnym terenie z rywalem dysponującym niezłym składem, i to wyciągnięta wygrana, bo Radom miał meczową w górze, w ostatnich 2 sezonach przegrali by to gładko. Tyle gadania o zdejmowaniu presji, o powolnej odbudowie, a jak przychodzi do gry to tylko marudzenie że nie zamknęli w 3 setach. Ja tam jestem zadowolony że to wyciągneli.
Wiadomość wysłana przez: Dude w Października 05, 2020, 13:54:23 pm
@kael - jeśli zauważam (i chyba nie tylko ja), że powtarza się sytuacja z poprzedniego meczu, no to mogę sobie trochę pomarudzić.

Żeby było jasne, nie oczekuję w tym sezonie walki o medale, miejsca 5-8 to jest takie optimum (bliżej 5.) natomiast mogę wymagać zamknięcia takiego meczu w trzech, góra czterech, setach.

Wiadomość wysłana przez: alfreda w Października 05, 2020, 17:24:49 pm
To ,że wyciągnęli końcówkę to jest fart i to jest Resovi potrzebne, bo tego ostatnimi czasy brakowało .
Pamiętam jeszcze 2 sezony wstecz za Kowala mecz wyjazdowy z Zawierciem i wtedy pognębił nas Semeniuk /teraz popisuje się w Zaksie/, jak wyszedł na zagrywkę to zdobył chyba z 7 punktów z rzędu i wygrany mecz przegraliśmy. Od tego momentu zaczął się zjazd w dół.
Wiadomość wysłana przez: Resofan w Grudnia 20, 2020, 20:36:50 pm
No i proszę, nasz as atutowy Tammemaa w szóstce.....
Wiadomość wysłana przez: reeman w Grudnia 20, 2020, 22:40:43 pm
3:0 dla nas a tu cisza
Wiadomość wysłana przez: Kiko1905 w Grudnia 20, 2020, 23:17:09 pm
Estonczyk 4 bloki w dzisiejszym meczu, do tego 2 asy, 67% w ataku. Może warto mu zaufać?
Wiadomość wysłana przez: kael w Grudnia 21, 2020, 12:23:19 pm
Nie warto.
Całe szczęście że wygrali, jest troche spokoju na święta. Kolejny raz świetny Buszek.
Z JW gramy za 10dni, jedene dzień przerwy na świeta i jazda z treningiem żeby w końcu coś powalczyć z mocnym przeciwnikiem.
Wiadomość wysłana przez: Kiko1905 w Grudnia 21, 2020, 12:36:07 pm
Wczoraj to bardziej Radom przegrał, niż my wygraliśmy. Mieliśmy fuuuuure szczęścia w pierwszym i drugim secie.
Wiadomość wysłana przez: kael w Grudnia 21, 2020, 14:02:27 pm
Wczoraj to bardziej Radom przegrał, niż my wygraliśmy.

Może nie aż tak, ale bardzo dużo punktów Radom nam dał. Gramy jak gramy, dla tego każde punkty cieszą.
Wiadomość wysłana przez: Dude w Grudnia 21, 2020, 14:41:22 pm
Pod względem skuteczności ataku to był bardzo dobry mecz. Wynikała ona z całkiem niezłego przyjęcia- Radom nie miał ani jednej zagrywki punktowej. Owszem, szczególnie w końcówce drugiego seta to goście podali rękę Asseco Resovii, ale prawdę mówiąc, gospodarze wywalczyli sobie tę wygraną.
Wiadomość wysłana przez: Kiko1905 w Grudnia 21, 2020, 18:07:26 pm
Lepsze przyjęcie od drużyny przeciwnej mieliśmy też w ostatnich meczach  z Treflem, Ślepskiem oraz Lubinem. Natomiast wczoraj to w końcu blok i blok-obrona zaistniały, no i oczywiście zagrywka była lepsza.