Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170457 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #420 dnia: Października 27, 2014, 11:01:36 am »
Dziewczyna z gwizdkiem?  :o

Makabra:-D

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #421 dnia: Października 27, 2014, 11:12:28 am »
Na pewno?


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #422 dnia: Października 27, 2014, 16:43:18 pm »
A co nie może być? Dziewczyny ponoć lubią gwizdki :)
Qrczę, myślałem że dziewczyny lubią brąz, ale chyba jestem już stary ... ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #423 dnia: Października 27, 2014, 17:47:24 pm »
Na pewno?


No i atak ślinotoku mam 8)

Ps: Nie powiem. Dmuchnąłby 8) W gwizdek oczywiście ;) ;D ;D ;D ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #424 dnia: Października 27, 2014, 18:35:01 pm »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #425 dnia: Października 27, 2014, 19:24:36 pm »
No, no, ale się temat przyjemnie rozkręcił  8) . A wszystko zaczęło się od gwizdania kolegi Vice.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #426 dnia: Października 27, 2014, 20:39:26 pm »
Tylko że to nie był głos WKK tylko jednej dziewczyn z SSPSu

E tam, wszystko zaczęło się od tego ;)

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #427 dnia: Października 30, 2014, 13:15:47 pm »
Witam, zamierzam zorganizować wyjazd do Łodzi na mecz Skra -Resovia dnia 30 listopada. Planuje jechać do Łodzi pociągiem o godzinie 13:35 i na miejscu będziemy na godzinę 15:58 (stacja Kaliska jest dosyć blisko Atlas Areny). Późniejsze połączenia nie wchodzą w grę ponieważ np Poslkibus przyjeżdża do Łodzi na godzinę 17:15 i ewentualne korki mogą spowodować nasze spóźnienie na mecz. Jeśli chodzi o powrót to proponuje wracać o godzinie 22:35 polskimbusem. Wcześniejsza godzina polskiegobusa jest o 21;30 wiec możemy nie zdazyc gdyby mecz trwał 5 setow. Myślę że na taki wyjazd trzeba liczyć około 100zl. W poniedziałek będę rezerwowal juz bilety na mecz i transport. Najprawdopodobniej bedziemy chcieli kupic bilty w sektorze E. Będą tam droższe bilety ale za to dobra widoczność :-) gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pisać

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #428 dnia: Października 30, 2014, 13:32:02 pm »
Witam, zamierzam zorganizować wyjazd do Łodzi na mecz Skra -Resovia dnia 30 listopada. Planuje jechać do Łodzi pociągiem o godzinie 13:35 i na miejscu będziemy na godzinę 15:58 (stacja Kaliska jest dosyć blisko Atlas Areny). Późniejsze połączenia nie wchodzą w grę ponieważ np Poslkibus przyjeżdża do Łodzi na godzinę 17:15 i ewentualne korki mogą spowodować nasze spóźnienie na mecz. Jeśli chodzi o powrót to proponuje wracać o godzinie 22:35 polskimbusem. Wcześniejsza godzina polskiegobusa jest o 21;30 wiec możemy nie zdazyc gdyby mecz trwał 5 setow. Myślę że na taki wyjazd trzeba liczyć około 100zl. W poniedziałek będę rezerwowal juz bilety na mecz i transport. Najprawdopodobniej bedziemy chcieli kupic bilty w sektorze E. Będą tam droższe bilety ale za to dobra widoczność :-) gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pisać

Czyżby w WKK nastąpiła jakaś rewolta i zmiana w Zarządzie  ;) . Widzę, że kol. Stażysta przejął stery. Panowie z Zarządu coś jest na rzeczy ?  :P

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #429 dnia: Października 30, 2014, 14:40:24 pm »
Czyżby w WKK nastąpiła jakaś rewolta i zmiana w Zarządzie  ;) . Widzę, że kol. Stażysta przejął stery. Panowie z Zarządu coś jest na rzeczy ?  :P

Pragnę docenić troskę i zakłopotanie kol. Sławko o losy moje i Prezesa Honoro...tfu, Prezesa.

Doceniając powyższe pragnę kol. Sławko wyjaśnić, że WKK w ramach swojej polityki równych szans, której integralną częścią jest otwartość na młodych, ambitnych i inteligentnych ludzi w żadnej mierze nie blokuje młodym, zdolnym awansu. Jest wprost przeciwnie polityka równych szans powoduje, że tacy ludzie są przez naszą organizację promowani.
Polityka równych szans została wypracowana na bazie kodeksu najlepszych praktyk, jak również na podst. olbrzymich doświadczeń Zarządu. Zważywszy powyższe, awans w naszych strukturach nie może być awansem bez przyczyny. Nie może on również być awansem za szybkim, z jakich względów myślę, że nie trzeba kol. Sławko tłumaczyć.

Kol. Członek Zwyczajny ps. Stażysta, postanowił podjąć wyzwanie jakim niewątpliwie jest godność noszenia miana Członka Nadzwyczajnego WKK. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kol. Stażysty i mając na uwadze w/w politykę równych szans Zarząd postanowił powierzyć kol. Stażyście kilka odpowiedzialnych zadań. Jednym z nich jest koordynacja  wyjazdów.
Głęboko wierzę, że kol. Stazysta im podoła i już niedługo będzie mógł nosić jakże zaszczytne miano Członka Nadzwyczajnego.

Za Zarząd
V-ce.

P.S. Tym co nie zrozumieli: powyższe to żart.

P.P.S. Nie zapomnijmy w czym rzecz. Zatem cytuję poniżej wiadomość dot. wyjazdu do Łodzi.

Witam, zamierzam zorganizować wyjazd do Łodzi na mecz Skra -Resovia dnia 30 listopada. Planuje jechać do Łodzi pociągiem o godzinie 13:35 i na miejscu będziemy na godzinę 15:58 (stacja Kaliska jest dosyć blisko Atlas Areny). Późniejsze połączenia nie wchodzą w grę ponieważ np Poslkibus przyjeżdża do Łodzi na godzinę 17:15 i ewentualne korki mogą spowodować nasze spóźnienie na mecz. Jeśli chodzi o powrót to proponuje wracać o godzinie 22:35 polskimbusem. Wcześniejsza godzina polskiegobusa jest o 21;30 wiec możemy nie zdazyc gdyby mecz trwał 5 setow. Myślę że na taki wyjazd trzeba liczyć około 100zl. W poniedziałek będę rezerwowal juz bilety na mecz i transport. Najprawdopodobniej bedziemy chcieli kupic bilty w sektorze E. Będą tam droższe bilety ale za to dobra widoczność :-) gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pisać

« Ostatnia zmiana: Października 30, 2014, 17:07:08 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »