Autor Wątek: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011  (Przeczytany 18081 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:21:37 pm »
dobrym pomysłem są kartoniki do unoszenie w górę na przerwach technicznych czy na czasach. Nowiny mogły by tak zrobić żeby na ostatniej stronie tej gazetki na mecz, która później i tak lata po całej hali wydrukowali ją na czerwono a częsc na biało i może było by je ułożyć w jakis wzór, czy to pasy czy to napis, cóż jest wiele opcji.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 06, 2010, 14:18:32 pm »
trzeba mieć "to" w miejscu, którym jesteś do tych ludzi odwrócona ;)
dobra rada następnym razem postaram się skorzystać ;)
P.S poszukuję zagubionego(czerwonego)nosa na hali może ktoś znalazł (cuda się zdarzają) ;D
pozdrawiam
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 06, 2010, 15:15:32 pm »
Coś takiego mi się spodobało:
http://i12.tinypic.com/3yn2aeg.jpg
http://i11.tinypic.com/33nkx9i.jpg

Oczywiście zamiast "Jagieloński", dajemy "Resoviacki" (albo żeby się rymowało: "My wolimy styl RRzeszowski"). Najpierw cały sektor KK ubrany na czarno, nie śpiewa i tylko ten transparent, a po chwili wszyscy w koszulkach z szalikami, bębnami i śpiewanie :D

Częstochowianie w ubiegłym sezonie mieli parę transparentów nie bardzo przyjemnych dla nas (m. in: http://d.wiadomosci24.pl/g2/b8/f0/19/127780_1267221778_324d_p.jpeg) to można zrobić coś w tym stylu. Wygląd jak na pierwszym zdjęciu i hasło "Tak było w Częstochowie" a gdy zaczyna się drugie zdjęcie hasło "Dziś witamy Was w Rzeszowie"  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 16:14:41 pm wysłana przez Grembi »

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 06, 2010, 15:29:52 pm »
@up
z tą metamorfozą to jest bd pomysł :d

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 06, 2010, 16:55:59 pm »
Coś takiego mi się spodobało:
http://i12.tinypic.com/3yn2aeg.jpg
http://i11.tinypic.com/33nkx9i.jpg

Oczywiście zamiast "Jagieloński", dajemy "Resoviacki" (albo żeby się rymowało: "My wolimy styl RRzeszowski"). Najpierw cały sektor KK ubrany na czarno, nie śpiewa i tylko ten transparent, a po chwili wszyscy w koszulkach z szalikami, bębnami i śpiewanie :D

Częstochowianie w ubiegłym sezonie mieli parę transparentów nie bardzo przyjemnych dla nas (m. in: http://d.wiadomosci24.pl/g2/b8/f0/19/127780_1267221778_324d_p.jpeg) to można zrobić coś w tym stylu. Wygląd jak na pierwszym zdjęciu i hasło "Tak było w Częstochowie" a gdy zaczyna się drugie zdjęcie hasło "Dziś witamy Was w Rzeszowie"  ;)
Ten wieprz w kotle bardziej przypomina mi tych czestochowskich brzuchaczy, ktorzy teraz podobno zwiali przed kibolami kopanej. Nijak nie moge go skojarzyc z Resovia, no ale od interpretacji malowidel i poezji znalazloby sie pewnie kilku lepszych specjalistow.

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 06, 2010, 22:54:55 pm »
Odnośnie jeszcze mojej propozycji, myślę że mogłoby to wyglądać następująco. Działoby się to albo w trakcie seta, albo na przerwie technicznej, albo między setami czy na preentacji, już jak tam chcecie. Pierwszy transparent jest wyciągany i zasłania on cały KK, a na nim napis "Tak wygląda większość Polski" (ewentualnie ten o Cze-wie), w tym czasie KK chowa szaliki, ubiera czarne koszulki i są odsłaniani. Siedzą przez chwile bez dopingu, można ewentualnie "pierdnąć" z jakiejś trąbki ale to nie jest konieczne. Następnie są zasłaniani drugim transparentem z napisem "My wolimy styl RRzeszowski", przebierają sie w pasiaki, biorą bębny i szaliki no i są odsłaniani. Po tym jakieś śpiewanie np: "aleale aleola i tylko Sovia..." i potem tradycyjny doping. Myślę, że wyglądałoby to fajnie, ale ocena zależy od Was ;)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:07:13 pm »
Jako potencjalnemu widzowi calkiem mi sie podoba. Mysle, ze Polsacik tez by to kupil ;)

Pragęba

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:49:26 pm »
To są główne cele KK:
- Rozwój i popularyzacja sportu, a przede wszystkim piłki siatkowej.
- Rozpowszechnianie pozytywnego wizerunku kibiców siatkówki w kraju i za granicą  oraz kreowanie tego wizerunku.
- Podejmowanie działań wspierających w wykreowaniu dobrego wizerunku sekcji piłki siatkowej.

Oprawa ta trąci prowokacją i narcyzmem oraz nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi założeniami.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 07, 2010, 09:06:43 am »
Tak tak, kocham GATE 13, szczególnie jak żaden forumowy świeżak nie myśli nawet zajrzeć stronę wcześniej. Co do oprawy, zrobienie czegoś takiego jak Jaga pokaże tylko to, że potrafimy kserować, a nie na tym to polega. Jak ktoś ma dobry pomysł na oprawę, niech narysuje przykładowo i wyśle np. Abdulowi do sprawdzenia a o resztę to by się on już postarał.

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Wymyślamy oprawę na mecz Asseco Resovii w sezonie 2010/2011
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 07, 2010, 17:17:15 pm »
W tym momencie jest problem bo jedna osoba podstawowa, która zajmowała się oprawami ( czyli malowaniem w tym momencie pracuje i nie zabardzo ma czas) jak coś to bym potrzebował kogos do pomocy. Potrzebne by było pomieszczenie gdzie by to było robione . Z krawcową by niebyło problemów mogła by szyć w swoim domu a nastepnie bym brał zszyte flagi lub materiał do malowania. Nie interesują mnie pomysły kopiowane. Sami mamy cos wymysleć. Ja mam jeden pomysł ale potrzebowałbym duze kartony tak aby one mogły by zapełnic sektor KK , jak ktoś wie gdzie mógłbym dostać lub kupić to prosze o info na prywatna wiadomość
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie