Autor Wątek: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018  (Przeczytany 45989 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 28, 2018, 13:32:03 pm »
A tak z ciekawości to jak widzicie szanse wygranej z Lube lub Fakiel ?, zakładając że dziś wygrywamy.
Na razie wygrajmy z Irańczykami dziś to wówczas będziemy dywagować z kim lepiej byłoby się spotkać. Dla mnie Resovia nie musi wcale wygrać tych mistrzostw, ważne żeby się godnie do końca zaprezentowała i wróciła na właściwe tory a wówczas do końca rudy zasadniczej w PL będziemy co najmniej na 6 placu...
Prezes-Ignaczak

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 28, 2018, 13:39:20 pm »
Na razie wygrajmy z Irańczykami dziś to wówczas będziemy dywagować z kim lepiej byłoby się spotkać. Dla mnie Resovia nie musi wcale wygrać tych mistrzostw, ważne żeby się godnie do końca zaprezentowała i wróciła na właściwe tory a wówczas do końca rudy zasadniczej w PL będziemy co najmniej na 6 placu...
Coś czułem że taka będzie odpowiedź  ::) ok niech będzie  ;) raczej chodziło mi ocenę poziomu naszego i w/w zespołów niż dywagacji z kim byłoby lepiej.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2018, 13:41:53 pm wysłana przez tomi92 »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 28, 2018, 13:41:01 pm »

To nie kwestia eksperymentów. Nie jest wielkim problemem zajechać naszego głównego konia pociągowego. A szanse na wygranie dzisiaj bez niego i tak są spore. A w takiej sytuacji zawodników czeka granie czterech meczów w 5 dni. Więc to nie eksperyment tylko rozsądek.

Nie sądzę, żeby Cretu zaryzykował taką zmianą. Pierwsza szóstka cały czas potrzebuje czasu na stabilizację. Poza tym Szerszeń jest po kontuzji. No chyba, że urodzi się jakaś bardzo bezpieczna przewaga. Ale czy już teraz, przed meczem, możemy być takimi...optymistami?
Poza tym...wydaje mi się, że pierwszy w takim przypadku powinien być brany pod uwagę Buszek.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2018, 13:44:21 pm wysłana przez leon »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 28, 2018, 13:43:22 pm »
Wiem, że po meczu z Sadą kibice patrzą juz na bilety w Częstochowie ale apeluje o odrobinę chłodnej głowy. Mamy w tym sezonie ogromne problemy z grą. Dziś nasi zawodnicy potrzebują dużego wsparcia. Starajmy się być z nimi nawet gdyby wynik nie był po naszej myśli, może uda się to zmienić. Do boju Resovia!

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 28, 2018, 14:04:24 pm »
Wiem, że po meczu z Sadą kibice patrzą juz na bilety w Częstochowie ale apeluje o odrobinę chłodnej głowy. Mamy w tym sezonie ogromne problemy z grą. Dziś nasi zawodnicy potrzebują dużego wsparcia. Starajmy się być z nimi nawet gdyby wynik nie był po naszej myśli, może uda się to zmienić. Do boju Resovia!

Popieram w całej rozciągłości. Z Sadą nie graliśmy w roli faworyta i było łatwiej ,bezstresowo, teraz jesteśmy stawiani w roli faworyta a jak gramy w tym sezonie w roli faworyta  pokazują mecze ligowe na Podpromiu.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 28, 2018, 14:39:42 pm »
A tak z ciekawości to jak widzicie szanse wygranej z Lube lub Fakiel ?, zakładając że dziś wygrywamy.

Zacznijmy od tego, że sama nasza wygrana dzisiaj jeszcze niczego nie zapewni. Stanie się tak tylko jeśli wcześniej wygrają Włosi. Jeśli Sada zwycięży jakkolwiek, to jutro wszystko będzie otwarte.

Nie sądzę, żeby Cretu zaryzykował taką zmianą. Pierwsza szóstka cały czas potrzebuje czasu na stabilizację.

Po pierwsze, to Cretu powiedział w wywiadzie przed turniejem, że będzie chciał dać pograć Nico. Po drugie, napisałem wcześniej, że liczę na takie okoliczności, które na to pozwolą. Jestem przekonany, że Schulz zagra sporo, żeby się przełamał. Natomiast wcale nie bez sensu wydaje się rozpoczęcie z Miką i Szerszeniem i w razie solidnych kłopotów po pierwszym secie wrócenie do Rossarda.

Tak sobie głośno myślę. Wieczór zweryfikuje.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 28, 2018, 14:40:12 pm »
Nie sądzę, żeby Cretu zaryzykował taką zmianą. Pierwsza szóstka cały czas potrzebuje czasu na stabilizację. Poza tym Szerszeń jest po kontuzji. No chyba, że urodzi się jakaś bardzo bezpieczna przewaga. Ale czy już teraz, przed meczem, możemy być takimi...optymistami?
Poza tym...wydaje mi się, że pierwszy w takim przypadku powinien być brany pod uwagę Buszek.
Na tych mistrzostwach nie ma czegoś takiego, jak bezpieczna przewaga. Parę drużyn miało piłki setowe czy meczowe w górze i później przegrało.

Koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty. Z Sadą przegraliśmy czwartego seta przez konfetti. Ten papierek co leciał i Sohji się nim "bawił" zdekoncentrował nas i o mały włos, abyśmy przegrali mecz. Dobrze, iż skończyło się tylko na przegranym secie.

Zmian zapewne będzie niewiele o ile jakiekolwiek będą. Trener Cretu nie będzie ryzykował. Celem jest zwycięstwo a nie odgrywanie tego czy innego gracza. Jak wywalczymy awans to w kolejnym meczu można by to rozważyć. Natomiast dziś nie.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 28, 2018, 15:07:29 pm »
Zacznijmy od tego, że sama nasza wygrana dzisiaj jeszcze niczego nie zapewni. Stanie się tak tylko jeśli wcześniej wygrają Włosi. Jeśli Sada zwycięży jakkolwiek, to jutro wszystko będzie otwarte.

Po pierwsze, to Cretu powiedział w wywiadzie przed turniejem, że będzie chciał dać pograć Nico. Po drugie, napisałem wcześniej, że liczę na takie okoliczności, które na to pozwolą. Jestem przekonany, że Schulz zagra sporo, żeby się przełamał. Natomiast wcale nie bez sensu wydaje się rozpoczęcie z Miką i Szerszeniem i w razie solidnych kłopotów po pierwszym secie wrócenie do Rossarda.

Tak sobie głośno myślę. Wieczór zweryfikuje.
Nie łudź się, w 5-cio setowym meczu zero zmian a tu liczysz na taki eksperyment, rozczarowałby mnie Cretu jakby tak uczynił i przypomniałby mi pewnego "Magika  ;D" - Cretu to włoska szkoła i nie ma miejsca na tego typu czary, więc nie prowokuj nawet takiego zajścia  ;)
Prezes-Ignaczak

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 28, 2018, 15:46:01 pm »
Na tych mistrzostwach nie ma czegoś takiego, jak bezpieczna przewaga. Parę drużyn miało piłki setowe czy meczowe w górze i później przegrało.

Koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty. Z Sadą przegraliśmy czwartego seta przez konfetti. Ten papierek co leciał i Sohji się nim "bawił" zdekoncentrował nas i o mały włos, abyśmy przegrali mecz. Dobrze, iż skończyło się tylko na przegranym secie.

Zmian zapewne będzie niewiele o ile jakiekolwiek będą. Trener Cretu nie będzie ryzykował. Celem jest zwycięstwo a nie odgrywanie tego czy innego gracza. Jak wywalczymy awans to w kolejnym meczu można by to rozważyć. Natomiast dziś nie.
Nie przegraliśmy tego seta przez konfetti, tylko przez zacięcie w ataku. Gdyby Sada tak się tłumaczyła po porażce, to pewnie bylibyśmy oburzeni. Sam napisałeś że nie ma na tym turnieju czegoś takiego jak bezpieczna przewaga i to fakt bo jak niby wytłumaczyć porażkę Zenita z Lube w tie-breaku. Chociaż tam było akurat skandaliczne sędziowanie, ale w obie strony.
Myślę, że dzisiaj musimy zagrać nie pamiętając o zwycięstwie z Sadą i nie myśleć o tym, że jesteśmy faworytem, bo to lubi nas gubić, szczególnie w tym sezonie.Jak zagramy na luzie swoją grę z poniedziałku to to powinno wystarczyć na Irańczyków. Fajnie gdyby Trento wygrało z Sadą, to już dziś możemy wywalczyć awans. Jeśli jutro jednak musielibyśmy wygrać z Włochami do awansu to czarno to widzę, chociaż pewnie mało kto wierzył w wygraną z Brazylijczykami, więc czemu by nie pyknąć mocarza sprzed kilku lat.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 28, 2018, 18:45:20 pm »
Ciekawe rzeczy można usłyszeć podczas meczu Trentino z Sada.
Wielu agentów na trybunach na Podpromiu.
Ptaszki ćwierkają o jakichś ruchach jutro wieczorem.
A Stocznia zagra w pełnym składzie jutro z Gdańskiem.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka