Autor Wątek: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018  (Przeczytany 45989 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 01, 2018, 19:49:58 pm »
Nie udało się. Była walka, ale było tez falowanie...
Jutro może być ciekawie.
Ale jeszcze ciekawsze, jak Trener poukłada puzzle na ligę, w związku z limitami...

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 01, 2018, 19:50:01 pm »
Tegoroczna tradycja- przegrywamy wygrane mecze.
To chyba inny mecz oglądaliśmy  ::) my może przechodziliśmy ko wygranego meczu  w 1 secie  ;)
Uważam że jak na potencjał i nasze przejścia to wynik przyzwoity.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 01, 2018, 19:58:20 pm »
Wielkie bRRawa dla Naszej Drużyny za walkę w tym meczu. Mam nadzieję, że jutro powalczymy o brąz. I że przełożymy taką grę na ligę.

Ps. Po pierwszym secie trudno mówić o wygranym meczu, więc jak mogliśmy przegrać wygrany mecz???

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 01, 2018, 20:00:59 pm »
Wielkie bRRawa dla Naszej Drużyny za walkę w tym meczu. Mam nadzieję, że jutro powalczymy o brąz. I że przełożymy taką grę na ligę.
Rożnicę robi Perry, co wyciąga piłki a wręcz bomby to sztos. W lidze ciężko bez niego będzie grać na takim poziomie  :-\

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 01, 2018, 20:04:22 pm »
To chyba inny mecz oglądaliśmy  ::) my może przechodziliśmy ko wygranego meczu  w 1 secie  ;)
Uważam że jak na potencjał i nasze przejścia to wynik przyzwoity.
Dokładnie tak uważam. Mieliśmy ich na tacy. Do katastrofy w połowie 2 seta. Końcówka pierwszego seta super.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 01, 2018, 20:14:15 pm »
Mam nadzieję, że jutro powalczymy o brąz. I że przełożymy taką grę na ligę.
Jutro nasi wyjdą składem jak na Trentino więc szybko pójdzie
3 szybkie i nie będzie już KMŚ

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 01, 2018, 20:48:21 pm »
Powinniśmy do I składu Resovii kupić Bartka Kurka i Annę Grejman. Siła ognia wzrosłaby trzykrotnie. I oboje mają polską licencję.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 01, 2018, 21:57:21 pm »
Ja mam duży niedosyt po tym meczu. Niestety, ale jednym przyjmującym w ataku wygrać takiego meczu się nie da.
Po raz kolejny odbijają się nam czkawką wybory transferowe. Od początku było wiadomo, że Mika będzie potrzebował dużo czasu na ewentualne odbudowanie się, a tak naprawdę to my jesteśmy uzależnieni od jego gry na boisku. O ile w KMŚ mógł wejść Szerszeń, tak w lidze jest to tylko Rafał Buszek, co do którego też można mieć dużo zastrzeżeń, choć patrząc na poprzedni sezon takiej jego gry można było się spodziewać. I jeszcze podpisaliśmy kontrakt z Miką na rok, wyleczy się u Nas a my go wypuścimy bo nie będziemy mogli przebić oferty :) Żeby było śmiesznej to Mika najprawdopodobniej ma najwyższy kontrakt w Resovii.
To jest Nasze takie podsumowanie z roku na rok popełnianych tych samych błędów.

Oby zmiany, które zaszły w Naszym klubie spowodowały, że ulegnie to zmianie.

A wracając jeszcze do meczu, to Tibo w tym sezonie pokazuje swój pełen potencjał. Naprawdę jestem pod wrażeniem jego gry.
Jutro walczymy o brąz.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 01, 2018, 22:19:07 pm »
I jeszcze podpisaliśmy kontrakt z Miką na rok, wyleczy się u Nas a my go wypuścimy bo nie będziemy mogli przebić oferty :) Żeby było śmiesznej to Mika najprawdopodobniej ma najwyższy kontrakt w Resovii.
To jest Nasze takie podsumowanie z roku na rok popełnianych tych samych błędów.



Kolego ja czegoś nie rozumiem w Twojej wypowiedzi, jaką ofertę mamy przebić, własną ? ;) Skoro Mika ma najwyższy kontrakt w Resovii i chyba również w lidze, to o przebiciu jakiej oferty piszesz ?. Skoro przyszedł do nas , a nie chciał, to raczej nikt tej oferty nie był w stanie przebić, nie uważasz ? Od takiego trenera, który trzyma go na parkiecie nawet gdy nie kończy większości ataków, to chyba raczej nie będzie chciał odejść ?
Jakie to błędy popełniamy, kontraktując Mikę, czy nie kontraktując takich zawodników ?, przecież rozpływali się w pochwałach jego umiejętności różni znawcy jego talentu. Przypomnę, że to w Resovii zdobył złoty medal MP, siedząc na ławie.
Johena tez sprowadziliśmy po ciężkim sezonie w Rosji i kontuzji, ale ten zawodnik do swoich obowiązków podszedł w sposób profesjonalny i został MVP sezonu, zdobył złoty medal i zyskał wielką sympatię wielu kibiców, czy Mateusz tez pójdzie tą drogą ?. Pożyjemy, zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2018, 22:27:43 pm wysłana przez Majer »

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #189 dnia: Grudnia 01, 2018, 22:23:06 pm »
Jutro nasi wyjdą składem jak na Trentino więc szybko pójdzie
3 szybkie i nie będzie już KMŚ
Jutro gramy o medal a nie o 1 m. w grupie. Jestem pewny że Cretu wystawi najsilniejszy skład.
Rożnicę robi Perry, co wyciąga piłki a wręcz bomby to sztos. W lidze ciężko bez niego będzie grać na takim poziomie  :-\
To co robił Luke to przecierałem oczy ze zdumienia. Sokołow i Leal też chyba byli zdziwieni, że nie mogli się czasami dobić do parkietu. Wobec kontuzji Masło chyba właśnie dłużej pogramy z Perrym. Oby tylko Leman to udzwignął, bo pewnie zastąpi Smitha.
Brakło nam dzisiaj drugiej siły ofensywnej na przyjęciu. Gdyby na naszą stronę boiska przeszedł Leal czy Juantorena, to pewnie gralibyśmy tie-break na przewagi. Mimo to chcę taką Resovię oglądać zawsze. No i Damian wraca do formy.
Chyba te KMŚ wyjdą nam na dobre. Za tydzień gramy z Jastrzębiem. Nie możemy zapomnieć że graliśmy jak równy z równym z Sadą i Lube. Jutro ma być brąz. ;)