Autor Wątek: Resovia a kibice  (Przeczytany 43879 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 02, 2014, 07:10:34 am »
Oj Abdul, Abdul. Jak ja Cię lubię. Można by jeszcze tutaj 200 stron żółci wylać, ale Ty z tym cytatem Fergusona trafiłeś w punkt. Jak to się mówi lewy sierpowy na szczękę. Ten cytat w kontekście tego łódzkiego blamażu i hańby brzmi niczym ...... poezja.

Darek, korzystając z okazji mam pytanie. Z pewnością zauważyłeś że padła propozycja aby w czwartek wyrazić swoją dezaprobatę, i nie było dopingu lecz wymowna CISZA. Czy "starszyzna" SSPS bierze w ogóle taką ewentualność i zamierza w swoim gronie przedyskutować taką formę wyrażenia swojej dezaprobaty na grę a przede wszystkim na postawę drużyny?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 07:13:26 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Lewy21

  • Gość
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 02, 2014, 08:38:45 am »
Jeszcze raz oglądnąłem mecz ze Skrą i doszedłem do wniosku, że to nie jest wina zawodników, że to wyglądało tak, a nie inaczej. Kurcze, przecież tą drużynę tworzą w 80 % zawodnicy, którzy są spokojnymi, wywarzonymi ludźmi i nie są stworzeni do tzw. liderowania. W trudnych momentach nie ma kto tego pociągnąć, Piotrek Nowakowski - ostoja spokoju, to samo Jochen, Penchev, Buszu, Russel też na wyrywnego nie wygląda, a Igła sprawia wrażenie jakby go już trochę kurz pokrył. Jedyny walczak w osobie Lotmana nie jest już poważnie traktowany przez Pana trenera.
Ktoś tak sobie tych chłopaków dobrał i teraz niech orze jak może, a brak dopingu z mojej strony będzie dezaprobatą dla pomysłów, zachowań i totalnego braku interakcji z kibicami ze strony Pana Kowala i sztabu szkoleniowego (pomijam Sergiusza :-))
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 08:42:13 am wysłana przez Lewy21 »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2014, 09:12:41 am »
gwoli ścisłości, te banery to znowu inicjatywa Wojtka - Why
Gwoli ścisłości, to pomysł wyszedł od Spidera, hasło złożył nasz klubowy wieszcz Chelepperro. Ja tylko za pośrednictwem Jasia wysłałem do druku, gdzie Jasio albo pracownicy drukarni z "profesjonalnego" projektu w MS Word zrobili co trzeba.
Tak więc tym razem żadna moja zasługa...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2014, 09:25:53 am »
Oj Abdul, Abdul. Jak ja Cię lubię. Można by jeszcze tutaj 200 stron żółci wylać, ale Ty z tym cytatem Fergusona trafiłeś w punkt. Jak to się mówi lewy sierpowy na szczękę. Ten cytat w kontekście tego łódzkiego blamażu i hańby brzmi niczym ...... poezja.

Darek, korzystając z okazji mam pytanie. Z pewnością zauważyłeś że padła propozycja aby w czwartek wyrazić swoją dezaprobatę, i nie było dopingu lecz wymowna CISZA. Czy "starszyzna" SSPS bierze w ogóle taką ewentualność i zamierza w swoim gronie przedyskutować taką formę wyrażenia swojej dezaprobaty na grę a przede wszystkim na postawę drużyny?

...bardzo trafne pytanie. W zasadzie to od SSPS-u zależy powodzenie tej, uważam, koniecznej akcji. Kibice też powinni pokazać, że...mają jaja i ich cierpliwość się gdzieś kończy. Nie gwizdami, nie buczeniem, ale wymowną ciszą. KK na siedząco przez cały mecz. Jak w klasycznym korpo...wszyscy zdyscyplinowani, uczesani i przystosowani do procedur. Weszli, obejrzeli przedstawienie, za które zapłacili i wyszli. Wiem, będzie to niesłychanie ciężko wytrzymać i znieść, ale jak nie teraz to kiedy? Albo z tego się zrodzi jakaś chemia, albo za kilka tygodni przeżyjemy podobny blamaż.   
Tylko błagam nie bierzcie pod uwagę zdania Majera w tym względzie  :P  ;)  :) On na pewno będzie przeciw...

Przed meczem odbyła się konferencja podczas, której wystąpił m.in. wiceprezes Asseco Resovii SA Bartosz Górski: https://www.youtube.com/watch?v=mGFkIFZaddg&feature=youtu.be&t=7m43s

Po obejrzeniu tego fragmentu od razu przypomniała mi się scenka z filmu "Ziemia Obiecana"...przez pół fabryki biegnie za dyrektorem tej fabryki stary człowiek, w obdartych ciuchach i błaga tegoż dyrektora...Karola Borowieckiego, żeby ten nie wyrzucał go z pracy. Gra na uczuciach mówiąc, że przecież tyle lat pracował sumiennie...na co otrzymuje krótką, zdawkową odpowiedź...Józek, nie jesteś już potrzebny. Teraz maszyna zrobi to wszystko za ciebie. Wynoś się... 

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2014, 09:54:37 am »
A my idąc do fabryki ( Podpromie) będziemy sobie podbijać karty pracy (bilety) na wejściu  ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 02, 2014, 09:59:45 am »
A my idąc do fabryki ( Podpromie) będziemy sobie podbijać karty pracy (bilety) na wejściu  ;)

Albo bierzemy urlop na żądanie. Ja w czwartek tak zrobię  ;) . Oczywiście będę śledził z uwagą proces produkcyjny, tym razem bez jakichkolwiek emocji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 10:05:38 am wysłana przez Slawko »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 02, 2014, 10:32:12 am »
Albo bierzemy urlop na żądanie. Ja w czwartek tak zrobię  ;) . Oczywiście będę śledził z uwagą proces produkcyjny, tym razem bez jakichkolwiek emocji.
Musiałeś mieć jakieś przecieki ;) bo swój bilet musiałem odebrać do czwartku.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2014, 10:36:54 am wysłana przez d74 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 02, 2014, 10:42:15 am »
Musiałeś mieć jakieś przecieki ;) bo swój musiałem odebrać do czwartku. A B.Górskiego nie interesuje los biletu po opuszczeniu kasy.

Nie Damian, nie miałem przecieków. Dostałem oficjalne info z korporacji, że najważniejsze są play offy, ale Plus Ligi.  Zatem mecze grupowe LM są zwykłymi sparingami, można je nazwać materiałem w obróbce, nie ma co szmalu wydawać. W korporacji przecież liczy się produkt finalny.  ;)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2014, 07:49:37 am »
Też jestem za całym meczem.Faktycznie, odśpiewać hymn i potem być widzem, piknikiem, etc. Mogliby chłopcy klaskać, stawać na uszach, aby nas zmobilizować do dopingu.
Myślę, że Zarząd SSPS-u się ustosunkuje do tego pomysłu. Może warto go omówić w węższym gronie.

SSPS Resovia będzie prowadził normalny doping.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia a kibice
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:41:20 am »
A ja apeluję o przemyślenie decyzji! Jakaś forma kibicowskiego niezadowolenia jest niezbędna!