Autor Wątek: Igrzyska Olimpijskie  (Przeczytany 27216 razy)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 02, 2008, 22:18:16 pm »
Realnie , ta grupa nie jest słaba ale nie jest też taka mocna żeby odrazu pochopnie mowić o grupie śmierci ... Włosi jak najbardziej do ogrania  , drużyny azjatyckie myśle ze również , USA może być cieżko ale reszta wydaje mi sie w naszym zasięgu :D badzmy optymistami :D

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 03, 2008, 08:59:29 am »
Realnie , ta grupa nie jest słaba ale nie jest też taka mocna żeby odrazu pochopnie mowić o grupie śmierci ... Włosi jak najbardziej do ogrania  , drużyny azjatyckie myśle ze również , USA może być cieżko ale reszta wydaje mi sie w naszym zasięgu :D badzmy optymistami :D

Ale my nie zagramy w grupie z USA i Włochami. Z tymi rywalami będzie grała Bułgaria, z którą chcemy zmierzyć się w ćwierćfinale :)

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 25, 2008, 09:23:14 am »
Przepraszam mam pytanie...nie wiecie może czy Dawid Murek sam zrezygnował z kadry (co za tym idzie występ w IO)  czy po prostu Lozano nie widzi dla niego miejsca i czy Dawid w ostatnim czasie wyrażał chęć gry z orłem na piersi...z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2008, 09:33:43 am wysłana przez Mieczyk »

Anka000

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 25, 2008, 13:03:30 pm »
Przepraszam mam pytanie...nie wiecie może czy Dawid Murek sam zrezygnował z kadry (co za tym idzie występ w IO)  czy po prostu Lozano nie widzi dla niego miejsca i czy Dawid w ostatnim czasie wyrażał chęć gry z orłem na piersi...z góry dziękuję.


z artykułu o Murku i wywiadu z nim:
Cytuj
Murek zrezygnował ostatnio z gry w reprezentacji Polski. O jego problemach zdrowotnych wiemy od lat. Nie pojechał na mistrzostwa świata do Japonii (listopad 2006), ale w styczniu tego roku wrócił do drużyny Raula Lozano i zagrał w turnieju kwalifikacyjnym w Izmirze. Jest najlepszy w lidze, dodał pieprzu reprezentacji, więc wydawało się, że zobaczymy go nie tylko na turnieju interkontynentalnym w Espinho, ale też później w Pekinie. Teraz wiadomo, że Murka tam nie będzie, i to smutne, bo z nim byłoby po prostu łatwiej wywalczyć olimpijski awans i medal, na który polska siatkówka czeka od 32 lat.

Cytuj
Nie żałuje Pan podjętej decyzji o rezygnacji z kadry?

- Decyzję podjąłem już wcześniej, więc żalu nie ma, bo była przemyślana. Obecnie po prostu nie jestem w stanie pomóc reprezentacji.

- Dla Pana mogłaby być to prawdopodobnie ostatnia szansa na olimpijski medal, a przecież nie musiałby Pan brać udziału w każdym turnieju?

- Mógłbym sobie powiedzieć, że mogę skończyć przygodę z reprezentacją po zakończeniu igrzysk. Z pewnością wszyscy by sobie tego życzyli. Gdyby tylko moje zdrowie było w lepszym stanie, też pewnie poszedłbym tym tokiem rozumowania. Ale nie należy zapominać, że przed Pekinem jest jeszcze turniej kwalifikacyjny. A ja nie jestem zawodnikiem, który trenuje na ?pół gwizdka?, inaczej niż pozostali. Jeśli chcę coś zdobyć i dążyć do wspólnego dla wszystkich celu, chcę robić wszystko jak inni. W moim charakterze nie leży korzystanie z uprzywilejowanej pozycji.


Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 25, 2008, 13:22:48 pm »
Dzięki bardzo za pomoc.

Kasia93

  • Gość
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 14, 2008, 15:39:12 pm »
macie już "swoją" 12 na Pekin ? moja wygląda tak :

Atakujący:Wlazły, Gruszka
Przyjmujący:Winiarski, Świderski, Wika, Bąkiewicz
Środkowi:Pliński, Kadziewicz, Grzyb
Rozrywający:Zagumny, Woicki
Libero:Ignaczak

chociaż jeszcze sprawa libero nie jest jeszcze jasna, ja wierze że to Igła pojedzie na IO
no i nie do końca wiadomo kto z dwójki Bąkiewicz , Gierczyński dostanie bilet ale myślę że większe szanse ma Bąkiewicz ...

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 14, 2008, 20:49:22 pm »
ja obstawiam podobny sklad choc mam nadzieje ze za Grzyba pojedzie Nowakowski

Mateusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 14, 2008, 21:09:05 pm »
albo Możdżonek

Kasia93

  • Gość
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 15, 2008, 00:59:54 am »
albo Możdżonek
właśnie nie mogłam sie zdecydować po udanym wystepie z Japonią ma szanse

ja obstawiam podobny sklad choc mam nadzieje ze za Grzyba pojedzie Nowakowski

A Nowakowski za to dobrze grał na początku LŚ więc sama nie wiem ....

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Igrzyska Olimpijskie
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 15, 2008, 10:35:05 am »
a poza tym Nowakowski w razie czego jest dobrze zgrany z "Małym"...ale to też powód do zmartwień bo "Mały" jest też zgrany dobrze z Gackiem a rozgrywający zgrany dobrze z libero to jednak dobra rzecz...