Autor Wątek: PlusLiga 2014/2015  (Przeczytany 218274 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #430 dnia: Marca 08, 2015, 10:44:11 am »
Why, kto tutaj panikuje? Na pewno nie ja! Szlag mnie trafia i krew jasna zalewa jak czytam niektórych Forumowiczów >:( dla których dzisiejszy mecz to "spacerek " I wogóle samo się dzisiaj wygra.
Otóż oświadczam co niektórym Forumowiczom, że samo się qwa nie wygra!
Tak na marginesie, to dzisiaj obstawilbym w typerze trochę inny wynik. Mianowicie tiebreak. 
A teraz napisze cos co wielu może się nie spodoba na Forum. Absolutny priorytet to środa. Nawet jeżeli dzisiaj przegramy to czy cos się stanie? Wciąż będziemy mieć "dwa życia" i wciąż będziemy w grze i finał +L. Czy mamy taki luksus w środę z Nowosybirskiem! NIE! Tam co najwyżej...... tfu, tfu... złoty set.
Czy JW stać na 3 zwycięstwa z nami? Osobiście uważam ze NIE! Czy Novosybirsk stać na wygraną za 3 punkty w Rzeszowie. Uważam że jak najbardziej TAK!
I jest jeszcze jeden szalenie ważny aspekt meczu z Nowosybirskiem. Otóż obawiam się szczerze o życie jednego z kibiców. Jak przegramy dzisiaj to Repres na pewno "sepuku" nie popelni, ale po przegranej w środę może być roznie ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #431 dnia: Marca 08, 2015, 12:51:55 pm »
Rzeczywiście, bardziej obawiam się wyniku środowego niż dzisiejszego. W rywalizacji z JW jakoś nie dopuszczam do głowy, żebyśmy przegrali aż 3 mecze. Sport jest tylko sportem i wszystko zdarzyć się może, ale dystans 5 meczów jest dość miarodajny, jeśli chodzi o sportową klasę.
Wartość JW znamy. Z Bartmanem, czy bez Bartmana oni pewnego poziomu nie przeskoczą. My nie jesteśmy ograniczeni w poziomie gry  :)
To prawda, że zależy mi na LM, ale "dłużej klasztora niż przeora". Przeżyłem porażkę z JW, to i porażkę z Nowosybirskiem bym przeżył.
Pablo, wspominasz o "syndromie syberyjskim" w naszym składzie. Obyś się mylił. Bo jeśli się nie mylisz, pomysł wysłania na Syberię drugiego składu nagle wyda się genialny. Bo z przetrzebionym składem przestajemy być pewniakiem. Zobaczymy.
Mecz o awans do półfinału +L rozegra się gdzieś. W Jastrzębiu czy w Rzeszowie - to obojętne. Tu mamy przewagę w ilości meczów. Nawet przy 0:2 w meczach będę prawdziwie wierzył w nasz awans. Play-off do 3 zwycięstw to jest "nasza gra".
Mecz o półfinał LM rozegra się w Rzeszowie. Tylko w Rzeszowie. Tego byłem pewny od początku. Podobno Ruscy mieli przylecieć do nas samolotami rejsowymi, ale w związku z porażką u siebie czarterują samolot prosto do Rzeszowa. Przylatują do nas, żeby wygrać 4:0, a ten zespół stać na zwycięstwo z każdym. Każdym!
Nie lekceważę JW. Nie obawiam się Ruskich. Obawiam się pewnej dozy zadowolenia u nas. Obawiam się, że publiczność przyjdzie na festyn i zamilknie, gdy będziemy przegrywać 0:2 w setach. Obawiam się naszego powolnego wchodzenia w mecz i że nie wykorzystamy szansy rzucenia się na Ruskich od początku meczu. Bo pierwszy set będzie rzutował na cały mecz. Pierwszy set to nasza największa szansa.
Na ile mogłem, przypomniałem naszym, że w meczu z Nowosybirskiem jest w tej chwili 0:0. Odniosłem wrażenie, że pamiętali o tym i bez moich przypominań. To dobrze.
Trochę pomieszałem wątki, ale czasem trudno jest nie mieszać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 08, 2015, 13:33:09 pm »
Pablo ma rację przygotujcie się dziś na wojnę . Będzie cieżko . Mam nadzieję że z tej opresji też wyjdziemy wygrani.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #433 dnia: Marca 08, 2015, 14:10:34 pm »
Fabiana nie widzę na rozgrzewce... Chyba dzisiaj bez niego.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #434 dnia: Marca 12, 2015, 02:11:39 am »
Z Ptokami gramy w końcu we wtorek 17 marca, kolejne mecze rozplanowano na 20 marca (piątek), 1 kwietnia i 6 kwietnia.
Skra gra w tą sobotę 14 marca, kolejne 18, 21 i 1 kwiecień.

Qrde, patrząc na LM 28 i 29 marca, planowanie ew. meczy na 1 kwietnia to chyba delikatne przegięcie  :o

I my i Skra będziemy mieć sporo grania! Lotos i Jastrzębie spokojnie będą trenować i się regenerować!


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 12, 2015, 08:18:19 am »
Z Ptokami gramy w końcu we wtorek 17 marca, kolejne mecze rozplanowano na 20 marca (piątek), 1 kwietnia i 6 kwietnia.
Skra gra w tą sobotę 14 marca, kolejne 18, 21 i 1 kwiecień.

Qrde, patrząc na LM 28 i 29 marca, planowanie ew. meczy na 1 kwietnia to chyba delikatne przegięcie  :o

I my i Skra będziemy mieć sporo grania! Lotos i Jastrzębie spokojnie będą trenować i się regenerować!
No to jedno rozwiązanie - zakończyć temat w 3 meczach :)
aaa, sorki, Skra już nie wygra w 3 meczach  8)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 13, 2015, 10:27:36 am »
Ale Lotos w trzech wygra przecież ;-)

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 13, 2015, 16:18:55 pm »
Czy jest gdzieś w necie dzisiejsze transmisja meczu Politechniki z Radomiem??

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 13, 2015, 20:39:29 pm »
No to ładnie "nasze" chłopaki z W-wy pogoniły dziś radomiaków!!!!
4-0 dla Michała i Olka - BRAWO
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 13, 2015, 20:56:19 pm »
No to ładnie "nasze" chłopaki z W-wy pogoniły dziś radomiaków!!!!
4-0 dla Michała i Olka - BRAWO
Super, zwłaszcza w kontekście...znaczy po prostu zwłaszcza ;)