Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24314 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:57:45 am »
oprócz zmiany Miki na Buszka konieczna wydaje się zmiana Smitha za Możdżonka ... przykro to mówić, ale patrząc się na szybkość poruszania się Możdzonka i jego flegmatyczność aż prosi się aby na rozegraniu grał już tylko Kozub. Gra wygląda gorzej niż wczorajszy wynik ze słabiutką Bydgoszczą ... trochę długo nie ma progresu jak na pracę nowego trenera..a może po prostu ten zespół jest tak źle skomponowany i słaby, że w tym sezonie już nic nie będzie z chociaż "średniego" grania?  ... czas już myśleć o przyszłości

Ja bym tu upatrywał po części winę w sztabie przygotowania fizycznego, bo coś ewidentnie w tej sferze fizycznej jest nie tak  :(
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 13, 2018, 10:03:22 am »
Ja mam tylko jeden apel do drużyny...do trenera, bo po wczorajszym meczu chodzą słuchy o jakimś zakazie udzielania wywiadów przez zawodników.
Byłby to jeden z najgorszych pomysłów, jakie w tej sytuacji można zastosować.
Panowie! Że nie ma luksusu, to każdy widzi, ale nadal jesteście naszymi zawodnikami - naszą drużyną, nadal jesteśmy z Wami, nadal cieszycie się naszą życzliwością i sympatią. Jesteśmy razem na dobre i na złe.
Nie wierzę, że któremuś z Was się nie chce. Po prostu nie idze tak, jak wszyscy marzyliśmy. To jest sport.
Nadal tli się w nas nadzieja na sukces i ona będzie się tlić dopóki będą matematyczne szanse na sukces. Przecież jesteśmy kibicami. Nadal Podpromie jest pełne na każdym meczu.
Szanujcie nas, bo my Was szanujemy. To, co od Was zależy, zróbcie najlepiej jak potraficie. My zrobimy najlepiej jak potrafimy to, co zależy od nas.
Bądźmy normalni. Rozmawiajmy normalnie.
A że czasem komuś coś się wypsnie... Wypsnie się, a później życie toczy się dalej.
Jesteśmy w trakcie trudnego sezonu, ale jesteśmy razem. Im więcej otwartości, tym lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 13, 2018, 12:04:38 pm »
Podpisuję się pod wyżej napisanym apelem Represa.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 13, 2018, 12:49:09 pm »
Ja mam tylko jeden apel do drużyny...do trenera, bo po wczorajszym meczu chodzą słuchy o jakimś zakazie udzielania wywiadów przez zawodników.

Ja mam nadzieję , że to jednak jakieś nieporozumienie, nieprawda...

Jeśli miała by być to prawda to... Mam deja vu...

Parafrazując klasyka:
Trenerze Cretu, Prezesie Krzysztofie, DRRużyno, nie idźcie tą drogą...


Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2018, 14:15:14 pm »
- Po sześciu tygodniach przyszedł czas na to, żebym tylko ja mówił. Nawet jeśli ludzie się na mnie wkurzają ? stwierdza szkoleniowiec Asseco Resovii. ? Uważam, że moi zawodnicy zasługują na więcej. Nawet jeśli mają trudne momenty i nie grają siatkówki jakiej chcieliby grać i jakiej się od nich oczekuje, to kibice w pierwszej kolejności powinni ich wspierać. Wiem o tym, że wielu ludzi nas osądza i krytykuje, ale przez ten okres odkąd tu jestem nigdy nie mówiłem o problemach, z jakimi się borykamy i nie szukałem alibi ? stwierdza Cretu.

zawodnicy zasługują, kibice powinni .... a może to kibice zasługują a zawodnicy powinni?!
mnie się zawsze wydawało, że na kogo jak na kogo, ale na rzeszowskich kibiców liczyć można zawsze..nawet kiedy mamy po 10 kolejkach ostatnią lokatę w tabeli kibicowało prawie całe Podpromie !
o co tu zaczyna chodzić? znów ktoś wpada na genialne pomysły szukania winnych? że kibice nie wspierają ????? słabo to brzmi....

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 13, 2018, 14:17:20 pm »
Zamiast odbudowy TwieRRdzy, o której mówił Prezes Ignaczak, mamy syndrom oblężonej twierdzy.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 13, 2018, 14:50:49 pm »
Trochę Was nie rozumiem...
Ja mam tylko jeden apel do drużyny...do trenera, bo po wczorajszym meczu chodzą słuchy o jakimś zakazie udzielania wywiadów przez zawodników.

Parafrazując klasyka:
Trenerze Cretu, Prezesie Krzysztofie, DRRużyno, nie idźcie tą drogą...

Byłby to jeden z najgorszych pomysłów, jakie w tej sytuacji można zastosować.
Panowie! Że nie ma luksusu, to każdy widzi, ale nadal jesteście naszymi zawodnikami - naszą drużyną, nadal jesteśmy z Wami, nadal cieszycie się naszą życzliwością i sympatią. Jesteśmy razem na dobre i na złe.

zawodnicy zasługują, kibice powinni .... a może to kibice zasługują a zawodnicy powinni?!

Zamiast odbudowy TwieRRdzy, o której mówił Prezes Ignaczak, mamy syndrom oblężonej twierdzy.

Umówmy się: wszyscy życzymy dobrze drużynie. Wypowiedzi nowego prezesa wywołały raczej pozytywne komentarze. I nagle, gdy trener podejmuje decyzję o ograniczeniu wypowiadania się, zaczyna się powyższa "lawinka" narzekań. No to jak? Życzymy dobrze, ale macie robić tak jak my (kibice) chcemy?

Skoro podjęli taką decyzję, to zapewne mają jakiś powód. Ja odbieram tą wypowiedź jako zakaz kontaktów z mediami a nie z kibicami - to przede wszystkim. Zastanówcie się przez chwilę o co pytają kolejni dziennikarze w wywiadach? Co się dzieje? Dlaczego nie idzie? Utrzymacie się? itd. itp. Zawodnicy mają umowy, w których zobowiązali się do dbania o wizerunek klubu w kontaktach z mediami, więc nie mogą dziennikarzowi Kowalskiemu powiedzieć "spadaj", albo się chamsko rozłączyć. Teraz dostali alibi: "nie mogę, trener nie pozwolił".

Tylko dla mnie nie ma w tym nic wielkiego?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:08:33 pm »
Tylko, że w wypowiedzi trenera jest taki kwiatuszek:

Cytuj
Nawet jeśli mają trudne momenty i nie grają siatkówki jakiej chcieliby grać i jakiej się od nich oczekuje, to kibice w pierwszej kolejności powinni ich wspierać.


I wydźwięk tego może być taki, że Gianni uważa, iż nie wspieramy. No to, że tak powiem, też mam deja vu.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:10:43 pm »
Pewniaku, jedno to odcinanie zawodników od wywiadów (z tym też się nie zgadzam, to część ich pracy), a drugie to jest to:

Cytuj
Uważam, że moi zawodnicy zasługują na więcej. Nawet jeśli mają trudne momenty i nie grają siatkówki jakiej chcieliby grać i jakiej się od nich oczekuje, to kibice w pierwszej kolejności powinni ich wspierać.

Drużyna nie ma wsparcia od kibiców?
A może trener oczekuje, że nikt nie będzie w żaden sposób kontestował jego decyzji albo tego co poszczególni zawodnicy prezentują na boisku?
Naprawdę to kibice zawodzą w tym sezonie?

To ja Ci powiem, że w mojej opinii kibice (przynajmniej publicznie) i tak wykazują się bardzo dużą... cierpliwością i zrozumieniem...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2018, 20:44:42 pm wysłana przez wog »