Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24315 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:23:28 pm »
Przeczytajcie ten wywiad
https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga/asseco-resovia-rzeszow/gheorghe-cretu-trener-asseco-resovii-zabronil-zawodnikom-rozmow-z-dziennikarzami/ms9gklg
Ciekawe o co Mu chodzi  :o
Mi się też wydaje że to bardziej chodziło o media i dziennikarzy (lokalnych?!?) niż stricte kibiców
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2018, 15:34:18 pm wysłana przez dzidek »

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:40:07 pm »
Odnoszę wrażenie, że chodzi o kibiców, którzy wczoraj przez moment mocno gwizdali przy zmianie Miki na Buszka oraz o dziennikarzy.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:42:09 pm »
Prezes zacznij działać już, bo smród się robi. Możesz "przetłumaczyć" wypowiedź trenera ??

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:46:12 pm »
którzy wczoraj przez moment mocno gwizdali przy zmianie Miki na Buszka oraz o dziennikarzy.
Qrcze byłem, a jakoś nie zwróciłem na to uwagi! Bardziej było słychać jęk zawodu/buczenie przy Jego (Mateusza) atakach

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:57:13 pm »
Odnoszę wrażenie, że chodzi o kibiców, którzy wczoraj przez moment mocno gwizdali przy zmianie Miki na Buszka oraz o dziennikarzy.
Skoro takie rzeczy ich deprymują zamiast mobilizować to ja się nie dziwię że zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli. Gdyby ktoś gwizdnął na Kubiaka to w następnym meczu wygrał by mecz w pojedynkę a w wywiadzie powiedział by co myśli o takich kibicach. U nas lepiej spuścić głowę i żalić się jak to oni chcą a im nie wychodzi.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 13, 2018, 15:59:03 pm »
Qrcze byłem, a jakoś nie zwróciłem na to uwagi! Bardziej było słychać jęk zawodu/buczenie przy Jego (Mateusza) atakach

Najmocniejsze gwizdy były po przegranej akcji w trzecim secie (chyba na 6:8 dla Chemika), w której Mika i Shoji błysnęli kilkoma farfoclami. Zaraz potem za Kawikę wszedł Kozub.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 13, 2018, 16:13:53 pm »
Jednakowoż chyba jesteście przewrażliwienie na własnym (kibica) punkcie. Czy to jest "Napijcie się wody 2" ?

Wyluzujcie. Zostawcie temat i tyle. Po co robić z igły widły?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 13, 2018, 16:28:06 pm »
A może trener wziął gwizdy do siebie, bo może sam wiedział, że za długo Mateusza przełamywał?

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 13, 2018, 16:28:18 pm »
Jednakowoż chyba jesteście przewrażliwienie na własnym (kibica) punkcie. Czy to jest "Napijcie się wody 2" ?

Wyluzujcie. Zostawcie temat i tyle. Po co robić z igły widły?

Nie Pewniaku, w "napijcie się wody" poprzedniemu trenerowi chodziło o to, że "nie znacie się, ja tylko się znam".
Dzisiejszą wypowiedź trenera Cretu porównał bym raczej z wywiadem bodajże dla PS i "nie pasuje wam, to nie przychodźcie". W sensie "kibic jest od kibicowania jak... (niech każdy sobie dopowie)"

Nie widzę żadnego powodu żeby, jak tak jak w przypadku wypowiedzi poprzedniego trenera, nie napisać co o tym myślę.
Mnie dzisiaj trener Cretu też "zwolnił" z publicznego niewytykania jego i drużyny błędów.

Kończąc ze swojej strony ten temat... trener Cretu wczoraj powiedział co mu na wątrobie siedziało. Dziennikarzom i kibicom. Teraz już będzie tylko lepiej... Na każdej płaszczyźnie... :-\

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 13, 2018, 16:32:48 pm »
A ja myślę, że to jakieś totalne nieporozumienie.
Tyle kredytu zaufania, cierpliwości i wsparcia co ma Drużyna i zawodnicy od kibiców to w galaktyce szukać.
Gianni chyba nie do końca nas rozumie i nasze reakcje, stąd taka a nie inna wypowiedź, która też (musimy tą wziąć po uwagę) jest tłumaczona przez redaktora.
Prezes Igła zna nas, jest w kontakcie z Trenerem to mam nadzieję, że wszystko szybko wyjaśni i nie ma co szukać dodatkowych sensacji - oby :)