Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24334 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 13, 2018, 21:36:26 pm »
Tu nie chodzi o "głaskanie kibiców".
Trener powiedział to, co powiedział, a jeśli został źle zrozumiany, to koniec świata nie nastąpił. Wystarczy sprostować.
"Ściągać presję", "dać zawodnikom odpocząć mentalnie" po wygranym meczu? To jakiś żart?
---------------------------------
No dobrze. Trener strzelił farfocla, ale życie toczy się dalej. Życzę więcej zastanowienia przed wprowadzeniem równie genialnych pomysłów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 13, 2018, 22:55:58 pm »
Jestem zdegustowany!
Co chwilę przewija się w tej dyskusji, że trzeba wspierać drużynę, że najlepsi kibice w Europie, że znamy się na siatkówce... A wystarczy jedno zdanie, by wywołać taką falę oburzenia!
Jak dla mnie to jest hipokryzja. Proponuję zastanowić się nad sobą i zluzować trochę gumkę w majtkach.
No offence

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 13, 2018, 23:20:46 pm »
Jestem zdegustowany!
Co chwilę przewija się w tej dyskusji, że trzeba wspierać drużynę, że najlepsi kibice w Europie, że znamy się na siatkówce... A wystarczy jedno zdanie, by wywołać taką falę oburzenia!
Jak dla mnie to jest hipokryzja. Proponuję zastanowić się nad sobą i zluzować trochę gumkę w majtkach.
No offence

Pewniaku, do kogo kierujesz te słowa?
Kogo nazywasz hipokrytą(ami)?
Komu proponujesz zastanowić się nad sobą?
Kto cię zdegustował?

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 13, 2018, 23:32:35 pm »
Co jak co, ale tym wywiadem Trener Cretu osiągnął zamierzony cel. Zasiał wiatr i zbiera burzę, przynajmniej ostatnie strony tego tematu pokazują, że mniej mówi się o mało porywającym występie siatkarzy (choć zwycięskim) a więcej o nim. Okay.
"Sprawdzam" powiedzą dwa najbliższe mecze.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 14, 2018, 00:41:20 am »
Pewniaku, do kogo kierujesz te słowa?
Kogo nazywasz hipokrytą(ami)?
Komu proponujesz zastanowić się nad sobą?
Kto cię zdegustował?
Wpis był ogólny, do wszystkich tych, oburzonych wywiadem. WYWIADEM!

Myślę, że każdy z nas już jest wyjałowiony z medalowych oczekiwań w tym sezonie, więc nie ma potrzeby nerwowo reagować na takie sytuacje.  Niepotrzebnie dorabia się ideologię.

P.S. Nie jestem rodziną Cretu :) Wpis może ma mocny wydźwięk, ale moim celem jest ostudzenie tych nastrojów i nakłonienie do schowania szabelek. Bo po co one?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 14, 2018, 01:25:50 am »
Po nic. Trener powiedział co powiedział. W niedzielę kolejny mecz i kolejna szansa aby pokazać w końcu naszą siatkówkę.

O meczu niewiele dobrego można napisać. Większość padła już wcześniej. Na plus to:
wynik bo wygrana
Wejście Kozuba
Trener Cretu, iż zaczął zmieniać zawodników

Na minus:
Mateusz Mika
Ataki Marcina Możdżonka
Drużyna jako kolektyw

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 14, 2018, 01:59:25 am »
Wpis był ogólny, do wszystkich tych, oburzonych wywiadem. WYWIADEM!

Myślę, że każdy z nas już jest wyjałowiony z medalowych oczekiwań w tym sezonie, więc nie ma potrzeby nerwowo reagować na takie sytuacje.  Niepotrzebnie dorabia się ideologię.

P.S. Nie jestem rodziną Cretu :) Wpis może ma mocny wydźwięk, ale moim celem jest ostudzenie tych nastrojów i nakłonienie do schowania szabelek. Bo po co one?

Aha... Dla "ostudzenia emocji po mocnym wywiadzie trenera Cretu" postanowiłeś wszystkich, którzy są tym wywiadem oburzeni/zdziwieni/ zaskoczeni... nazwać... hipokrytami...

Cóż... w zasadzie powinienem zignorować, ale... postaram Ci się coś wytłumaczyć:

Otóż trener Cretu od początku swej pracy w Resovii ma OGROMNY kredyt zaufania u WSZYSTKICH kibiców. Także i tych, którym ostatnia zmiana trenera... nazwijmy to oględnie... nie byli jej zwolennikami. Ja cały czas słyszę zewsząd: "dajmy mu/im czas", "bądźmy cierpliwi",  "w końcu efekty pracy trenera Cretu przyjdą i drużyna zacznie grać na miarę potencjału" itd. itd. I bardzo dobrze. Sam tak mówię.
Pojawiały się BARDZO NIELICZNE głosy krytyki, okazywanie zniecierpliwienia itd. W mojej opinii jak na to co prezentuje drużyna i... też nazwijmy to oględnie... jakie decyzje podejmuje w meczach trener Cretu... były to głosy wręcz niezauważalne. Obydwaj wiemy co by się działo w analogicznej sytuacji jakby przy linii stał poprzedni trener...
My, wszyscy kibice od początku pracy trenera Cretu wspieramy drużynę i trenera jak się tylko da (że nie jest to na każdym meczu atmosfera TwieRRdzy to chyba jasne i chyba... logiczne). I choć niewielu z nas wiąże jeszcze z tym sezonem większe nadzieje to od drużyny ani od trenera Cretu NIKT SIĘ NIE ODWRÓCIŁ.

Dzisiaj pojawia się wywiad z trenerem Cretu, w którym podkreśla, że oczekuje od kibiców, że będą wspierać drużynę (w podtekście nie (zawsze) wspieracie albo wspieracie za mało).
Pomijam inne, moim zdaniem nie mniej kuriozalne wątki tego wywiadu jak zakaz kontaktu zawodników z mediami albo tłumaczenie decyzji personalnych z KMŚ. Pominę też to czy te słowa były głupie/niepotrzebne/obraźliwe/śmieszne/źle zrozumiane... Zostawmy to...

Po tym wywiadzie część z nas wyraziła dezaprobatę do tego co w nim padło. Wyraziliśmy dezaprobatę i... NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE W ZWIĄZKU Z TYM WYWIADEM ODWRACA SIĘ OD DRUŻYNY ALBO TRENERA. Napisaliśmy co myślimy o słowach trenera Cretu i tyle.

O jakiej hipokryzji kibiców Pewniaku piszesz?

Nie obraź się, ale według mnie są dwie możliwości: albo użyłeś niewłaściwego słowa albo jeden z nas nie wie co znaczy "hipokryzja".

PS. W mojej opinii hipokrytą bym był jakbym, po tym co po analogicznych słowach poprzedniego trenera mówiłem, teraz mówił "nie dramatyzujmy, wyrwało się chłopu"

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 14, 2018, 06:40:00 am »
Otóż trener Cretu od początku swej pracy w Resovii ma OGROMNY kredyt zaufania u WSZYSTKICH kibiców. Także i tych, którym ostatnia zmiana trenera... nazwijmy to oględnie... nie byli jej zwolennikami.

A widzisz, z tym się nie zgodzę, bo nawet tutaj na forum są osoby, które nowemu trenerowi od początku nie ufają i krytykują bo od kiedy się pojawił. A i sam znam takie.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 14, 2018, 08:01:06 am »
A widzisz, z tym się nie zgodzę, bo nawet tutaj na forum są osoby, które nowemu trenerowi od początku nie ufają i krytykują bo od kiedy się pojawił. A i sam znam takie.

Ale doczytałeś mój wpis tylko dotąd co zaznaczyłeś?
Ok. Spoko, nie zmuszam do przeczytania całego. Tylko zasygnalizuję, że jakbyś przeczytał jeszcze następny akapit to miałbyś odpowiedź na to co napisałeś.

PozdRRo

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 14, 2018, 08:05:38 am »
A widzisz, z tym się nie zgodzę, bo nawet tutaj na forum są osoby, które nowemu trenerowi od początku nie ufają i krytykują bo od kiedy się pojawił. A i sam znam takie.

Takie osoby będą zawsze i wszędzie. Natomiast wypowiedzi prowadzące do konfrontacji z tą częścią publiki, która jest pozytywnie nastawiona mogą być w skutkach samobójcze. Na zasadzie od słowa do słowa konflikt się napędzi i może skończyć się ze szkodą nie tylko dla pana Cretu, bo ten znajdzie sobie pracę gdzie indziej, ale ze szkodą dla Resovii. Tym bardziej, że sytuacja nie jest wesoła.
Jeśli Gianni nie ma świadomości w jakie środowisko kibicowskie trafił to...nowy prezes powinien mu tę kwestię wyjaśnić. I nie chodzi tu o jakieś przeciąganie liny i pokazanie kto tu rządzi. Tu chodzi o jego komfort pracy. Bo mając w Rzeszowie kibiców przeciwko sobie zdziała całe nic. No chyba, że już mu nie zależy?...