Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24316 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 14, 2018, 11:18:02 am »
P.S. chyba sobie nagrabiłem  :-X

Jak reagowałeś gdy słyszałeś hasełka: napij się wody, jak się nie podoba nie przychodźcie na Podpromie?... No właśnie

To tak a' propos hipokryzji, o której raczyłeś pisać .........

Aha, poprzedniemu trenerowi zaczęli przeszkadzać kibice po 5,6 latach, obecnemu po 5,6 tygodniach. Drobna różnica
Tak oceniam zachowanie Cretu, kibice mu przeszkadzają, bo raczą mieć swoje zdanie, a nie klaszczą potulnie jak te błazny.

PS. Od wczoraj przestałem patrzeć prze różowe okulary na pracę pana Cretu.
 



pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 14, 2018, 11:24:57 am »
Jak reagowałeś gdy słyszałeś hasełka: napij się wody, jak się nie podoba nie przychodźcie na Podpromie?... No właśnie

To tak a' propos hipokryzji, o której raczyłeś pisać .........


Jeśli to co powiedział Cretu ma taką samą wagę jak powyższe, to mów mi hipokryta. Jestem nim.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 14, 2018, 11:44:10 am »
Jeśli to co powiedział Cretu ma taką samą wagę jak powyższe, to mów mi hipokryta. Jestem nim.

Dla mnie ma, jeszcze większą. Dlaczego? Poprzedni trener, był atakowany (nie twierdzę, że niesłusznie) z wielu stron i nie wytrzymał ciśnienia. Ten zaś ma (raczej miał), niemal z każdej strony ale wsparcie i też nie wytrzymał presji.
Do Cretu pasuje jak ulał pewien cytat z "Wesela" (w kontekście kibiców).

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 14, 2018, 12:08:13 pm »
A ja Wam mówię. Te gwizdy przy zmianie Miki, on odebrał, jako gwizdy na niego. I słusznie. Ślepy widział, że Mateusza trzeba było zmienić po pierwszej piłce. Gianni trwał i trwał. Jak zmieniał Mateusza, sam wiedział, że za późno. I wracamy do punktu wyjścia.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 14, 2018, 12:17:54 pm »
Oderwę Was od tych dyskusji ....na chwilkę  :)
Kupiłem karnet na sezon 2018/2019 na 13 spotkań FAKT
Spotkań będzie 12
Rozumiem że nic się nie zmieni nie? nie będzie niespodzianki dla stałych klientów, jakiegoś bonusu np.: że mogę wziąć dzieciaka (12 letniego) za darmo na mecz?

ps. przepraszam za przerwę w dyskusji

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 14, 2018, 12:27:52 pm »
Poprzedni trener, był atakowany (nie twierdzę, że niesłusznie) z wielu stron i nie wytrzymał ciśnienia.
Tylko, że to właśnie różnica - wcześniej atakowany był bezpośrednio Trener i Jego reakcja była wynikiem ataków na niego samego.
Teraz (w mojej ocenie) Trener zareagował na ataki na zawodników i stanął w ich obronie - pozostawiam czy słusznie czy nie. I to, że pokazał że da się za nich "pokroić" czy wystawić na obstrzał u mnie ma na plus.
Czy wolałbym, żeby tego nie powiedział, żeby nie było zakazu - tak wolałbym, ale decyzję podjął i tyle. Szkoda to rozdrapywać, bo decyzja (podobno) jednorazowa.
Coś w Drużynie drgnęło, Kozub dał nową jakość na rozegraniu - trzymajmy się tego, cieszmy z tego malutkiego światełka w tunelu i olejmy wypowiedz Trenera.

BTW, jak oceniacie gwizdy na zawodnika/zawodników w trakcie meczu?!? Wydaje mi się, że jeżeli już wyrażać dezaprobatę to PO meczu, a nie w jego trakcie, kiedy piłka w grze i wszystko się może zdarzyć  :o

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 14, 2018, 12:32:14 pm »
Tylko, że to właśnie różnica - wcześniej atakowany był bezpośrednio Trener i Jego reakcja była wynikiem ataków na niego samego.
Teraz (w mojej ocenie) Trener zareagował na ataki na zawodników i stanął w ich obronie - pozostawiam czy słusznie czy nie. I to, że pokazał że da się za nich "pokroić" czy wystawić na obstrzał u mnie ma na plus.
Czy wolałbym, żeby tego nie powiedział, żeby nie było zakazu - tak wolałbym, ale decyzję podjął i tyle. Szkoda to rozdrapywać, bo decyzja (podobno) jednorazowa.
Coś w Drużynie drgnęło, Kozub dał nową jakość na rozegraniu - trzymajmy się tego, cieszmy z tego malutkiego światełka w tunelu i olejmy wypowiedz Trenera.

BTW, jak oceniacie gwizdy na zawodnika/zawodników w trakcie meczu?!? Wydaje mi się, że jeżeli już wyrażać dezaprobatę to PO meczu, a nie w jego trakcie, kiedy piłka w grze i wszystko się może zdarzyć  :o
Gwiazdy w czasie meczu odbieram tak samo jak oklaski po udanej akcji. Jeden to negatywny wydźwięk a drugi pozytywny. Obie są formą wyrażenia opinii. Po meczu to nie było by to samo.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 14, 2018, 12:45:08 pm »
No ok, "wyrażanie opinii" - ale czy w trakcie meczu, jako wsparcie z trybun, powinniśmy tak robić?!?
Jakoś mam wrażenie, że nawet jeden negatywny gwizd robi w trakcie meczu mega złą robotę. Kibicowi ulży, bo wyładuje swoje negatywne emocje (nawet i słuszne), ale zawodnikowi idzie to tak w pięty i siada na psychice, że w kolejne akcje będzie spięty i ręce będą drżeć.
Ja wiem, że to zawodowcy i biorą kasę i bla bla bla... ale chyba większość (ludzi) pod negatywną presją działa gorzej niż lepiej - tak przynajmniej to ja odbieram.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2018, 12:53:03 pm wysłana przez dzidek »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 14, 2018, 13:00:11 pm »
No ja pitole, czy my mamy  do czynienia z mężczyznami, czy z mimozami, których po pojedynczych gwizdach trzeba otulać/przytualać. To jest zawodowy sport, to są zawodowcy. Oni MUSZĄ być przygotowani  na oklaski, aplauz, po udanych akcjach, ale również na wyrazy dezaprobaty, na gwizdy po babolach.
Nie chcę mi się wierzyć że Mateusz po tych gwizdach był rozwalony.
Tu nie chodzi o zawodników, tu chodzi o trenera, któremu nie podoba się kontestowanie jego decyzji.....

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 14, 2018, 13:04:44 pm »
Kibic ma możliwości wyrażenia aprobaty i dezaprobaty.
Nie widzę powodów, żeby pozbawiać się możliwości wyrażania tej drugiej. Tak samo nie widzę, powodów, żeby robić to w "odpowiednim" momencie jakim ewentualnie jest czas po meczu. Z graczami mówiąc nomenklaturą Igły, jest jak z dzieckiem czy przyjacielem, powinien wiedzieć kiedy jesteśmy źli i kiedy jesteśmy zadowoleni. I powinni to wieidzieć w czasie i miejscu, a nie post factum

Dodam od siebie, że ja gwizdów przy zmianie Miki nie słyszałem, musiały to być więc gwizdki, a nie gwizdy. Zatem jeśli trener robi z g aferę, to niech się nie dziwi, że i my stajemy się na swoim punkcie przewrażliwieni. Teraz zastosowałem nomenklaturę pewniaka.