Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 693325 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1590 dnia: Października 25, 2017, 22:48:36 pm »
Odradzałbym Andrzejowi Kowalowi pracę w polskiej lidze. Nie spotka się tu z obiektywną oceną. I żeby nawet zdobył mistrzistwo Polski z Kielcami i tak większość odmówi mu "stylu", tylko po to, żeby utwierdzić się w swoich dotychczasowych "racjach".
-------------------------------------------
Szkoda, że Boguś nie wyciągnął od menadżera konkretnej odpowiedzi...takiej zero jedynkowej, czy w przypadku Matjasevica Resovia ma bezwarunkowo NIGDY już z tym panem interesów nie robić.
Podobno taki zero-jedynkowy zapis będzie wkrótce wprowadzony do statutu Asseco Resovia SA.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2017, 22:56:04 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1591 dnia: Października 25, 2017, 23:16:21 pm »
Uważam, iż stanowisko selekcjonera będzie pocałunkiem śmierci dla polskiego trenera. Cokolwiek działacze obracają temu śmiałkowi to i tak nie ma gwarancji, iż za miesiąc go nie wyrzucą. Fefe też miał niby dwa lata. Dopóki w związku nie zmieni się parę osób na stołkach to odradzałbym Andrzejowi ta rolę. Po co niepotrzebnie tracić nerwy.

Zresztą krążą już historie, iz PZPS jest mocno pod kreską. Na dłuższą metę tego dalej ciągnąć się nie da i cała misterna konstrukcja może się zawalić. Po co wskakiwać do tego pociągu?

A co do menadżera to jest to tylko biznes. A po tym co było z Gumą i Resovią jestem pewny, iż z nim już interesu nie zrobimy. Tak po prostu. Stać nas. I żadnych zapisów czy oświadczeń nie trzeba.

Z całej tej historii to my kibice powinniśmy wyciągnąć jeden wniosek. Cokolwiek zawodnicy mówią o Resovii to w większości można wsadzić sobie między bajki. Resovia to taki bankomat, opakowany w ładną halę, miasto i kibiców. Ale i tak decyduje kasa. A wywiady o miłości do klubu czy miasta to w większości PR. Mówią bo tak trzeba. W innych klubach podobnie mówią. Nie pamiętam wywiadu w którym zawodnik mówił, iż w nowym klubie jest OK ale nie tak jak w Resovii było. Ot taka prawidłowość. A kasa z Perrina pewnie zostanie dobrze spożytkowana.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2017, 23:29:31 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1592 dnia: Października 25, 2017, 23:34:22 pm »
Miałem okazję porozmawiać o tym z Alkiem Achremem. Był innego zdania. Dla niego Resovia to nie tylko bankomat. Nie pytałem go o to. Sam wypowiedział się na ten temat.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1593 dnia: Października 26, 2017, 07:42:29 am »
Jakoś nie ulega dla mnie wątpliwości, że z Perrinem, podobnie jak z Gumą, już żadnych interesów robić nie będziemy. Nigdy.
Tej pewności za to nie mam, jeśli chodzi o Matijasevica. Nie ma jej także Bartek Górski. I bardzo dobrze...

Nasza Reprezentacja potrzebuje teraz trenera...fajtera. Takiego pozytywnego ryzykanta, który nie będzie kalkulował tylko przyjdzie i zacznie działać. Jeśli miałby to być Polak to przychodzi mi do głowy tylko jedno nazwisko...Bednaruk.
Andrzejowi Kowalowi, z przytoczonych tu powodów, będzie bardzo ciężko, choć...kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ale Andrzej zaryzykowałby bardzo wiele.
Jackowi Nawrockiemu też słabo się to kalkuluje, bo jego żeńska drużyna robi wyraźne postępy i jest spora nadzieja, że może z nią odnieść sukces. A w przypadku osiągnięcia takiego sukcesu zawsze może "przesiąść" się z fotela na fotel. Moim zdaniem nie powinien się spieszyć.
 

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1594 dnia: Października 26, 2017, 07:47:19 am »
Odradzałbym Andrzejowi Kowalowi pracę w polskiej lidze. Nie spotka się tu z obiektywną oceną. I żeby nawet zdobył mistrzistwo Polski z Kielcami i tak większość odmówi mu "stylu", tylko po to, żeby utwierdzić się w swoich dotychczasowych "racjach".


Haters gonna hate anyway. Przykładowo, gdyby utrzymał się z Fartem czy Bielskiem bez baraży, to byłby duży sukces.

Uważam, iż stanowisko selekcjonera będzie pocałunkiem śmierci dla polskiego trenera. Cokolwiek działacze obracają temu śmiałkowi to i tak nie ma gwarancji, iż za miesiąc go nie wyrzucą. Fefe też miał niby dwa lata. Dopóki w związku nie zmieni się parę osób na stołkach to odradzałbym Andrzejowi ta rolę. Po co niepotrzebnie tracić nerwy. 


Oczywiście, ktokolwiek obejmie teraz kadrę, to jest za przeproszeniem w czarnej d... Dopóki Leon nie zacznie grać w biało-czerwonych barwach, jak i nie powróci w formie Mateusz Mika, to kolorowo nie będzie. Do tego posucha na rozegraniu.
Z racji tego, że u nas koncepcje się długo nie trzymają, a i tak liczy się wynik, to jeśli nowy trener zastrzeże sobie, że najbliższe MŚ zakończy na miejscach 5-8 i wypromuje kogoś z młodych do kadry (Komenda, Kozub, Fornal) co da mu przetrwanie kolejnego roku aż powróci Leon, no to, gra jest warta świeczki. Mimo wszystko.

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1595 dnia: Października 26, 2017, 08:05:31 am »
Mam rozumieć że we wtorek Bartek Górski????

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1596 dnia: Października 26, 2017, 08:17:17 am »
Tak, bo koniecznie trzeba wyjaśnić, że "nieprawdą jest, że NIGDY nie będziemy robić interesów z Matijaseviciem". W październiku ten problem tak ciąży wszystkim kibicom, że najwyższa pora zdjąć ten kamień z serca i zrobić o tym specjalny program.
"W gminie wyszła ustawa, że będzie urodzaj. Plony wzrosną przeciętnie o 206 główek" (Wały Jagiellońskie).
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2017, 08:20:37 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1597 dnia: Października 26, 2017, 08:39:46 am »
Bartek Górski dlatego:

(...)
A skoro już przy Bogdanie jestem...Boguś, proszę, dopilnuj, jeśli już jesteś w takim pozytywnym natarciu, żeby nasz klub wywiązał się ze swoich obietnic i:
1. Uruchomił nową stronę internetową przed meczem z Treflem (mam nadzieję, że nie chodziło o spotkanie rundy rewanżowej),
2. W ramach strony internetowej uruchomił stałą i na bieżąco aktualizowaną informację o terminach i godzinach treningów,
3. W końcu przedstawił nam osobę odpowiedzialną za kontakty z kibicami i oficjalnie reprezentującą klub w mediach (zgodnie z deklaracją Bartka Górskiego miało to nastąpić przed rozpoczęciem sezonu).   
W Jastrzębiu nie byłem, ale podobno cała drużyna poszła po meczu do sektora zajmowanego przez naszych kibiców i podziękowała za doping. Naprawdę...nie mieliśmy do tej pory z takimi gestami do czynienia. Pojedynczy gracze owszem, ale nie przypominam sobie, żeby cała drużyna.
Do cholery jasnej, niechże klub tego nie zepsuje swoją...a, nie ważne czym...i pomoże w rozwijaniu się tej emocjonalnej więzi. Może z tego wyjść naprawdę fajna rzecz...

...może finał finałów...ten psikus Perrina nam się opłacił i paradoksalnie w kwietniu przyszłego roku stwierdzimy, że wyszedł nam na zdrowie  :)
 

Represie, jakaś chora zawiść zaślepia Ci zdrowy rozsądek.
Wyciągając bardzo wybiórczo części moich wypowiedzi, manipulując nimi, wypisujesz takie dyrdymały, że w/w wniosek nasuwa się sam. Przykry to widok, bo od dłuższego czasu próbowałem rozmawiać z Tobą tylko merytorycznie. Baw się dobrze sam. Ja w to nie wchodzę.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1598 dnia: Października 26, 2017, 09:08:21 am »
No, to są jeszcze 3 powody, żeby zrobić audycję:
1. Zapytać o uruchomienie strony internetowej i rozliczyć z dotrzymania terminu.
2. Podać na stronie godziny treningów.
3. Przedstawić (albo nie) osobę do kontaktu z kibicami i rozliczyć z dotrzymania terminu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1599 dnia: Października 26, 2017, 09:21:20 am »
...
W Jastrzębiu nie byłem, ale podobno cała drużyna poszła po meczu do sektora zajmowanego przez naszych kibiców i podziękowała za doping. Naprawdę...nie mieliśmy do tej pory z takimi gestami do czynienia. Pojedynczy gracze owszem, ale nie przypominam sobie, żeby cała drużyna.
Do cholery jasnej, niechże klub tego nie zepsuje swoją...a, nie ważne czym...i pomoże w rozwijaniu się tej emocjonalnej więzi. Może z tego wyjść naprawdę fajna rzecz...
...
To po sobotnim meczu można tylko poprawić, obchodząc całą halę. Wystarczy, że na odprawie przedmeczowej ochrona, albo chłopcy "moppersi" dostaną polecenie przesunięcia krzesełek na "ławce kar" i można bezpiecznie obejść całą halę dookoła: wzdłuż band reklamowych po trzech bokach - to łatwe, a czwarty bok zygzakiem - za ławkami rezerwowych, a przed stolikiem sędziowskim, bo inaczej się nie da. Trzeba tylko te cztery krzesełka czekające na zawodników wykluczonych z meczu przestawić i przejście jest :D.  Narodziła by się nowa piękna świecka tradycja :)