Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170547 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:03:30 pm »

Często piszesz, że spotykacie się w Champions. Czyli mam rozumieć, że to jest info tylko dla Twojego kolegi ?  ::)
Przeszkadza Ci to, że pisze takie informacje na forum??

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:18:00 pm »
Nie powiedziałbym, że mi to przeszkadza... Raczej zastanawiam się w jakim celu to pisze ?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:25:51 pm »
Nie powiedziałbym, że mi to przeszkadza... Raczej zastanawiam się w jakim celu to pisze ?

W takim celu, żeby czasem mógł do nas dołączyć ktoś kto np. w dniu meczu w Wawie przebywa. W przeszłości nam się tak już zdarzyło. Wczoraj również. Nam było miło. Koledze również.

Dziękuje bardzo za zaproszenie, ale nie skorzystam. Jeśli nie będzie mnie na meczu, to na pewno nie jest mi po drodze jechać do Wa - wy, po to żeby oglądnąć mecz z Wami 2-ma.

Często piszesz, że spotykacie się w Champions. Czyli mam rozumieć, że to jest info tylko dla Twojego kolegi ?  ::)

Jednakże jakby Ci się zdarzyło być, serdecznie zapraszamy. Nie tylko Ciebie zresztą.
Jakby się zdarzyło, będziesz mógł zweryfikować i zaspokoić swoją ciekawość. Może się tak trafić, że będzie nas tylko 2-ch, a Ty trzeci. Może się tak zdarzyć, że nie będzie nikogo w Champions, bo albo się nie zbierzemy, co czasem się nam zdarza, albo zaprosi nas kolega 2-gi v-ce Prezes do siebie i wtedy też nikogo nie będzie w Champions.  :D
A jak uważnie przeczytasz wątek, to się dowiesz ilu stałych członków liczy klub fanazwawy.

Pozdrawiam i zapraszam, będzie mi miło Cię poznać. A może się już znamy?

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 13, 2012, 16:52:27 pm »
W takim celu, żeby czasem mógł do nas dołączyć ktoś kto np. w dniu meczu w Wawie przebywa. W przeszłości nam się tak już zdarzyło. Wczoraj również. Nam było miło. Koledze również.


Jednakże jakby Ci się zdarzyło być, serdecznie zapraszamy. Nie tylko Ciebie zresztą.
Jakby się zdarzyło, będziesz mógł zweryfikować i zaspokoić swoją ciekawość. Może się tak trafić, że będzie nas tylko 2-ch, a Ty trzeci. Może się tak zdarzyć, że nie będzie nikogo w Champions, bo albo się nie zbierzemy, co czasem się nam zdarza, albo zaprosi nas kolega 2-gi v-ce Prezes do siebie i wtedy też nikogo nie będzie w Champions.  :D
A jak uważnie przeczytasz wątek, to się dowiesz ilu stałych członków liczy klub fanazwawy.


Pozdrawiam i zapraszam, będzie mi miło Cię poznać. A może się już znamy?




Napisz, więc skąd się wziął w Twoim poście ten Trzeci Jegomość ? Napisałeś wcześniej, że było Was dwóch.
Myślę, że jest Was trzech w WKK.
Dziękuje ale ja już wybrałem swój sposób kibicowania.

PozdRRo
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2012, 16:56:08 pm wysłana przez Janek »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 13, 2012, 17:03:54 pm »
Janku,
nie wiem skąd się wziął, nie pytałem go o to, ani nikt z nas. Dla mnie nie ważne skąd kto przychodzi, ważne by kibicował Resovii.

Ale uprzejmie proszę pokaż, gdzie napisałem, że na ostatnim meczu było nas 2-ch. Bo jak uważnie przeczytasz, to doczytasz, że bywało nas 2-ch. I nie wykluczam, że zdarzy się, że 2-ch nas w Championsie jeszcze kiedyś będzie.

A jak przeczytasz uważnie wątek, to zaspokoisz ciekawość swą ilu członków liczy WKK.
(...)że 5-cio osobowy KK Fanazwawy (...)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2012, 17:12:39 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 13, 2012, 17:23:33 pm »
1. Widzę, że nie kumasz mojego przekazu!
Paradowanie z transparentem "Wszyscy jesteśmy Resovią" dla jednych był fajny dla drugich nie. Ja byłem w tej drugiej grupie. Lecz nie wypowiadałem się na ten temat. Natomiast spacerowanie po mieście w barwach, odbieram jako lans i tylko lans.
Są kibice, są fanatycy i są kibole. Świat jest taki a nie inny i różni są ludzie. Dlatego ja na meczu mam zawsze barwy, ale nie wychodzę w nich na ulicę. Nie kusze losu. Rozumiesz ?

2. Napisałem "myślę, że jest Was 3 w WKK", dlatego, że nie pamiętałem. Przepraszam i obiecuję zapamiętać!


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 13, 2012, 19:00:34 pm »
No nareszcie!

Natomiast spacerowanie po mieście w barwach, odbieram jako lans i tylko lans.
Są kibice, są fanatycy i są kibole. Świat jest taki a nie inny i różni są ludzie. Dlatego ja na meczu mam zawsze barwy, ale nie wychodzę w nich na ulicę. Nie kusze losu. Rozumiesz ?

Tak podejrzewałem, że zmierzasz do lansu :( Na Hetmańskiej bym w barwach nie paradował, no chyba, że na derbach, albo jak stadion miejski stanie się prawdziwie miejskim.
Dopuszczasz, jednak możliwość, że to nie lans a duma z bycia od zawsze kibicem Resovii? Zwłaszcza, że Legia nie ma swojej sekcji siatkówki i spotykały mnie/nas do tej pory jedynie miłe rzeczy?

Napisałem "myślę, że jest Was 3 w WKK", dlatego, że nie pamiętałem. Przepraszam i obiecuję zapamiętać!

Jak nam się stan osobowy zmieni, będziesz pierwszy, któremu o tym zamelduję ;)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 13, 2012, 20:49:18 pm »
Nawet jak "miejski" stanie się Miejskim to nie masz co szukać w szaliku Resovii na Hetmańskiej. Podobnie jak druga rzeszowska drużyna w ich szaliku na Wyspiańskiego.
Skończy się to jak zwykle. Pewnie w znany Ci tylko z opowiadań, podobny sposób jak w derbach Warszawy

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 13, 2012, 20:55:18 pm »
Tak na marginesie zadam pytanko Warszawiakom, co Was skłoniło do kibicowania Resovii, mieszkacie w mieście stołecznym, samo to przypawa o dumę (nie piszę tego szyderczo), macie niezły klub "Politechnikę" oraz Legię i inne. Rzeszów a Warszawa szmat drogi, z różnych względów ciężko wam dotrzeć na większość meczów na Podpromiu, więc skąd ta sympatia do Resovii (pytam z ciekawości)?
Prezes-Ignaczak

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 13, 2012, 21:34:39 pm »
Mediolan,
odpowiedź jest bardzo prosta.
Z nas takie prawdziwe ;) warszawiaki.

Chodziliśmy regularnie na mecze jeszcze na Pułaskiego, w różnych latach.
Kolega stażysta podobnie tylko że  na Podpromie.

Politechnice też kbicujemy, ale to opcja nr 2.