Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170517 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 17, 2012, 18:26:48 pm »
Bardziej obrażają mnie kibice którzy ubierają barwy klubowe, identyfikują się z tym klubem, a potem zachowują się w sposób nie przystający do kibica Resovii i to jest dużo gorsze.

To jest sedno sprawy. Zakładanie barw biało-czerwonych z napisem Resovia zobowiązuje, no właśnie, tylko do czego?  Niektórym półgłówkom wydaje się, że zobowiązuje, aby dołożyć tym w biało-niebieskich barwach. A co "śmierć garbatym nosom" to adekwatne, dla tych z Hetmańskiej.
Ale to oni  są dopiero kibicami przez duże "K". A  jakże, oni nie dadzą zbezcześcić biało-czerwonych barw. Będą się za nie nawet bić. Są w stanie  za nie , nawet zabić. To są w stanie zrozumieć ynteligentni, prawdziwi, wierni biało-czerwoni.
A ten co nosi szalik, nie wyzywa innych, nie chodzi watahą i nie szuka, kogo by tu stłuc ,  naraża na pogardę ukochane barwy, jest naiwny, ba jest DE-BI-LEM.
Czy Majowie nie mieli racji przepowiadając rychły koniec świata ?   Świata takiego, który stanął na głowie, który nazywa bandytyzm honorem, a normalność debilizmem.....

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 17, 2012, 20:16:21 pm »
Ja nie tworzę żadnych nowych definicji, mnie też obrażają kibice, którzy ubierają barwy klubowe....., a potem zachowują się w sposób nie przystający do kibica Resovii, dodam więcej jest mi wstyd za taką ich postawę, nie toleruję tego i nieraz zwracam uwagę młodym kibicom, aby nie brali przykładu ze swoich starszych kolegów (zazwyczaj kwitują to śmiechem, ale mam nadzieję,że kiedyś zrozumieją co miałem na myśli). Jestem kibicem ze stażem ponad 30 letnim, pamiętam jeszcze normalne czasy, ale zawsze byłem wierny jednej drużynie. Gdy spadała do drugiej ligi byłem przy niej, kto wtedy z Was chodził na mecze....., no właśnie...., wtedy chodzili kibice. Wielu z Was powie nas wtedy nie było na świecie, racja. Z jednej strony nie chciałbym doczekać kolejnego spadku do drugiej ligi, ale z drugiej strony przekonałbym się wtedy kto jest kibicem. Podpromie świeciłoby pustkami, nawet Rosiru w połowie nie wypełnilibyście. Chciałbym się mylić.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 18, 2012, 08:15:28 am »
Gdy spadała do drugiej ligi byłem przy niej, kto wtedy z Was chodził na mecze....., no właśnie...., wtedy chodzili kibice. Wielu z Was powie nas wtedy nie było na świecie, racja. Z jednej strony nie chciałbym doczekać kolejnego spadku do drugiej ligi, ale z drugiej strony przekonałbym się wtedy kto jest kibicem. Podpromie świeciłoby pustkami, nawet Rosiru w połowie nie wypełnilibyście. Chciałbym się mylić.

Szczerze, to wolałabym, aby wierność naszych kibiców nie była nigdy wystawiona na taką próbę... Ale masz dużo racji mówiąc, że z frekwencją po spadku mogłoby być różnie. Jestem coraz częściej przekonana, ze w tym sezonie chodzi na Podpromie zbyt dużo kibiców sukcesu. Takich, którzy nie widzieli wcześniej porażek Resovii. I ok, fajnie jest gdy wygrywamy. Klaszczą głośno, cieszą się. A gdy przegrywamy cisną epitetami takim, że uszy więdną...
Wszyscy jesteśmy Resovią. Resovią w blasku chwały, ale czasem niestety i w cieniu porażki. Ale właśnie po tej wierności rozpoznasz prawdziwego kibica.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 18, 2012, 23:02:18 pm »
W imieniu własnym i kolegów Marcina, Krzysztofa i Bartka oraz kolegi stażysty,

składam serdeczne życzenia wszystkim kibicom i kibickom Asseco Resovii - tym z Rzeszowa i Podkarpacia, tym ze Śląska  :), kibicom z Warszawy niezrzeszonym w naszym klubie, i z innych miejsc w kraju, 
prezesowi Asseco Adamowi Góralowi, kierownictwu Asseco Resovii, trenerowi i kadrze trenerskiej no i oczywiście wszystkim zawodnikom:

Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku! Obyśmy znów mogli skandować: Mistrz, mistrz Resovia!  :)


A ponieważ cześć z nas spędza święta w Rzeszowie,
serdecznie zapraszamy na koleżeńskie spotkanie

w najbliższą niedzielę (w wigilię Wigilii), godz. 19.00, Szynk Rzeszowski (Rynek)

by wyjaśnić sobie nieporozumienia, podać sobie ręce, jak przystało na czas wigilijny, porozmawiać o tym jak wspierać razem Resovię no i złożyć życzenia.

Zapraszamy starych znajomych, tych znanych nam tylko z tego forum, także tych, z którymi bywało ostro (dotyczy to także ,,bogdansa''  :)),

Na pewno więcej nas łączy niż dzieli, przecież: 

Wszyscy jesteśmy Resovią!
 
Mile widziane barwy klubowe  ;D

Prezio Andrzej



« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2012, 23:31:45 pm wysłana przez fanzwawy »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 19, 2012, 00:27:51 am »
Z ciekawości, napisy na ścianie poprawione?

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 19, 2012, 11:42:38 am »
Czekałem na medal na igrzyskach, ze znaczącym udziałem resoviaków  :) Teraz to chyba poczekam do kolejnego mistrza Polski a może i coś w LM? Zresztą jak przyjdziesz to uzgodnimy napisy  :)

A tak to wyglądało w Szynku pewnej pięknej nocy:

http://www.youtube.com/watch?v=FmEvjECJ4vQ
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2012, 11:45:57 am wysłana przez fanzwawy »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 21, 2012, 10:13:11 am »

A ponieważ cześć z nas spędza święta w Rzeszowie,
serdecznie zapraszamy na koleżeńskie spotkanie

w najbliższą niedzielę (w wigilię Wigilii), godz. 19.00, Szynk Rzeszowski (Rynek)

Witam Waszmości! Wielcem rad obaczyć Waszmości wraz z warszawską kompaniją w macierzystym grodzie Rzecha. Ufam, że w niedziele obaczym się i wspominając nasze chwile chwały oraz glorii kiej tłukliśmy "żółto czarną zarazę" albo o mały włos znów zasiedlibyśmy na kremlowskim stolcu, wypijem niejeden bukłaczek przedniego rzeszowskiego miodu albo innego zacnego trunku.
Zatem bywajcie Waszmości i do obaczenia w Szynku (obok otwarli też zacną knajpę - Czeska Hospoda).
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 21, 2012, 11:44:14 am »
Wielcem rad Waścia obaczyć! A i okowity popróbować w zacnym gronie. Koń mój osiodłany i żadne mrozy nie staną mi wbrew, aby do zacnej kompaniji dołączyć!

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 21, 2012, 12:46:19 pm »
dziwna ta wasza warszawska mowa ...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 21, 2012, 13:20:20 pm »
dziwna ta wasza warszawska mowa ...
hmmmm.. W której klasie po tych super reformach oświaty omawiane są lektury typu Potop, Trylogia, Krzyżacy itp?
;)