Autor Wątek: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 170522 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 01, 2013, 21:57:29 pm »
http://www.plusliga.pl/news/id/6841/csort/creationDate/corder/desc/cpage/1#commentForm
Panowie staliście się "twarzą" tego meczu na stronie +Ligi ;D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 01, 2013, 22:28:54 pm »
 Fame  ;D

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 01, 2013, 22:44:59 pm »
http://www.plusliga.pl/news/id/6841/csort/creationDate/corder/desc/cpage/1#commentForm
Panowie staliście się "twarzą" tego meczu na stronie +Ligi ;D

Ale jaka potwarz, że niby WKK w meczu Polibuda-Resovia wspiera Polibudę, a fuj ;)

Tomala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 02, 2013, 12:28:27 pm »
Zdjęcie mocno mylące, dementujemy a wręcz protestujemy na tamtej stronie. :-)


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 03, 2013, 16:58:02 pm »
Wprawdzie zdjęcie zmienili, ale nasi koledzy z KK AZS PW, w gazetce przedmeczowej umieścili artykuł, w którym nie mieli wątpliwości komu będziemy kibicować.


kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 03, 2013, 19:07:05 pm »
Cytuj
?Ja uwielbiam ją, ona tu jest
i gra dla mnie,
bo dobrze to wie, że mistrza ma,
bo to jest Resoviaaa!? 
http://www.s-w-o.pl/index.php/katarzyna-grzyb-dla-s-w-o-pl-ona-gra-dla-mnie/
:))

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 04, 2013, 11:52:44 am »
Ja jeszcze tylko dodam w kontekście notatki z gazety przedmeczowej, że na meczu AZS PW z Ptokami nas nie było, bo ciężko byłoby przeciwko Ptokom kibicować.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 06, 2013, 11:22:19 am »
1. Nadchodzi ostatni mecz sezonu zasadniczego, więc spotykamy się  w najbliższą niedzielę o 14.30 w restauracji Champions  (al. Jerozolimskie obok Mariotu).

2. Szykujemy wyjazd do Bełchatowa (o ile nic się nie zmieni) na 3 mecz PO. Cena za przejazd (w zależności od zainteresowania) od 40 - 80 zł. + cena biletu 35 zł. My rezerwujemy bilety.

Proszę o wstępne deklaracje, ostateczne trzeba będzie złożyć w przeddzień rezerwacji.

Sami się deklarujcie i namawiajcie znajomych - czym nas więcej, tym weselej a i koszta spadają  :)

Nasz wyjazd rok temu był niezwykle interesujący i pełen emocji. No i przynieśliśmy szczęście Resovii  :) 
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2013, 12:50:20 pm wysłana przez fanzwawy »

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 11, 2013, 20:55:44 pm »
Wchodzę w ten interes ;D
Jestem co prawda z Jarosławia,ale akurat za 2 tygodnie w sobotę  będę w Wawie i w Zgierzu ,także chyba nic nie stoi na przeszkodzie odwiedzic ul :D
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Warszawski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 13, 2013, 15:14:22 pm »
2. Szykujemy wyjazd do Bełchatowa (o ile nic się nie zmieni) na 3 mecz PO. Cena za przejazd (w zależności od zainteresowania) od 40 - 80 zł. + cena biletu 35 zł. My rezerwujemy bilety.

Proszę o wstępne deklaracje, ostateczne trzeba będzie złożyć w przeddzień rezerwacji.

Sami się deklarujcie i namawiajcie znajomych - czym nas więcej, tym weselej a i koszta spadają  :)

Nasz wyjazd rok temu był niezwykle interesujący i pełen emocji. No i przynieśliśmy szczęście Resovii  :)
Witam Waszmości,
Wielcem rad z tej nowiny. Bedzie to dla mnie wielki Honor i Zaszczyt przyłączyć się do Waszej kompaniji! Ale dołączyłbym do Waszmościów już na miejscu, o ile mnie na przedpolach tego bełchatowskiego grodu jakaś żólto - czarna zaraza nie pochłonie. Czy oby nie jest za późno na przyłaczenie się do Waćpanów kompaniji? Rzecz w tym że ja (może jeszcze w jakimś towarzystwie) na własnym rumaku przygalopowałbym od strony grodu Rzecha, aby już na miejscu z Waszmościami stworzyć desant na wrażych tyłach wroga ;D. A zatem  czy Waszmość rezerwowal już bilety? Bo jeśli nie, to będę rad jeżeli podeliberujesz nad moją skromną osobą i dokonasz rezerwacji również dla mnie tak abysmy się wszyscy razem trzymali kupy ;D. Ślij Wasć gołebia pocztowego na private z numerem swojego konta cobym Wasci mógł przesłać dutki na okoliczność biletu.
O szczególach podeliberujemy na private, bo może za chwile znowu jakiś nadgorliwy admin alboć moderator zbanuje. Tym razem za to że poprawnej polszczyzny się nie trzymam, i jakąs staropoloską mowę uprawiam ;D.
Na koniec jeno Waszości nadmienię i wspomnę że do bełchatowskiego grodu z pustymi i gołymi rekami wybierać się nie zamierzam. Będę wyposażony w oręż o którym Waszmości wspominał w rzeszowskim Szynku. Ale nie będę więcej ujawniać o co chodzi, bo już onegdaj przez jeden niewinny baner prawie trzecia wojna światowa na tym forum się rozpetała. Uspokoję jeno Waszmościa represa1, że tym razem baner bedzie do bólu i do szpiku kości czysto matematyczny ;) i nie obrażający w najmniejszym stopniu niczyich uczuć ;). Waszmościowe z Warszawy już chyba wiecie o czym piszę ;).
Echhh nie mogę się doczekać tego wyjazdu i spotkania z Waszmościami. Tym bardziej że w niedzielę musicie radzić sobie beze mnie.  Nie wiem jak to przezyję, ale nawet nie będzie mi dane transmisji obejrzeć w TV z pierwszego meczu :'( :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2013, 15:20:38 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)