Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51422 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 05, 2008, 20:06:37 pm »
SKANDAL i tyle !można oczywiście szukać sobie wytłumaczenia i ono napewno się znajdzie. Ja napewno będę na hali podczas rewanżu i mało tego uważam że będzie 4 do zera dla nas.Ale przestańmy słodzić drużynie bo jest coś nie tak. Nie poto płacimy nie małe pieniądze za karnety żeby oglądać jakieś g...

Kasia93

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 05, 2008, 20:15:12 pm »
SKANDAL i tyle !można oczywiście szukać sobie wytłumaczenia i ono napewno się znajdzie. Ja napewno będę na hali podczas rewanżu i mało tego uważam że będzie 4 do zera dla nas.Ale przestańmy słodzić drużynie bo jest coś nie tak. Nie poto płacimy nie małe pieniądze za karnety żeby oglądać jakieś g...

to prawda trzeba byc z druzyna do konca ale rzeczywiście cos powinno sie zmienic bo jak narazie gra Resovii jest naprawde kiepska ...

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 05, 2008, 20:26:30 pm »
Dopiero teraz dotarła do mnie informacja o wyniku meczu... i mnie przytkało, nie mogę uwierzyć. Mam tylko jedno pytanie - czy Białorusini tak dobrzy, czy my tacy słabi...Do przyczyn porażki podanych przez Repres1 dodam :
Parkiet po naszej stronie zawsze był nierówny
Wykładzina była z wczoraj...
A z resztą szkoda słów.... przegrana z takim przeciwnikiem jest wstydem no chyba że Metallurg to taki Friedrichshafen wygrywający Ligę Mistrzów

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 05, 2008, 20:33:31 pm »
repres1
Napisałeś bardzo celnie, ale tylko w pierwszej części wypowiedzi. Ja się nie łudzę, mamy pozamiatane. W ubiegłym roku po batach z Holendrami poziom gry Resovii dawał nadzieję na awans. Teraz absolutnie nie. Oczywiście na rewanż (jak na każdy mecz) pójdę, ale będę go oglądał zupełnie spokojnie. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Nie chcę krakać, ale mamy chyba w tym roku Olsztyn bis. Tfu, co ja gadam.......

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 05, 2008, 20:55:25 pm »
Nie byłem w Rotterdamie, ale podobno tam też nie istnieliśmy, a mimo to awansowaliśmy. I nawet (choć nie miało to znaczenia dla awansu) pokonaliśmy Holendrów większą ilością małych punkcików.
Nie wolno przegrywać meczu przed meczem, więc wierzę w nasz awans, ale:
Przede wszystkim musimy sobie odpuścić opowiadanie bajek w stylu: teraz gramy nie najlepiej, ale w play-off to ho! ho!
Mieliśmy dostatecznie dużo czasu na przygotowanie się na cały sezon i na każdy mecz w sezonie. Nikt mi nie wmówi, że Papke, Łuka, Kaczmarek, Perłowski, Mitrović, Ilić, Kusior, Hernandez, Mach, Wójtowicz, Gawryszewski i Oivanen to siatkarze słabi, niezdolni do pokonania ZAKS-y, Homla czy Jastrzębia, a nawet Skry. A przecież oni byli do dyspozycji na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo przed sezonem. Wszyscy oni (za wyjątkiem Oivanena) byli do dyspozycji sztabu szkoleniowego, ale zafundowano im najdłuższe w karierze wakacje (4 miesiące). Jeśli to był błąd szkoleniowy to chcę usłyszeć przyznanie się do błędu, bo tylko wtedy jest szansa żeby błąd naprawić, a jeśli błędu nie popełniono to ... wszystko jest ok! tylko wyniki i gra, delikatnie mówiąc, do ....(skreślono decyzją autocenzury).
Nie rozumiem i nie zrozumiem dziecinnych błędów szkoleniowych, dziecinnej "filozofii". Mając do dyspozycji 15 dobrych siatkarzy...
Co mnie obchodzi kto zostanie mistrzem Polski w piłce nożnej, skoro są to mistrzostwa piłkarskiego zadvpia? Polska siatkówka nie jest zadvpiem, ale chyba będzie, bo nie da się zachwycać mistrzostwami kraju, jeśli drużyny z tego kraju nie liczą się nigdzie poza tym krajem i wybęca je nawet klub z kraju, który... Czy oni na tej Białorusi mają w ogóle jakąś reprezentację w siatkówce?
Jeszcze nie odpadliśmy i nie obrażę się na Resovię nawet gdy odpadniemy, bo to jest moja Resovia , ale żarty się skończyły.
Piotrek Łuka i Tomek Józefacki też przegrywali, ale nigdy! nie miałem do nich pretensji. Józka już nie ma i nie wiem czy nie był to największy błąd w selekcji. On nawet z kwadratu potrafił zagrzać do boju i kolegów, i kibiców. Dziś "kwadrat" stoi i patrzy...
Ale nie ma się co przejmować: w play-off to nawet Skrę rozniesiemy, taka będzie forma! tylko jeszcze nie wiadomo, w którym to roku nastąpi.
Jak sobie przypomnę mecz, w który zdołowana porażką z Olsztynem i przetrzebiona kontuzjami Resovia toczyła 5-setowy bój z Modeną, a w składzie Modeny: Andre, Heller,...
Pokaż charakter! Resovio, pokaż charakter!
Pokaż charakter! Nareszcie pokaż charakter!
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2008, 20:59:02 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 05, 2008, 21:00:19 pm »
Przestańcie pieprzyć o ciężkiej podrózy, dalekiej drodze, warunkach w hotelu, itp. Do jasnej cholery przecież to są profesjonaliści, a przynajmniej za takich się uważają. I odczepcie się od Travicy (przydaloby się użyć bardziej pikantnego słowa). Nie sądzicie że może nalezy zabrać się za d..... naszych "gwiazdeczek".
Ja widzę tutaj zupełnie inny problem i obym się mylił. Mianowicie pachnie mi tutaj syndromem ubiegłego sezonu. Nie widać "chemii" w drużynie. Tak w druzynie a nie zespole, bo tego zespołu (póki co) w Rzeszowie wciąż nie mamy. Już sam nie wiem co o tym myśleć i gdzie (w kim) leży problem??? Serbowie??? A może "wyalienowana" trójka z Cz-wy??? A może to starzy (Papke, Igła, Łuka)??? Kto jątrzy??? Kto kopie dołki??? Dopóki nie bedzie ZESPOŁU, nie bedzie JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO, nie bedzie "oka tygrysa" dopóty nie będzie wyników na miarę tej druzyny. Ludzie przecież oni potrafią grać w siatkę. Więc coś musi być nie tak w głowach czy atmosferze (a raczej jej braku)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 05, 2008, 21:05:52 pm »
Szanowny Pablo-EWP! Jest takie słowo jak "ironia" (trudne słowo) i takie słowo jak "sarkazm" (jeszcze trudniejsze słowo).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 05, 2008, 21:20:47 pm »
Szanowny Pablo-EWP! Jest takie słowo jak "ironia" (trudne słowo) i takie słowo jak "sarkazm" (jeszcze trudniejsze słowo).
Dzięki Przyjacielu, ale doskonale rozumiem znaczenie tych słów. Jeśli dobrze się wczytasz w komentarze to z pewnością zgodzisz się że niektóre posty nie mają nic wspólnego z ironią czy sarkazmem. Pozdrawiam.
Aha, i nie musisz być złośliwy. Pisanie rzeczowych i merytorycznych komentarzy wychodzi Ci o niebo lepiej i niech tak zostanie.

-=edit=-

Nie byłem w Rotterdamie, ale podobno tam też nie istnieliśmy, a mimo to awansowaliśmy. I nawet (choć nie miało to znaczenia dla awansu) pokonaliśmy Holendrów większą ilością małych punkcików.
Nie wolno przegrywać meczu przed meczem, więc wierzę w nasz awans, ale:
Przede wszystkim musimy sobie odpuścić opowiadanie bajek w stylu: teraz gramy nie najlepiej, ale w play-off to ho! ho!
Mieliśmy dostatecznie dużo czasu na przygotowanie się na cały sezon i na każdy mecz w sezonie. Nikt mi nie wmówi, że Papke, Łuka, Kaczmarek, Perłowski, Mitrović, Ilić, Kusior, Hernandez, Mach, Wójtowicz, Gawryszewski i Oivanen to siatkarze słabi, niezdolni do pokonania ZAKS-y, Homla czy Jastrzębia, a nawet Skry. A przecież oni byli do dyspozycji na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo przed sezonem. Wszyscy oni (za wyjątkiem Oivanena) byli do dyspozycji sztabu szkoleniowego, ale zafundowano im najdłuższe w karierze wakacje (4 miesiące). Jeśli to był błąd szkoleniowy to chcę usłyszeć przyznanie się do błędu, bo tylko wtedy jest szansa żeby błąd naprawić, a jeśli błędu nie popełniono to ... wszystko jest ok! tylko wyniki i gra, delikatnie mówiąc, do ....(skreślono decyzją autocenzury).
Nie rozumiem i nie zrozumiem dziecinnych błędów szkoleniowych, dziecinnej "filozofii". Mając do dyspozycji 15 dobrych siatkarzy...
Co mnie obchodzi kto zostanie mistrzem Polski w piłce nożnej, skoro są to mistrzostwa piłkarskiego zadvpia? Polska siatkówka nie jest zadvpiem, ale chyba będzie, bo nie da się zachwycać mistrzostwami kraju, jeśli drużyny z tego kraju nie liczą się nigdzie poza tym krajem i wybęca je nawet klub z kraju, który... Czy oni na tej Białorusi mają w ogóle jakąś reprezentację w siatkówce?
Jeszcze nie odpadliśmy i nie obrażę się na Resovię nawet gdy odpadniemy, bo to jest moja Resovia , ale żarty się skończyły.
Piotrek Łuka i Tomek Józefacki też przegrywali, ale nigdy! nie miałem do nich pretensji. Józka już nie ma i nie wiem czy nie był to największy błąd w selekcji. On nawet z kwadratu potrafił zagrzać do boju i kolegów, i kibiców. Dziś "kwadrat" stoi i patrzy...
Ale nie ma się co przejmować: w play-off to nawet Skrę rozniesiemy, taka będzie forma! tylko jeszcze nie wiadomo, w którym to roku nastąpi.
Jak sobie przypomnę mecz, w który zdołowana porażką z Olsztynem i przetrzebiona kontuzjami Resovia toczyła 5-setowy bój z Modeną, a w składzie Modeny: Andre, Heller,...
Pokaż charakter! Resovio, pokaż charakter!
Pokaż charakter! Nareszcie pokaż charakter!

Oj Stary!!! Nic dodać nic ująć do tego co napisałes!!! Piszesz i apelujesz o to aby Resovia pokazała charakter. Tylko do tego musi być spełniony bezwględnie jeden warunek. MUSI BYĆ ZESPÓŁ, GDZIE JEDEN ZA DRUGIM PÓJDZIE NAWET W OGIEŃ. A jak na razie na ten ZESPÓŁ w Rzeszowie wciąz czekamy i doczekać się nie możemy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2008, 21:40:50 pm wysłana przez Piotras »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 05, 2008, 21:30:23 pm »
Nie chciałem być złośliwy. To taka parafraza kabaretu "Mumio" dla humoru i rozluźnienia atmosfery, a nie po to żeby komukolwiek dokopać. Jeśli nie było śmiesznie, to wyszedłem na głupa. Bywa.
Mnie też bierze cholera i dlatego proponuję nam wszystkim (sobie też) nabranie odrobiny dystansu.
Będziemy zdrowsi, a przecież przed rewanżem zdrowia potrzebujemy na potęgę!
Pzdr.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 05, 2008, 21:45:02 pm »
Repres1 masz odpowiedz na swoje pytanie o zmiany:

Cytuj
W ekipie z Rzeszowa z 12 zawodników, którzy pojechali na Białoruś, na parkiecie pojawiło się 11. Nie zagrał tylko Krzysztof Gierczyński. - "Po prostu Olek Mitrović grał dobrze i nie było potrzeby, żeby Krzysiek go zmieniał" - wyjaśniał drugi trener Resovii.
Źródło: gazeta wyborcza

Czekam na statystyki z meczu, bo jeśli trener Kowal twierdzi że Mitrović i Wika zagrali w miarę dobrze i wejście Gierka nie było potrzebne to boje się o % skuteczności Naszych atakujących jeśli atak był na poziomie 30%  :-\