Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51441 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 12, 2008, 20:42:01 pm »
ŻAL ŻAL ŻAL,
ŻENADA, ŻENADA, ŻENADA
WSYTD, WSTYD, WSTYD!!!

I TO ZA MOJE PIENIĄDZE...

4 stówy za karnet i co?- jajco!!!

2 sety z palcem w d, potem w trzecim dobra koncowka i pewna wygrana
W 4 secie staje Murzyn 5 na zagrywce na 14 metrze i tylko przebija pilke, a nasi tracy 4 czy 5 punkltow w tym ustawieniu!!!

"Kelnerzy" (jak ktos wczesniej dobrze powiedzial, bo cudow nie grali) jechali tyle kilosow busem i robia to co do nich nalezy. szacunek dla kelnerow.


Jestem ciekawy co powie jakas madra glowa z Resovii (i nie bede wymienial nazwisk). I niech przyznaja sie, ze zrobili wioche jakich malo a nie zaslaniali sie ze im cos nie pasuje itd., itd., mam juz tego DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zebrali kase za karnety a po 1 meczu u nas mamy juz po pucharach!!!

I co? pewnie liczycie ze chocial powalcza ze Skra???
Nie ma cudow, pewnie 0:3 w pale i 5 miejsce na koniec sezonu (w porywach 4, chociaz nie wiem czy nie za wysokie progi).

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 12, 2008, 20:43:42 pm »
kto przegrał mecz?TRAVICA kto? TRAVICA kto? TRAVICA, TRAVICA , TRAVICA  
SZKODA KOMENTOWAC , DOBREJ NOCY !!
Weź prosze cie ! Nie znasz taktyki Travicy, nie oceniaj tego co robi,podejrzewam ze nic by to nie dało ze wszedlby np.Papkin.Travica gra taką siatkówke jaką uwaza za dobrą i to nie jest jakis tam trener tylko trener światowej klasy wiec nie komentuj tego co on robi bo sie nie znasz....za rok travicy kończy sie kontrakt moze wystartujesz na stanowisko trenera ?

I Ty go jeszcze bronisz??? Widac za malo widziales siatkowki i meczow Resovii...

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 12, 2008, 20:46:55 pm »
kto przegrał mecz?TRAVICA kto? TRAVICA kto? TRAVICA, TRAVICA , TRAVICA  
SZKODA KOMENTOWAC , DOBREJ NOCY !!
Weź prosze cie ! Nie znasz taktyki Travicy, nie oceniaj tego co robi,podejrzewam ze nic by to nie dało ze wszedlby np.Papkin.Travica gra taką siatkówke jaką uwaza za dobrą i to nie jest jakis tam trener tylko trener światowej klasy wiec nie komentuj tego co on robi bo sie nie znasz....za rok travicy kończy sie kontrakt moze wystartujesz na stanowisko trenera ?

I Ty go jeszcze bronisz??? Widac za malo widziales siatkowki i meczow Resovii...

A co on  takiego zrobił ???? Oglądam dużo meczów i stwierdzam ze to nie wina travicy....chcial dac sie zawodnikom odbudować bo gdyby np Oivanena posadził na ławce to chłopak by już całkiem sie załamał a juz teraz jest w niezłym dołku bo nic mu nie wychodzi a pozatym moze Papke i reszta sa bez formy!?  Piękny mecz Wiki Gierka Perły i Gawryszewskiego Ilić ładnie ale złoty set to głownie jego sprawka bo nic środkiem nie grał

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 12, 2008, 20:52:10 pm »
No to dlaczego nie wszedl Woicki???
A co to za argumentacja, ze Oivanen by sie zalamal? Nie byl od poczatku meczu podpora druzyny, totez nie dziwie sie ze musieli duzo atakowac Wika i Gierek (szczegolnie dla Wiki wielki szacunek, takiego chce Go ogladac!), a szczegolnie w najwazniejszych momentach, po dlugich akcjach Mikko nie konczyl...
Robi sie z niego drugi Mlyakov

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 12, 2008, 21:01:27 pm »
Travica dzisiejszym meczem przekreślił się u mnie tak, jak Kowal wstawiając Józka na odbiór w meczu z Olsztynem w którym Łuka złapał kontuzję. Im szybciej go pogonią z Resovii tym lepiej dla niej. Po jaką cholerę zarząd sprowadzał tylu zawodników jeśli zatrudnił trenera któremu wystarczy sześciu?
Już w trakcie pierwszych dwóch setów widać było, że Oivanen wymaga zmiany. Wierzę w tego chłopaka, bo w reprezentacji gra bardzo dobrze, ale potrzebuje czasu by się zaaklimatyzować. Ogrywać go można w meczach z Radomiem czy Bydgoszczą, a nie w takim w którym Resovia ma nóż na gardle.
W czwartym secie Ilić nie miał kim grać. Oivanen i Gawryszewski "zagotowani", Gierek "wypompowany", Wike pilnowali i łapał czapę za czapą.  Papke (który na dzień dzisiejszy jest od Oivanena o klasę lepszy) przechylił by mecz na naszą korzyść. Jestem tego pewny.
A tak puchary mamy z głowy. I jeszcze żeby odpaść z klasową drużyną. A tutaj z takimi leszczami. Chociaż nie, to nawet nie były leszcze tylko jak powiedział jeden gość gdy wychodziliśmy z hali - jakieś sardynki.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 12, 2008, 21:02:32 pm »
Fajnam masz rację szkoda twoich pieniędzy. siądź wygodnie w fotelu, otwórz browara, pilot w dłoń, mecz zawsze możesz oglądnąć w tv lub posłuchać w radiu, ale na litość nie nazywaj się kibicem. Dentysta pisze kto to jest kibic, jeśli się z nim utożsamiasz, to nie szczędź gardła i dopinguj drużynie, jeśli nie, to przyjemnego oglądania ;)
dk, Ty też masz rację, jakiś serw, którego ja nie widziałem nawet na 2-ligowych parkietach zaskoczył nas, ale trudno to jest sport. Dla ciebie też mam taką samą radę jak dla Fajnama, no bo szkoda twoich nerwów, a karnet możesz odsprzedać, bądź spokojny nabywca się szybko znajdzie. 8)

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 12, 2008, 21:02:43 pm »
crash miałem nie komentować, nie będę polemizował z Tobą, ale nie nie oceniaj innych czy się znają na siatkówce czy nie, uważasz ze przy stanie 7-4  w złotym secie nie powinien trener zrobic zmiany/?? a może wziąć czas ???
a jeżeli chodzi o Oivanena to chyba przesadzasz z tym załamaniem, jeżeli ma sie łamać to nie w Resovii, chyba tutaj ma inne zadania niż łamanie się  ;D widziałeś reakcje kibiców przechodzacych obok travicy po meczu?? widziałbys że to nie tylko moje zdanie na temat kto przegrał mecz
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2008, 21:18:18 pm wysłana przez ja1710 »

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 12, 2008, 21:16:32 pm »
po pierwwsze to sie mowi wziąć a nie wziąść po drugie to ty pierwszy stwierdziles sie sie nie znam na siatce i nie ogladam meczów a po 3 wcale nie mowie ze dobrze postąpił ale dajcie mu sie wykazać!!!!!! Dostał zawodników ktorzy w ogole nie byli zgrani,sam nie wybierał składu tylko kto inny mu go wybrał Travice można będzie ocenia po 10 kolejce ale nie po 4 dajcie mu spokój zobaczycie to jest fachowiec z górnej półki i wtedy kiedy będzie trzeba Resovia pokarze pazur i wygra co będzie trzeba!

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 12, 2008, 21:21:30 pm »
"....wiec nie komentuj tego co on robi bo sie nie znasz...."" To Twoje słowa, gubisz się już  ;D
aha pisze się "więc" a nie "wiec" ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2008, 21:23:33 pm wysłana przez ja1710 »

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 12, 2008, 21:25:12 pm »
kto przegrał mecz?TRAVICA kto? TRAVICA kto? TRAVICA, TRAVICA , TRAVICA  
SZKODA KOMENTOWAC , DOBREJ NOCY !!
Weź prosze cie ! Nie znasz taktyki Travicy, nie oceniaj tego co robi,podejrzewam ze nic by to nie dało ze wszedlby np.Papkin.Travica gra taką siatkówke jaką uwaza za dobrą i to nie jest jakis tam trener tylko trener światowej klasy wiec nie komentuj tego co on robi bo sie nie znasz....za rok travicy kończy sie kontrakt moze wystartujesz na stanowisko trenera ?

I Ty go jeszcze bronisz??? Widac za malo widziales siatkowki i meczow Resovii...

A co on  takiego zrobił ???? Oglądam dużo meczów i stwierdzam ze to nie wina travicy....chcial dac sie zawodnikom odbudować bo gdyby np Oivanena posadził na ławce to chłopak by już całkiem sie załamał a juz teraz jest w niezłym dołku bo nic mu nie wychodzi a pozatym moze Papke i reszta sa bez formy!?  Piękny mecz Wiki Gierka Perły i Gawryszewskiego Ilić ładnie ale złoty set to głownie jego sprawka bo nic środkiem nie grał
Drogi Crashu czyli lepiej żeby Mikko był szczęśliwy i się nie załamywał a Reska ma przegrać. Ludzie po tą są zmiany i przerwy żeby je wykorzystywać. To nie był mecz na odbudowanie tylko na wygranie i nic innego się nie liczyło-nie ważne jaki styl-jakim kosztem nic po prostu wygrać 4 sety iśc do domu i czekać na Skre...czy to takie trudne