Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51433 razy)

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 13, 2008, 18:08:08 pm »
Ludzie opamiętajcie się, odpowiedzcie sobie na pytanie: lepiej teraz wygrywać wszystko co się da, a na koniec znowu 5-6 miejsce?. Ja oczekuję na medal i teraz cierpliwie znoszę chwilowe niepowodzenia, i wam radzę to samo. Co z tego,że teraz wyżywacie się na kim się da, szkoda zdrowia, bądźcie cierpliwi, to lepsze dopiero nadejdzie :)

My nie mamy wygrywać wszystko co się da. Wygraliby tylko jednego krótkiego seta z kelnerami z Białorusi i byłby git majonez. A nie wygrali...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #211 dnia: Listopada 13, 2008, 18:14:43 pm »
Banan nie jednego, tylko cztery, czyżbyś zapomniał ???

Kasia93

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #212 dnia: Listopada 13, 2008, 18:59:31 pm »
Ludzie opamiętajcie się, odpowiedzcie sobie na pytanie: lepiej teraz wygrywać wszystko co się da, a na koniec znowu 5-6 miejsce?. Ja oczekuję na medal i teraz cierpliwie znoszę chwilowe niepowodzenia, i wam radzę to samo. Co z tego,że teraz wyżywacie się na kim się da, szkoda zdrowia, bądźcie cierpliwi, to lepsze dopiero nadejdzie :)
a ja się zgadzam z tobą Majer ;) skoro Travica mowi ze dla niego najważniejsze sa play off-y i to wtedy ma przyjść optymalna forma to trzeba mu wierzyc chyba wie co robi ,ma przecież za soba "troche" lat jako trener i sporo osiągnał zdobywając chodziby brązowy medal na ME. Nam, kibicom pozostaje dopingować drużynę w trudnych chwilach i czekać na "lepsze dni" ;)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #213 dnia: Listopada 13, 2008, 19:23:24 pm »


On to naprawde powiedział zaraz po meczu był wywiad z Perłowskim i Gierczyńskim i Gierek na samym początku powiedział:,,Do samego końca niewiedzieliśmy czy złotego seta gra się do 15 czy do 25,bo nikt takiej informacji nam nie udzielił(...)"

Jeszcze bardziej na prawdę to powiedział że niektórzy nie wiedzieli bo nie podano przed setem (jak rozumie wcześniej też) takiej informacji. Można dywagować czy niewiedzę odnosił do siebie czy z wyrzutem do kolegów. Jeśli prawdą jest że taka informacja nie padła to brawa dla sztabu, nie ma co zawodników winić po to są odprawy przedmeczowe żeby zawodnicy dostali potrzebne informacje.

sovik

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #214 dnia: Listopada 13, 2008, 19:37:08 pm »
nie mieliście wrażenia, że oddali złotego seta? Sponsor stwierdził,że puchar mało atrakcyjny i mają skupić się na lidze. Pokazali, że potrafią grać a potem stanęli... Ale to oczywiście jedynie teoria spiskowa nie poparta żadnymi dowodami, czysta spekulacja...

Kasia93

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #215 dnia: Listopada 13, 2008, 19:42:17 pm »
nie mieliście wrażenia, że oddali złotego seta? Sponsor stwierdził,że puchar mało atrakcyjny i mają skupić się na lidze. Pokazali, że potrafią grać a potem stanęli... Ale to oczywiście jedynie teoria spiskowa nie poparta żadnymi dowodami, czysta spekulacja...
heh to samo powiedzial moj znajomy i ja tez sie nad tym zastanawiam ale sama nie wiem nie chce tu kogos ostadzac nie majac pewnosci ...

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #216 dnia: Listopada 13, 2008, 19:53:26 pm »
Ludzie opamiętajcie się, odpowiedzcie sobie na pytanie: lepiej teraz wygrywać wszystko co się da, a na koniec znowu 5-6 miejsce?. Ja oczekuję na medal i teraz cierpliwie znoszę chwilowe niepowodzenia, i wam radzę to samo. Co z tego,że teraz wyżywacie się na kim się da, szkoda zdrowia, bądźcie cierpliwi, to lepsze dopiero nadejdzie :)
a ja się zgadzam z tobą Majer ;) skoro Travica mowi ze dla niego najważniejsze sa play off-y i to wtedy ma przyjść optymalna forma to trzeba mu wierzyc chyba wie co robi ,ma przecież za soba "troche" lat jako trener i sporo osiągnał zdobywając chodziby brązowy medal na ME. Nam, kibicom pozostaje dopingować drużynę w trudnych chwilach i czekać na "lepsze dni" ;)

To samo powtarzam cały czas a oni atakują Travice jakby sie na tym wszystkim lepiej znali od niego ale ciesze sie ze są ludzie którzy sa tego samego zdania ;]

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #217 dnia: Listopada 13, 2008, 23:03:49 pm »
na SKRĘ wychodzimy z hasłem "MASZERUJ ALBO GIŃ"!!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 11:59:40 am wysłana przez Piotras »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #218 dnia: Listopada 14, 2008, 09:59:37 am »
Kilku naszych "kibiców" niefajnie zachowało się w stosunku do Travicy:

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30811&PHPSESSID=7664c8a3dac14de389de85ae866da551

Takie zachowanie potępiam, choć byśmy byli na ostatnim miejscu w tabeli i bez wygranego seta.

Aro

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #219 dnia: Listopada 14, 2008, 10:01:48 am »
 Wg. informacji na http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30811, ma być spotkanie ze sztabem trenerskim dot. haniebnej porażki z Metallurgiem ale mleko się rozlało, jesteśmy na aucie pucharów i jesli Travica tak kończy jak Miller, to niech zrezygnuje od razu. Mecz na Białorusi zdecydował głownie o odpadnieciu bo tam też nie było  zmian składzie przy fatalnej naszej grze. Złty set to troche loteria. Można by myśleć o jakimś zasygnalizowaniu przez kibiców  swojej dezaprobaty wobec postawy drużyny chociażby brakiem dopingu na meczu ligowym ale z Bełchatowem raczej nie mozna tego robić bo ten mecz jest prestiżowy i będzie oglądany przez cała Polske.