Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 327983 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwca 01, 2018, 05:27:46 am »
Za dużo kombinujesz Majer. Trzeba grać i wygrać.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwca 01, 2018, 06:50:55 am »
Darek, jakby nasz Majer nie kombinował to i tak...to nie On wychodzi na boisko. A ci, którzy na to boisko wychodzą przy W22 nie kombinują :)
Ja myślę, że nawet Majer nie kombinuje. On po prostu nerwowo przebiera nóżkami, bo awans już tuż, tuż, zaraz za rogiem :)
Może jeszcze trochę o tym dobrym klimacie...fajnie słucha się relacji Old Skulowców, jak mi opowiadają, że będąc np. na meczu w Wólce Pełkińskiej dało się słyszeć głosy wśród tamtejszych kibiców...puśćcie Resovię, dajcie im awansować :)
Biedniejszy to zawsze wzbudzał sympatię, jak wygrywał z dużo bogatszym :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwca 01, 2018, 20:28:20 pm »
Darek nie wiem czym sobie zasłużyłem na twoją wzmożoną aktywność ?, gdy napisałem o możliwym scenariuszu, to Ty od razu że za dużo kombinuje, nie jesteś taki "rozmowny" gdy inni forumowicze podają różne scenariusze. Rozumiem że Ty już uznałeś, że możemy wszystko przegrać a i tak mamy awans. Darek ogarnij się, zanim zaczniesz mnie poprawiać to zaglądnij w tabelę ;) Wg Ciebie to Avia się nam podłoży, a w ostatniej kolejce, Podhale wyjdzie juniorami, aby czasem nie wygrać z Resovią. Matematyka jest nieubłagana, liczą się punkty, a za zwycięstwa jest ich 3, za remis tylko jeden. My musimy podejść do każdego meczu na maksa. Gdy wygramy z Avią, to już w zasadzie możemy studzić szampana, wypijemy go dopiero po wygranej z Kszo. Leon nie znasz mnie jak tu widać, akurat jestem ostatnią osobą, która nie wierzyłaby w Resovię, nie kombinuje ale dmucham na zimne, to chyba kolosalna różnica. Na koniec pobawię się w możliwy scenariusz. Avia - Resovia 1:1, KSZO - Podlasie 1:0 (wys wygranej  jest obojetna, chodzi o 3 pkt), Orlęta - Motor 0:1. Resovia - KSZO 0:1, Motor  - Avia 1:0, JKS - KSZO 0:1, Podhale - Resovia 1:1, KSZO - Motor 1:0. Dodajmy punkty Resovia 68 + 2 = 70, KSZO 59 + 12 = 71, Motor 64 + 6 = 70. Kto ma awans ?. KSZO już odpadło?, nic bardziej mylnego. Przy naszej wygranej z Avią, to spokojnie czekamy na awans. Jeśli zremisujemy z Avią, to musimy czekać do ostatniej kolejki i liczyć że Motor zremisuje z KSZO. My musimy wygrać w Avii i to wszystko. A tak na marginesie, zastanawia mnie dlaczego my gramy z Avią o 13, a nie jak parę meczów oni rozegrali, o 17
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2018, 20:51:46 pm wysłana przez Majer »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwca 01, 2018, 20:53:08 pm »
Dla mnie jak wygramy wszystkie mecze do końca to awansujemy. Ot prosta kalkulacja.

Ps. Majer często Cię "ponosi" i latasz wyżej niż Dreamliner. Czasem trzeba cię sprowadzić na ziemię 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2018, 20:56:16 pm wysłana przez A :) »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwca 01, 2018, 21:28:41 pm »
Darek gdybym pisał że mamy już pewny awans i że wszystkim wpieprzymy po 5:0 to rozumiałbym to co piszesz ("latasz wyżej niż Dreamliner), ale gdy piszę o możliwym scenariuszu i studzę trochę emocje, dmucham na zimne, to w tym kontekście pisanie w ten sposób jak piszesz, to chyba niefortunne, nie uważasz ?. Darek, nam wystarczy wygrać z Avią i  zremisować z Kszo, już mamy awans, nie musimy wszystkiego wygrać. Ot prosta kalkulacja. Sorry zapomniałem, że Motor może wszystko wygrać i wtedy jest klops. Nam potrzeba co najmniej 5 pkt, ot prosta kalkulacja, nie musimy wszystkiego wygrać. Najważniejszy jest jutrzejszy mecz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2018, 21:36:26 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 02, 2018, 06:37:07 am »
Majer, jak Ty lubisz pisać dla samego pisania :)
Aluzję też raz na czas mógłbyś zrozumieć, a nie tak wszystko do siebie i do siebie... :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwca 02, 2018, 09:09:19 am »
"Za dużo kombinujesz Majer. Trzeba grać i wygrać." Poldek, to jest pisanie dla samego pisania, " Avia - Resovia 1:1, KSZO - Podlasie 1:0 (wys wygranej  jest obojetna, chodzi o 3 pkt), Orlęta - Motor 0:1. Resovia - KSZO 0:1, Motor  - Avia 1:0, JKS - KSZO 0:1, Podhale - Resovia 1:1, KSZO - Motor 1:0. Dodajmy punkty Resovia 68 + 2 = 70, KSZO 59 + 12 = 71, Motor 64 + 6 = 70. Kto ma awans ?. KSZO już odpadło?, nic bardziej mylnego. Przy naszej wygranej z Avią, to spokojnie czekamy na awans. Jeśli zremisujemy z Avią, to musimy czekać do ostatniej kolejki i liczyć że Motor zremisuje z KSZO. My musimy wygrać w Avii i to wszystko. A tak na marginesie, zastanawia mnie dlaczego my gramy z Avią o 13, a nie jak parę meczów oni rozegrali, o 17", to też jest pisanie dla samego pisania ? ok no faktycznie nie ma sensu pisać czegokolwiek, bo to w zasadzie pisanie dla samego pisania. Leon nie byłeś taki aktywny, gdy inni pisali dla samego pisania ;) 8). Wątek jakoś dziwnie się ożywił, nie pisał nikt w tym wątku oprócz mnie i paru (dosłownie paru) osób, nagle okaże się że i Repres na nim zawita ;). Leon to chyba raczej Ty powinieneś do Siebie mieć tą uwagę, "Darek, jakby nasz Majer nie kombinował to i tak..." to jest dopiero pisanie z merytorycznego punktu widzenia, to nie jest pisanie dla samego pisania ?. Aluzje doskonale wyłapuję, ale ostatnio jest ich trochę za dużo i dziwnym trafem jakoś wszystkie w moim kierunku :P

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwca 02, 2018, 09:12:04 am »
Miałem ogromną ochotę jechać dzisiaj do Świdnika, ale plany niestety wzięły w łeb :'(. Pozostaje wysłuchać transmisji nie ocenionego Bogdana, który zawsze poinformuje nas jakim zegarkiem dysponuje ;) :D.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwca 02, 2018, 12:15:21 pm »
YES YES YES, plany zostały zmienione, spokojnie obejrzę transmisję w internecie. Bo boju Resovia wierzę jak zawsze że wygracie ten awans, tyle lat czekam na ten moment aby "DUMA RZESZOWA" grała w wyższej klasie rozgrywkowej, szkoda tylko że nie na swoim stadionie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwca 02, 2018, 12:18:25 pm »
Po awizowanym składzie widać że trener Grabowski bardzo poważnie podchodzi do dzisiejszego meczu, aktualnie najmocniejszy skład wyjdzie za niecałe 45 min na boisko Avii .