Autor Wątek: Transmisje TV  (Przeczytany 149340 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 23, 2010, 11:28:53 am »
W programie brakuje drugie spotkania w weekendzie 10-12.12, może czekają na decyzje czy spotkanie Skra-Resovia będzie przeniesione. Tak samo dziwne jest to że w weekendzie 3-5.12 jest jedno spotkanie. Ciężko mi wyobrazić sobie że będą pokazywać 1 spotkanie męskiej i 2 żeńskiej  ??? Powinno być 2 męskie i 2 żeńskie tak jak było w poprzednich latach.

Szkoda że Polsat nie wywiązał się z obietnicy że wszystkie spotkania będą transmitowane  :-\ Mieliby ładny zarobek za abonament na Ipli  :P

ps.
W sumie nie obiecywali że od razu będzie transmisja z wszystkich spotkań  :-\ ale miało być 2-3 spotkania na kolejkę a z terminarza wynika że przynajmniej z 2 kolejek będzie tylko po 1 transmisji :-\
Cytuj
- Będziemy dążyli do tego, aby ta produkcja docelowo dotyczyła wszystkich spotkań PlusLigi. Czy nam się to uda w pierwszym sezonie, zobaczymy wraz z upływem czasu. To jest nasz cel. Myślę, że w perspektywie dwóch lat, kibic siatkarski będzie mógł poprzez Internet obejrzeć każdy mecz swojej drużyny na wyjeździe - dodaje Kmita.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2010, 12:07:03 pm wysłana przez Piotras »

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 23, 2010, 11:37:08 am »
Szkoda że Polsat nie wywiązał się z obietnicy że wszystkie spotkania będą transmitowane  :-\ Mieliby ładny zarobek za abonament na Ipli  :P

Ja na to poleciałem jak miś na miód i wydałem 40zł za 90dniowy dostęp do wszystkich wydarzeń live na IPLI a tu klops. Inna sprawa, że na mieszkaniu studenckim telewizora nie mam więc i tak byłem na to skazany, ale wywiązać się z obietnic powinni.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 23, 2010, 14:28:39 pm »
To by byly niezle jaja jakby takiego meczu nie pokazali :-\
To niemożliwe.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 23, 2010, 21:21:35 pm »
program Polsatu Sport dla kibica z Rzeszowa jest niepokojący.Praktycznie brak Resovii ale cóż ... nie ma wyników nie ma transmisji (mam nadzieje ze sie myle)

Oj tak, Olsztyn ma świetne wyniki i dlatego ma dwie transmisje... Dajże spokój.

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 23, 2010, 21:48:15 pm »
oj tam oj tam.Kurde coś sie nam Polsat nie wywiązuje z obietnic.Ja mialem zamiar wsio w domku obejrzeć a syn na mecze chodzi a tu masz babo placek

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 26, 2010, 22:27:24 pm »
No z tego co piszą na pluslidze to w grudniu nie bedzie zadnej transmisji meczu Resovii :(

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 27, 2010, 07:53:42 am »
Faktycznie.. :-\ To dlatego, że raz, startuje +L Kobiet, a dwa przez rozgrywki LM..

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 30, 2010, 11:19:13 am »
Program transmisji z punktu widzenia kibica Resovii wygląda tragicznie, jak go zobaczyłem to delikatnie mówiąc wk... się. >:(
Ale przy spokojniejszej analizie :) nie jest tak dramatycznie.
Wychodzi na to, że w grudniu nie zobaczę Resoviaków tylko w boju z Fartem - czego można było się spodziewać (no chyba, że Sylwester w Kielcach... :))

Z drugiej strony zastanawiająca jest nieobecność kamer Polsatu w Rzeszowie - w grudniu będzie u nas co najmniej 1 hit kolejki (drugi zależy od humoru Zbyszka :))
Jeśli dodamy do tego niespotykaną atmosferę na Podpromiu (szczególnie na meczach z przyjaciółmi z Jastrzębia), która potrafi udzielić się nawet przez szkalny ekran :)- to brak transmisji dziwi jeszcze bardziej... Obrazili się?  ???

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 30, 2010, 11:52:01 am »
Nie sądzę żeby się obrazili, teraz gramy z mało ciekawymi przeciwnikami, 4 grudnia ruszają dziewczyny, więc pewnie dlatego pokazują tylko jeden mecz, mecz z Bełchatowem jest przełożony, pucharu cev nie pokazują jeszcze, a 18 grudnia, kiedy gramy z Jastrzębiem polsat prawdopodobnie będzie nam pokazywał klubowe mistrzostwa w Katarze, więc ramówka zajęta niestety... Mecz z Fartem jest dla tv mało interesujący. Raczej się nie obrazili ;-) po prostu są inne bardziej medialne mecze.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 30, 2010, 12:05:48 pm »
KMŚ bardziej medialne od meczu Resovii z Jastrzębiem na Podpromiu??? dla kogo??? ;D
no nic - szkoda, bo zawsze fajnie na spokojnie zobaczyć powtórkę